Тренирай с Руми Илиева - програма ЗИМА 2015 г.

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от Kleo »

Браво и на Руми, и на Ани! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от cchery »

ДЕН 3 – изометрични и разтягащи упражнения


Ниво 3 – списък с упражненията. По желание да се изпълнят 3 кръга

[youtube]NHYLMZTyi9o[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.


[youtube]51F7-Xeo_bM[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от lindorina »

Чери, благодаря че споделяш всичко това! :1104 Как ми се иска и аз да се присъединя по-скоро към това предизвикателство и да споделям моите добри резултати! Знам, че всичко зависи единствено и само от нас самите! Но за да се случват нещата, трябва човек да има относително спокойствие, да не се влияе от страничните фактори, да бъде в мир със себе си и не на последно място да има воля и силно желание, а не винаги строените в готовност оправдания.
Решим ли нещо, трябва да започнем от "сега", а не от дата 1-ви, от понеделник, или от началото на месеца. Да, ама не. Хората грешат и се учат и се извисяват от научените уроци, породени от грешките. Така де, тия ми философски мисли не са за тази тема. С две думи, искам да попитам - къде да споделям и питам, като започна.....от понеделник :)
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от cchery »

ДЕН 4 - HIIT

Ниво 3 – списък с упражненията.

[youtube]02Oj1Dy1umc[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.


[youtube]A4E4gGWUct4[/youtube]



И малко допълнение от мен - една много лека и зареждаща йога практика :954 :

[youtube]dulH4uQpTA0[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от cchery »

lindorina написа:Чери, благодаря че споделяш всичко това! :1104 Как ми се иска и аз да се присъединя по-скоро към това предизвикателство и да споделям моите добри резултати! Знам, че всичко зависи единствено и само от нас самите! Но за да се случват нещата, трябва човек да има относително спокойствие, да не се влияе от страничните фактори, да бъде в мир със себе си и не на последно място да има воля и силно желание, а не винаги строените в готовност оправдания.
Решим ли нещо, трябва да започнем от "сега", а не от дата 1-ви, от понеделник, или от началото на месеца. Да, ама не. Хората грешат и се учат и се извисяват от научените уроци, породени от грешките. Така де, тия ми философски мисли не са за тази тема. С две думи, искам да попитам - къде да споделям и питам, като започна.....от понеделник :)
Линди, благодаря за споделените мисли :954 .... Ако ти напиша, че постнатото от теб не ми звучи познато, значи да изрека една Вселенска лъжа :1062 :1062 ..... Няма значение дали са оправдания, причини или каквото и да е. Важен е ...... понеделника :954 :954 :954 ... Който и да е! :923

Когато прочетох питането ти - къде точно да споделяш - си мислех, че няма по-лесен отговор ... обаче после се замислих. Ако ще питаш за тези тренировки, които поствам в темите на Руми, може би мястото на въпросите ти е тук. Ако имаш някакви различни въпроси, има разнообразни теми в този форум. Но пък в крайна сметка дали няма да ти е трудно да се мяташ от тема на тема и да се мъчиш да се сещаш къде точно питах това, онова..... Ако решиш, може да си пуснеш и една собствена тема, нещо от сорта "Лини пита" :) ... и там да ти седи синтезирана всичката инфо. Така че си помисли за теб как ще е най-добре и действай. Ако обаче не видиш реакция по питанките си, напомни ми малко по-лично :221 ... може да съм се заблеяла и да съм изпуснала нещо! :922
Последно промяна от cchery на 06 Фев 2015, 13:37, променено общо 1 път.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от lindorina »

Чериткаа, благодаря ти! Ти определено си "майстор на перото"!
Ще помисля и аз и започвам и то сериозно, защото изследванията нещо не са твърде добре. Но няма да се даваме. Колко по-добре има да става :954
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 6

Мнение от cchery »

ДЕН 5 – акцент корем

Ниво 3 – списък с упражненията.

[youtube]g-qhNaj67OQ[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.


[youtube]FMD0QL0G5_w[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 7

Мнение от cchery »

Прекаснииии, как е лудницата при вас :D При мен е пълна, рошава и луда :) Желая ви силна седмица, нека вдъхновението е с вас!

Напоследък тренирам минималистично, имам дни само с 15 минути тренировка и вероятно тренирате повече от мен :) Така мисля тренировките, че да могат да се преобразуват от кратки и интензивни до дълги Бруталитки :)

В момента ми е супер заетият период и в главата ми е само работа, хранителни режими, писма от клиенти и подобни. Това се отразява на тренировките ми. Споделям го, защото е нормално да имаме периоди, в които тренираме повече и такива, в които тренираме по-малко.

Винаги съм била октровена затова колко тренирам, колко почивам. Смятам, че е важно да създавам реалистични очаквавания, а не измислени резултати. Вярвам, че тренирам, за да живея добре! Не живея, за да тренирам! Не жертвам чаша вино за плочки ;)

Не е нужно да следваш моя ритъм за минималистични тренировки. Тренирай колкото на теб е нужно в този момент. Т.е. прави повече или по-малко кръгове от мен. Състезанието не е между нас, а със себе си.

Ако искаш да започнем да работим по твоята промяна, пиши ми :)


ДЕН 1 - сила, без подскоци

Ниво 3 – списък с упражненията.

[youtube]xO4GEGZiR0g[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.

[youtube]VxB-GW_uob4[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 7

Мнение от Kleo »

Стилът на Руми Илиева страшно ме кефи!!! :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 7

Мнение от cchery »

ДЕН 2 - сила, с подскоци

Ниво 3 – списък с упражненията.

[youtube]kOIpnjwicbI[/youtube]



Ниво 2 – списък с упражненията.

[youtube]5qpb5Fi-oc8[/youtube]



И т.к. днес тренировката за ниво 3 е едва 19 минути, аз лично ще я продължа с това видео с йога:

[youtube]dwo74TOZJZw[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 7

Мнение от cchery »

ДЕН 3 - аеробика

Ниво 3 – списък с упражненията.

[youtube]wqsSApJvfzU[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.

[youtube]d3y8yYpaN7k[/youtube]


И едно видео с йога, което още не съм пробвала, но определено имам желание да го направя.

[youtube]AdWyo_3KrfA[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор