Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
MortishaAdams

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от MortishaAdams »

Здравейте,момичета!Доста отдавна не съм писала във форума,но сега ще се отчета с едно постче в тази хубава темичка.
Като малка и аз ходех на народни танци и ми харесваше,но на големият ми син хич не му се понравиха.Ходи 3-4 пъти и не пожела повече.Записах го на брейк и хип-хоп танци.Ходи вече година и половина и много добре се справя,дори имаше участие.Физически също много добре се развива от танците.В страхотна форма е.Сега обмислям и малкия да го запиша от другата година,пък и той проявява голямо желание да е като батко си. :lol:
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

О, Мотриша :)
Къде се губиш? :)
Ами, като си помисля брейка е къде, къде по-атрактивен за момчетата. А за формата :326 , той си е сериозна гимнастика!
MortishaAdams

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от MortishaAdams »

Ver написа:О, Мотриша :)
Къде се губиш? :)
Ами, като си помисля брейка е къде, къде по-атрактивен за момчетата. А за формата :326 , той си е сериозна гимнастика!
Здравей,Верче!!!
Ами не съм се загубила,само дето нямам никакво свободно време от работа. :126 :126 :126
Наистина брейка е страхотен.Веднъж ме попитаха :как така съм го записала, щял да се контузи.Като гледали такива танци все едно танцьорите щели да си счупят вратовете.Аз отговорих,че такава опасност няма.
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

А, много ясно!
Правилно си направила, че не слушаш болните мозъци :222
Айде и до скоро и ти пожелавам ти повечко свободно време :954
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Брей, Морти, така ме изненада! :mrgreen: Първоначално де - защото и моята майка не спираше да ми повтаря в началото, когато записахме Коки на футбол, че щял да се контузва, да се ранява........ Виж за брейка........ не знам какво да ти кажа. Луда работа.

Успех и на двамата ти юнаци! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
MortishaAdams

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от MortishaAdams »

cchery написа:Брей, Морти, така ме изненада! :mrgreen: Първоначално де - защото и моята майка не спираше да ми повтаря в началото, когато записахме Коки на футбол, че щял да се контузва, да се ранява........ Виж за брейка........ не знам какво да ти кажа. Луда работа.

Успех и на двамата ти юнаци! :954
Успех и твоите малки шампиони,Чери!!!!!!! :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Така се случи, че Алексчето ми нищо не спортува :oops: Той е голямо живаче и всеки ден тича и скача на воля в училищния двор :954 Дотук добре. Физическо имат само 2 пъти в седмицата. Добре, че са уикендите, тогава задължително отиваме в парка или поне на дълга разходка из квартала или пък сред природата (Банкя, Витоша, Ловеч и други)! Възпитателят му в занималнята е един много мъдър господин, който ги изкарва през час на двора и ги оставя да беснеят, тичат, катерят се, скачат, играят на топка, футбол, баскетбол, народна топка, абе всичко възможно. Лошото е, че ние с мъжа ми нямаме възможност да го запишем на никакъв спорт :oops: Хубавото е, че той върви доста слабичък и много бързо се изтощава телесно, в смисъл направо пребледнява и прежълтява, когато дълго време е физически активен, а няма възможност да яде стабилно и здравословно. Така че хем ми се искаше да тренира нещо извън училище и дома, хем пък си познавам детето и знам, че като че ли сегашната му двигателна активност му е напълно достатъчна. Той самият не се оплаква, напротив - жизнен и щастлив е, определено! :222 Вие какво смятате по въпроса, момичета? :1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Напоследък колоезденето се превърна в семеен спорт :935
Децата вече карат наравно с нас :954
Вчера се състоя и поредното вело състезание за дечица в рамките на Зелени Дни.
Пак се отчетохме ;)

Ава
IMG_4651.JPG
(49.71 KiB) Свалено 624 пъти
Мони
IMG_4656.JPG
(49.1 KiB) Свалено 624 пъти
Този път сребро ;)
IMG_4659.JPG
(39.42 KiB) Свалено 624 пъти
При големите конкуренцията беше жестока, но нямаше ненаградени :)
IMG_4661.JPG
(43.34 KiB) Свалено 624 пъти
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от droidd »

Верка, прекрасно е усещането, когато виждаш, как децата ти се справят добре, без значение в коя област. :fan :329 ......но и когато не успеят да се справят както ни се иска - пак си ги обичаме :222
Ver написа:Децата вече карат наравно с нас :954
:326 Възхищавам ви се, че успявате да сте заедно във всичко :326 :922
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

droidd написа:Верка, прекрасно е усещането, когато виждаш, как децата ти се справят добре
И на теб това усещане не ти е далечно, Диде :222
droidd написа:..но и когато не успеят да се справят както ни се иска - пак си ги обичаме :222
Ми, май нямаме друг избор :)
droidd написа: Възхищавам ви се, че успявате да сте заедно във всичко :326 :922
Полагаме доста усилия и засега се получава :) :923
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Вече месец и половина децата ходят на плуване.
Отзивите от двете обаче са различни:
на Мони много и харесва и иска да ходи всеки ден, Ава обаче не е толкова доволна. Обича само, когато имат "междучасие" и се плацикат. Сигурно защото е по-малка, но усещам, че едвам ще го завърши курса.
Иначе по-големите определено се понаучиха да се крепят по водата - плуват по гръб без дъски :) :524

Рапорт даден :)
Публикувай отговор