Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Алекс е записан на баскетбол като извънучебна форма на занимание към неговото училище, дано му хареса! Той много иска да спортува и много се радва, че го записахме. Това е засега от мен по темата :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

danid написа: Вер, дай идея за плуване близо до нас и ако не си видяла за срещата - осигурявам и транспорт, но още се чудя дали с деца или без ще е по-добре, че моя малкия е в една ужасна възраст и ако го взема няма да се видя с никой...
Дани, за плуване най-близо е басейна на Спортното Училище на Локомтив в кв."Свобода". Но, за там вече е късно ... записваха се в началото на Септември (освен, ако не намериш връзки).
Иначе има едни оферти за плуване в Люлин - взимат децата с микробус от дома и ги оставят пак там, ама е доста скъпичко. Миналата година беше 60 лв. месец.

:1024 Ох, за четвъртък не знам ... Много съм трудна, когато трябва да се организирам за "градски забавления" с децата ... (защото те са с мен и "в добро и в лошо" дет' се вика :1062 )
Благодаря за предложението :923 Ако ме осени нещо, своевремнно ще ти обадя :923
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от dexter »

Вчера беше първата тренировка на Яна по художествена гимнастика. Но май ще се окаже и последната. Първо часът не ни е удобен, няма как да я взимаме по-рано от градината. После тя се разплака и подсмърча почти през цялото време - шпагатът бил труден, заболяло я крачето.... Изобщо беше драматично :).
За сега си оставаме само с йогата, ако си промени мнението може по-нататък пак да пробваме с гимнастиката.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

dexter написа:Вчера беше първата тренировка на Яна по художествена гимнастика. Но май ще се окаже и последната. Първо часът не ни е удобен, няма как да я взимаме по-рано от градината. После тя се разплака и подсмърча почти през цялото време - шпагатът бил труден, заболяло я крачето.... Изобщо беше драматично :).
За сега си оставаме само с йогата, ако си промени мнението може по-нататък пак да пробваме с гимнастиката.
Декс, ако мога да бъда от полза.... ще вметна накратко, че тези болки съпровождат почти всяка първа тренировка при малките момиченца. Т.е. това ще продължава, защото по някое време почват да ги огъват яко - Бели прави буквално буквата "О" - т.е. сяда по коленца и извива гръбче назад докато главата се опре поне в петите, а трябва и още по-назад да дойде - до свитите коленца. Хубавото при нас е, че тези огъвания почнаха чак след година трениране, т.е. детето имаше време да му хареса този спорт и сега не я притеснява болката.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от dexter »

Ясно ми е, че художествената гимнастика не е само забавление, ще е трудно - като всяко начало. И ми се струва, че за да се тренира този спорт, ще трябва пълна подкрепа от страна на родителите. А аз просто не мога, не го одобрявам, имам нещо като предрасъдъци. Мисля, че не съм си изказвала мнението пред Яна, но изобщо не мисля да я убеждавам или натискам. Баща й е много повече отдаден на спортната кауза, ако иска той да пробва да я вдъхнови :).
От друга страна съм възхитена от по-големите деца, които бяха в залата - изправени стойки, красиви тела.... Иска се дълъг и упорит труд обаче :).
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

dexter написа:.... Иска се дълъг и упорит труд обаче :).
За съжаление не само! Почват и диетите по някое време или най-малкото ограниченията в храненето - това от първо лице го заявявам. Аз не смятам да стигаме дотам с Бели - искам да тренира за кеф. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Момичета, момчета и мечета :1062 , почва първенството по футбол за набора на Коки. за първия мач, който е в неделя!

Моля стискайте палци за ФК София 2010! :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Мърмори »

:524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Верче, Зори, много ви благодаря...... аз наистина се вълнувам...... така все едно самата аз ще участвам в първенство! Верче, помня постинга, с който ни се похвали за първия покорен връх на Ава и Мони..... а може би ми се преплита и с другите, в които споделяше как малките деца се превръщат в закалени планинарки и с удоволствие катерят своите малки върхове там..... мисля, че в момента аз се чувствам долу-горе така! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Бандитки, паднахме със 7:3 :cry: ..... Добре играха деца, но чак накрая.... Треньорът ни не дойде с нас, защото имаше важен мач с набор 99 иииииии така.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор