90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.2014

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

cchery написа: А ти всъщност ще ни издадеш ли докъде си с твоя режим, с твоята промяна?! :)
Дейставам си. Скоро прочетох "Ензимният фактор" и диетата ми претърпя обрат. :)
Много добра книга! Чете се леко, а е писана от медицинско лице с богат опит.

Възобнових прочистващите дни ( 2 години не бях правила) и веднъж седмично съм на воден ден. Ще разширя и обогатя практиката с времето.

Документалният филм "Яж, пости и живей по-дълго" много добе обяснява ефекта върху тялото с периодично въздържание от храна. :954

Актуално тегло от днес - 64 кг, висока съм 175см .
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Хей, хей,
Какво хубаво раздвижване има в темата.
Аз си продължавам по другата програма, харесва ми и наистина, както Чери е писала спорта е начин на живот. През уикендите трудно ми се получава да спортувам, но ще се постарая. Разбира се човек трябва да има и почивка, за това ако успявам да правя нещо уикенда, то няма да е силово, а ще е по-скоро за леко раздвижване. Но и да не правя нищо, пак през седмицата се радвам, че нещата ми се получават.

Чери, зарадвах се, като прочетох, че си направила крачка към промяна в режима на хранене. Браво на теб! Ще ми е интересно да споделяш как се справяш, когато ти си готова за това. Важното е стъпка по стъпка напред и да се чувстваш добре в кожата си, не е важно нищо друго.
Браво и за километража и за времето! Ти си отличник.
tita написа:ама в един момент си се харесах в огледалото, въпреки позакръглените форми и започнах все по-рядко да излизам от зоната на комфорт.
Всеки има такива моменти на отпускане. Като решиш, че ти стига толкова, винаги има как да влезнеш в крак с тренировки и храна. Ако имаш нужда от мотивация, ние сме тук :)

Бъни - на твоя въпрос с килограмите. Като цяло съм слаба, но това не е най-важното. Аз искам да съм стегнат аи оформена, както са всички онези мацки от клиповете с тренировките. Това ми е целта - стегната и оформена, не просто слаба. Иначе ако се гледат само кг съм сигурно под нормата :221 57-58 кг. на 172 см. Но пак казвам, моята цел е да съм стегната и оформена, а сега съм далеч от това.

Чева, интересно е това, което споделяш за ензимния фактор. На мен не ми допадна особено много книгата да си призная. Има интересни неща в нея, нооо имаше неща, които категорично не ми харесаха. Интересно ми е да изгледам и този докоментален филм. Ще кажа мнение като го изгледам.
Ти имаш като цяло много добри резултати с тренировките и режима на Руми, много хубаво си си оформила тялото. Радвам се, че продължаваш напред. :524 :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Абе, има ли трениращи?!? Ехо...... да не ви е навалял снега?! :1062 :1062 Мен - не! Продължавам по план отвсякъде - 3 пъти тичам и 5 пъти тренирам с Руми. Дори се навивам как да продължа и след Нова година, т.к. Руми има идея за нови тренировки - вижте сами тук.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

И така - трета седмица от моя хранителен режим. На мерки и килограми, ефект има...... на снимки е все така ужасно :oops: :oops: . Ето за какво иде реч:
9.12.2014_ANFAS 2.png
(2.05 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_ANFAS.png
(2.35 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_DESEN PROFIL.png
(1.95 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_GRUB.png
(3.54 MiB) Свалено 1077 пъти
9.12.2014_LYAV PROFIL.png
(3.1 MiB) Свалено 1077 пъти
Не че снимките са цвете нещо..... ама кво да се прави. Иначе като мерки и теглилки нещата са ето така:
9.12.2014_tablitsa.png
(13.8 KiB) Свалено 1077 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от ellyto »

Аз продължавам с тренировките, не спирам. Установих, че ми харесва да правя по-простички упражнения на този етап и за това някои упражнения от на Руми са ми дискомфортни. Решила съм да разгледам всички тренировки и да си направя някаква модификация и когато реша да направя нейната програма, да си имам готова прогрма, която да ми харесва.

Чери, аз не мисля, че на снимките изглеждаш ужас!!!! Даже напротив, изглеждаш много добре. Сигурно вече си под масата от смях, но така е. Очите на другите хора гледат и възприемат по различен начин от теб самата.
Разлика определено се намира и те поздравявам за това, че си упорита. Знам, че искаш и търсиш по-добри резултати сега и веднага, но реално погледнато трябва да сме реалистични в очакванията си. Резултатите, които си постигнала за 3 седмици са страхотни, на фона на това, че въпреки тренировките преди режима нямаше особено раздвижване откъм мерки и килограми!
tita

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от tita »

Супер добре се справяш, Чери! :326
Браво на теб! За 3 седмици, отличен резултат. Корема ти се е поприбрал, талията е очертана, вижда ми се че и паласките на гърба са с добра промяна. :222
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ванчето »

Cheri, мисля си , 4е си прекалено крити4на към себе си... Погледни нещата от другата страна - 4ашата е наполовина пълна! Първите резултати ве4е са налице и са видими, не знам защо използваш думата "ужас". Според мен тези снимки трябва да те мотивират допълнително, въпреки 4е, според моята представа, която съм си изградила за теб, ти нямаш нужда от допълнителна мотивация! Много се радвам на успеха ти! Продължавай да ни държиш в те4ение! :524
Между другото, вси4ко това, което си предприела в последните седмици май няма да е лошо да го постнеш и в теми4ката ти в "До стената", защото според мен това е голяма кра4ка, а и резулатите са видими!
:922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Cheva »

Чери, много добре се справяш! Впечатляващ е процентът мазнини минус!
Продължавай, промените са видими !

П.С. Не искам да те хваля прекалено. :plezya se
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Cheva написа:П.С. Не искам да те хваля прекалено. :plezya se
И по-добре - недей! :1062 :1062 Че тази последна седмица, която измина вчера, овапцах работата.. И при все това имам отново цяло свалено кило и съм се оттървала с по 1 сант от ханша и бедрата - това как стана, изобщо не знам... но е факт! И така - моите 4 седмици, или по-правилно казано, моите първи 4 седмици на режима, свършиха..... Сега чакам наставления от Руми как да продължавам натам!!! Ще се опитам утре да пусна снимки, че тази сутрин нямаше фотосесия за мен.... :1062
Cheva написа: Впечатляващ е процентът мазнини минус!
Впечатляващ я, то при толкова много мазнини в моето тяло..... :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от Ver »

Да си кажа и аз:
Снимките не мога да коментирам, защото в много от слуаите не отразяват добре реалността.
Мога да кажа какво видях ония ден: Чери, изглеждаш отслабнала! Хареса ми :) Промяната е видима и запомни от мен; Червеното е твоят цвят :923 (аз те видях последно на Черни Вит през Август).
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 90 дневно ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО с Руми Илиева - от 29.09.201

Мнение от cchery »

Ver написа: и запомни от мен; Червеното е твоят цвят :923 (аз те видях последно на Черни Вит през Август).
Хихии.... ще запомня. :954 :954

Ето какво постигнах за 4 седмици:
merki.png
(14.16 KiB) Свалено 926 пъти
По съвет на Руми, завтарям режима от днес като на празниците ще съм и аз празнична, т.е. няма да се мъча. :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор