"Говори за спорта от 1-во лице" - тема за ДИСКУСИИ

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: "Говори за спорта от 1-во лице" - тема за ДИСКУСИИ

Мнение от cvety_rz »

Добреееее! Крайният срок на конкурса изтече нощес в 0:0 часа. :) Имаме си двама престрашили се герои със собствени истории. Признавам си - и от двете има какво да се научи. Може би най-генерално казано... бих могла да обобщя така: ЧОВЕК ПОЧВА С ПРОМЕНИТЕ, КОГАТО САМ ИЗГОРИ ДО ОСНОВИ! И си мисля, че понякога никак не е лошо да изгориш до основи стари мостове, по които са те водили криви пътища!!! Така че - да поздравим нашите участници, по-точно участнички, защото са жени! :954 Познавам, разбира се, и двете :954 - няма начин просто! Техните имена са Цвети и Пламена! Цвети я познаваме всички - това си е нашата cvety_rz :954 . А Плами е.... моята племеница :) - дъщеря на сестрата на Момчил.

Знам, че на всички ви е интересно при кого отива наградата, и казвам веднага - Цвети си я заслужи откъдето и да го погледнем! Длъжна съм да спомена и факта, че Плами ме помоли да публикувам писмото й чисто и просто за мотивация - тя не искаше да се включва в надпреварата за наградата. Това по никакъв начин не омаловажава успеха на Цвети! Напротив... родата си е рода и винаги е с връзки :lol: :lol: . Но истината е че от самото начало очаквах Цвети да се включи. Не за друго, а защото си мисля, че вече я познавам добре. Лайкът, който Плами ми остави във фейса, също ме зарадва - надявах се и тя да ми пише. Тези момичета са 2 съвсем различни вселени, но обединени от една и съща обща тема - галактиката ОТСЛАБВАНЕ!

Какво е онова, което даде преимущество на Цвети?! Може би действително истинската нужда от професионални тренировки, която тя така добре обоснова. Най-вече заради дългия период, през който се е лутала какво и как да направи, как да подходи, необходимостта от действителни знания за правилна техника на упражнения, за да не я преследват контузии и т.н. И не на последно място - тя тренира с Руми. Редовно. И нищо трудно и неизпълнимо, което ще срещне във fit30, няма да я спре!!!

Цвети, честито!!! :)
:1076 :1076 :1076
Много съм щастлива, но признавам си беше ми много трудно.Накарайте да направя 100 жабешки скока, или пистоли или каквото се сетите трудно упражнение и веднага ще се опитам да ги изпълня макар и трудни и да знам, че ще се проваля в първите си опити.Но да пиша.......това ме затруднява много.Определям се като "тежкоезична" и трудно се изразявам.Обичам да изслушвам, но не и да говоря а за писане да не говорим.Реших обаче да преборя себе си и да опитам, защото наистина много искам да имам тези тренировки.Много благодаря :922 :922 :922 И сега каква е процедурата?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор