Тренирай с Руми Илиева - програма ЗИМА 2015 г.

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренирай с Руми Илиева - програма ЗИМА 2015 г.

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 12

Мнение от cchery »

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 12

Мнение от cchery »

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 12

Мнение от cchery »

Ден 5

Ниво 2 и 3 – ниво 2 модифицират упражненията, които са трудни – Гмуркането в лесен вариант, клек със скок само клек. Бърпи лудостта, почиват с бягане на място или скачане на въже.

[youtube]EPeaQIm3Hnk[/youtube]

[youtube]q5DMM-OkfZc[/youtube]

[youtube]KLIulCQZpQc[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 13

Мнение от cchery »

Тренировъчна програма седмица 13-2015

Прекраснииии, фатална седмица 13 стигнахме :) И замириса на пролет :) Честита първа Пролет :) Нека ни е цветно, шарено, пъстро ииии дайте още синоними на букет от нюанси :) но да не са сиви ;)

Тази седмица малко повече работим за ръце. Според мен изолирани упражнения за ръце не трябва да се правят от нормални хора като нас, защото напомпваме ръцете и стават големи, а от друга страна не са функционални. Задна част на ръката тренираме с всички разновидности на лицевите опори, а предна част на ръката с всичкото гребане, което правим. Т.е. постоянно тренираме ръце, но не е с изолирани упражнения.

Тази седмица има малко изолирани упражнения за цвят, защото нали е пъстрата седмица :D

В кои случаи е подходящо редовно изпълнение на изолирани упражнения за ръце:

1. Ако искаш по-големи мишници (това е ръката от рамото до лакътя).

Ако искаш видима промяна, комбинирай тренировките с точния вид и количества храна за теб. Виж какво са постигнали други читатели на сайта с домашни тренировки и точната храна.


Ден 1

Ниво 3списък с упражнения.

Ниво 2списък с упражнения.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 13

Мнение от cchery »

Ден 2 - кардио

Ниво 3списък с упражнения.

Ниво 2списък с упражнения.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 13

Мнение от cchery »

Ден 3 - корем и ръце за цвят

Ниво 3списък с упражнения.

Ниво 2списък с упражнения.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 13

Мнение от cchery »

Ден 4 - вътрешна част на бедрата

Ниво 3списък с упражнения.

Ниво 2списък с упражнения.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 13

Мнение от cchery »

Ден 5 - външна част на бедрата (бричове)

Ниво 3списък с упражнения.

Ниво 2списък с упражнения.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма на Руми Илиева - СЕДМИЦА 14

Мнение от cchery »

Тренировъчна програма седмица 14-2015

Прекрасни, как се справяте с мрачното време? Не познавам човек, на който да му действа добре :( Много се влияя от слънцето и имам нужда да е слънчево! Да си помрънкам пак за лято :)

Тази седмица е с особено внимание към корем и дупе, без да пропускаме всичко останало. Продължава да ме тормози кардиото, голям зор виждам с него. Вие как сте, кое ви е трудно сега? Аз съм на периоди, сега „мразя“ кардио :)

За новите читатели: ако до сега не си тренирала, започни с 6 седмичната програма за начинаещи. След това продължи с ниво 2 от 90 дни, след него ниво 3 от 90 дни или от седмичните програми, които публикувам. Тук са всички тренировъчни програми.

Ако искаш да гориш мазнини или да се стегнеш, трябва да ядеш точното количество храна за теб. Ако изпитваш трудност какво и колко да ядеш, пиши на Руми. Виж какво постигнаха други читатели с хранителен режим и домашни тренировки. Всичко можеш да ядеш, но не по много!

Тренировките имат вече номерация каквато е в тетрадката ми :) Най-горе в прозореца на видеото е заглавието на тренировката, а преди него стои номер RU67, например, това означава тренировка 67. Номер 1 е първата от 90 дневната програма. 99.9% са снимани за две нива, така че за 6 месеца снимах 130 тренировки, ха да са ни честити!



Ден 1 – кардио и сила



Ниво 3 – списък с упражненията.

Ниво 2 – списък с упражненията.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор