Тренирай с Руми Илиева - програма ЗИМА 2015 г.

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:
Бъни написа:
cchery написа:Аз просто продължавам с режима, изработен ми от нея - сега го въртя за втори път и по аналогия съм и с нейните тренировки. Иначе аз също обичам разнообразието. :954
Чери, любопитна съм, би ли написала менюто си за един ден според програмата ? Интересно ми е на какво се набляга и кое е желателно да се избягва според Руми
И на мен ми е интересно, Ани :524 Би ли споделила повече инфо, плийз?
Момичета, и аз бих искала да споделя, но изрично съм предупредена от Руми да не го правя. Ще измисля начин обаче как да стане елегантно и без да засягам никого. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от Kleo »

Разбирам колко е ДЕЛИКАТНА ситуацията и положението :922
И при мен е същото по отношение на групата ми с БАР :1044 Хем ми се иска да споделям редовно с вас какво се случва там, хем трябва да пазя доверителност и конфиденциалност на получената оттам информация... :1044
Затова и давам информация, но гледам да е като цяло по-обща, по-обобщена, без имена и подробности, за да не станат разпознаваеми някои личности...
Чери, колкото, каквото и когато прецениш - тогава и така го направи!
Ако решиш - нищо повече не споделяй! Все пак това е лично решение и индивидуално лечение!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Момичета, и аз бих искала да споделя, но изрично съм предупредена от Руми да не го правя.:)
Няма проблем, Чери, щом така стоят нещата, така да е. Все пак не е въпрос на живот и смърт :1062 , а на едно обикновенно любопитство... :940
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от cchery »

Ден 4 – цяло тяло


Ниво 3 – списък с упражненията

[youtube]8_aXgGd7ccE[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията

[youtube]OOWLaDGpMfY[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа:Момичета, и аз бих искала да споделя, но изрично съм предупредена от Руми да не го правя.:)
Няма проблем, Чери, щом така стоят нещата, така да е. Все пак не е въпрос на живот и смърт :1062 , а на едно обикновенно любопитство... :940
Да, това любопитство ми е добре познато :1062 :1062 . Цитирам Руми - чисто информативно:
Моите режими са моето "ноу хау" и вярвам, че не е коректно да се препращат свободно в нета :))
Поради тази причина се възпирам от директно копиране на дни от режима тук. И ще дам 1 имагинерен ден - такъв, който няма в моя режим, но спазвам в момента и който много се доближава до режима:

Закуска: 200 г кисело мляко + 1 плод
или
филийка пълнозърнест хляб с 30 г кашкавал

Преди обед: 1 плод
или
25 г сурови ядки
или
50 г сирене/моцарела

Обяд: 70 г суров боб сварен със зеленчуци по избор - лук, морков, чушка, гарниран с голяма салата с 1 с.л. зехтин

След обяд: 10 бр маслини
или
1 плод
или
150 г кисело мляко

Вечеря: 200 риба на скара или фурна, гарнирана с голяма салата

Доста често не ям по 5 пъти, а хапванията за междинките ги добавям към някое от основните яденета.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 2

Мнение от Kleo »

Мерси за споделеното
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от cchery »

ДЕН 5

Ниво 3 – списък с упражненията

[youtube]g-qhNaj67OQ[/youtube]



Ниво 2 – списък с упражненията

[youtube]FMD0QL0G5_w[/youtube]



ДЕН 6 - ЙОГА

Сейди Нардини – страхотна е! Не е снимала отдавна практики, снима само отделни съвети как да се изпълняват отделни асани. Има уникален подход, който не съм виждала в никой друг. Бях пратила едно от новите й видеа на позната и тя се изплаши от външния й вид (има рокерска прическа и страшен грим). На мен това не ми пречи. Важно ми е какво научавам от този човек, ако иска да си прави каквато иска прическа. Дай шанс на Сейди!

[youtube]PL9m8spuMQ4[/youtube]


ДЕН 7 - ЙОГА

Лесли – Файтмастър, много любима! Тази практика е подходяща вместо тренировка, динамична е, не се задържа дълго в поза, енергезира и даже изпотява. В същото време и разтяга, но не много. Медитацията накрая с ябълката много ми допадна и както винаги ми припомни да усещам сега, не миналото, не бъдещото, а сега. В ден 1 съм дала инфо за нейното 90 дневно йога предизвикателство.

[youtube]8ewpkqMTBII[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 4

Мнение от cchery »

Лично аз пробвах йогата от Ден 7 - много съм доволна. Интересна, интензивна, наистина изпотява и накрая има добра медитация. Абсолютно подходяща е за почивния ден. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 5

Мнение от cchery »

http://fitnesinstruktor.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Прекрасни :) тази седмица съм ви приготвила по-странни и нетипични тренировки. „Почиваме си“ от лицеви опори и клекове, не че съвсем липсват, но са малко. Затова пък има упражнения за разни малки мускулчета, на които не наблягам често и ще поработим добре върху корема. Тренираме отдавна и вече може да тренираме корема по-често.

Обикновено, когато започват тренировки, повечето хора яко тренират корем и никакъв гръб, това би могло да доведе до травми. За начинаещи според мен е по-добре да развият силата на гърба и след няколко месеца да включат толкова упражнения за корем, колкото им се иска.

Тази седмица се срещнах с читатели, които преди това са тренирали с други онлайн треньори и отново чух това, което винаги чувам „Преди това никога не съм тренирала гръб и задно бедро“. Нали всеки иска да е различен и уникален, моят принос е, че съм от 1% от онлайн треньорите, които отделят внимание на гръб и задно бедро, колкото на всички останали по-големи мускули.

Т.е. не ги тренираме повече или по-малко. Когато има лицеви опори, има и упражнения за гръб, да, скучни са. Да, омръзнало ни е на всички от гребане, но това е положението. И в училище и в работата и навсякъде има неща, които не са ни любими, но е добре да се правят.

Но пък тази седмица ви глезя с упражнения за вътрешна част на бедрата и бричове :) хайде и аз като 99% от интернета ;) Не че няма да гребем, докато тренираме брича :D Както се казва, ще вземем най-доброто от двата свята :)

Бележка: Намерих си пропуснати упражнения в тренировката за ден 4 и ще я поправя като монтирам упражненията от кръга, в който съм ги изпълнила. Обикновено ви предлагам 100% истински тренировки (ниво 3), а не монтажи и само в подобни случаи се налага да коригирам на монтажа.

За капак изтрих една тренировка от ниво 2 (мислех, че съм си я прехвърлила в архива и изтрих оригинала). Ниво 2 от тази година снимам 1 кръг и останалите кръгове ги монтирам от него, но мисля, че е ясно, че това така или иначе не е реалната ми тренировка, а и искам да намаля физическите упражнения, защото имам симптоми на претрениране.

От началото на годината желаещите да отслабват се увеличиха лавинообразно и работата ми се увеличи! Супер, супер, мега гот :) Благодаря за доверието!

С две думи ще ми трябват 1-2 дни да монтирам и снимам, така че тези тренировки имат описания, а видеото като е готово ще го кача, като това ще случи преди да им дойде времето за изпълнение.



Ден 1 – силова тренировка без подскоци

Ниво 3 – списък с упражненията. По желание да се изпълнят 3 кръга.

[youtube]gh21-aZinRk[/youtube]


Ниво 2 – списък с упражненията.

[youtube]ikE6TfynJAY[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тренировъчна програма 2015 г. от Руми Илиева - СЕДМИЦА 5

Мнение от Kleo »

Уау! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор