Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт

Re: Какво спортуват децата ни

Мнениеот MortishaAdams » Пет 19 Окт 2012, 10:28

Здравейте,момичета!Доста отдавна не съм писала във форума,но сега ще се отчета с едно постче в тази хубава темичка.
Като малка и аз ходех на народни танци и ми харесваше,но на големият ми син хич не му се понравиха.Ходи 3-4 пъти и не пожела повече.Записах го на брейк и хип-хоп танци.Ходи вече година и половина и много добре се справя,дори имаше участие.Физически също много добре се развива от танците.В страхотна форма е.Сега обмислям и малкия да го запиша от другата година,пък и той проявява голямо желание да е като батко си. :lol:
Аватар
MortishaAdams
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Ver » Пет 19 Окт 2012, 11:43

О, Мотриша :)
Къде се губиш? :)
Ами, като си помисля брейка е къде, къде по-атрактивен за момчетата. А за формата :326 , той си е сериозна гимнастика!
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот MortishaAdams » Пет 19 Окт 2012, 13:37

Ver написа:О, Мотриша :)
Къде се губиш? :)
Ами, като си помисля брейка е къде, къде по-атрактивен за момчетата. А за формата :326 , той си е сериозна гимнастика!

Здравей,Верче!!!
Ами не съм се загубила,само дето нямам никакво свободно време от работа. :126 :126 :126
Наистина брейка е страхотен.Веднъж ме попитаха :как така съм го записала, щял да се контузи.Като гледали такива танци все едно танцьорите щели да си счупят вратовете.Аз отговорих,че такава опасност няма.
Аватар
MortishaAdams
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Ver » Пет 19 Окт 2012, 14:23

А, много ясно!
Правилно си направила, че не слушаш болните мозъци :222
Айде и до скоро и ти пожелавам ти повечко свободно време :954
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот cchery » Вто 23 Окт 2012, 11:05

Брей, Морти, така ме изненада! :mrgreen: Първоначално де - защото и моята майка не спираше да ми повтаря в началото, когато записахме Коки на футбол, че щял да се контузва, да се ранява........ Виж за брейка........ не знам какво да ти кажа. Луда работа.

Успех и на двамата ти юнаци! :954
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот MortishaAdams » Сря 24 Окт 2012, 08:49

cchery написа:Брей, Морти, така ме изненада! :mrgreen: Първоначално де - защото и моята майка не спираше да ми повтаря в началото, когато записахме Коки на футбол, че щял да се контузва, да се ранява........ Виж за брейка........ не знам какво да ти кажа. Луда работа.

Успех и на двамата ти юнаци! :954

Успех и твоите малки шампиони,Чери!!!!!!! :923
Аватар
MortishaAdams
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот Kleo » Вто 11 Дек 2012, 13:16

Така се случи, че Алексчето ми нищо не спортува :oops: Той е голямо живаче и всеки ден тича и скача на воля в училищния двор :954 Дотук добре. Физическо имат само 2 пъти в седмицата. Добре, че са уикендите, тогава задължително отиваме в парка или поне на дълга разходка из квартала или пък сред природата (Банкя, Витоша, Ловеч и други)! Възпитателят му в занималнята е един много мъдър господин, който ги изкарва през час на двора и ги оставя да беснеят, тичат, катерят се, скачат, играят на топка, футбол, баскетбол, народна топка, абе всичко възможно. Лошото е, че ние с мъжа ми нямаме възможност да го запишем на никакъв спорт :oops: Хубавото е, че той върви доста слабичък и много бързо се изтощава телесно, в смисъл направо пребледнява и прежълтява, когато дълго време е физически активен, а няма възможност да яде стабилно и здравословно. Така че хем ми се искаше да тренира нещо извън училище и дома, хем пък си познавам детето и знам, че като че ли сегашната му двигателна активност му е напълно достатъчна. Той самият не се оплаква, напротив - жизнен и щастлив е, определено! :222 Вие какво смятате по въпроса, момичета? :1044
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ver » Нед 28 Апр 2013, 03:22

Напоследък колоезденето се превърна в семеен спорт :935
Децата вече карат наравно с нас :954
Вчера се състоя и поредното вело състезание за дечица в рамките на Зелени Дни.
Пак се отчетохме ;)

Ава
IMG_4651.JPG

Мони
IMG_4656.JPG

Този път сребро ;)
IMG_4659.JPG

При големите конкуренцията беше жестока, но нямаше ненаградени :)
IMG_4661.JPG

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот droidd » Сря 01 Май 2013, 05:51

Верка, прекрасно е усещането, когато виждаш, как децата ти се справят добре, без значение в коя област. :fan :329 ......но и когато не успеят да се справят както ни се иска - пак си ги обичаме :222
Ver написа:Децата вече карат наравно с нас :954

:326 Възхищавам ви се, че успявате да сте заедно във всичко :326 :922
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Ver » Сря 01 Май 2013, 07:50

droidd написа:Верка, прекрасно е усещането, когато виждаш, как децата ти се справят добре

И на теб това усещане не ти е далечно, Диде :222
droidd написа:..но и когато не успеят да се справят както ни се иска - пак си ги обичаме :222

Ми, май нямаме друг избор :)
droidd написа: Възхищавам ви се, че успявате да сте заедно във всичко :326 :922

Полагаме доста усилия и засега се получава :) :923

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Ver » Чет 27 Юни 2013, 17:19

Вече месец и половина децата ходят на плуване.
Отзивите от двете обаче са различни:
на Мони много и харесва и иска да ходи всеки ден, Ава обаче не е толкова доволна. Обича само, когато имат "междучасие" и се плацикат. Сигурно защото е по-малка, но усещам, че едвам ще го завърши курса.
Иначе по-големите определено се понаучиха да се крепят по водата - плуват по гръб без дъски :) :524

Рапорт даден :)

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот cchery » Нед 30 Юни 2013, 10:46

А на Коки и Бели днес ще им е втора тренировка по плуване. Те и двамата могат да плуват - при Бели, защото е тренирала, а при Коки - естествено му се получи. Но аз просто искам и двамата да знаят правилата, подробностите и важните неща, които само един треньор може да каже. Харесва им и на двамата и са адски уморени след тренировка.
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Ver » Пон 01 Юли 2013, 11:16

От днес водя децата на езда 3 пъти в седмицата, забележете безплатно :524
Явно има разни програмки за безплатен спорт и аз ги набарах всичките :1062
Заниманията са на конната база зад стадион "Славия" за който се интересува :)

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Ver » Пет 05 Юли 2013, 11:47

Децата се влюбиха в конете (което се очакваше) :)

Копие от IMG_5119.JPG

Копие от IMG_5128.JPG

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Kleo » Сря 11 Сеп 2013, 10:11

Цяло лято караше колело навън и плуваше доста в морето. На организирани тренировки не е записан никъде. По едно време ходеше на баскетбол, но закратко, сам се отказа, не му било интересно. Иначе обожава да тича и да се катери по дърветата, както и да кара уейвборда си, не се спира. Набира се, скача, бяга, вдига гирички, прави коремни преси и лицеви опори, играем на канадска борба и все още аз го бия, но още малко време ще е така, става страшно силен и мускулест вече.
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

ПредишнаСледваща

Назад към СПОРТЪТ - НАЧИН НА ЖИВОТ и ЗДРАВЕ