Пилатес?

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пилатес?

Мнение от Kleo »

Да, определено, много си отслабнала! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пилатес?

Мнение от danid »

Да, и точно като гледам втората мога да го кажа и аз - отслабнала си :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пилатес?

Мнение от cchery »

Ей, много ви се зарадвах, честно! :954 Дано като ме видяхте и на живо, не сте си променили мнението...... голЕм зор. Вчера на фитбола ми се пререва .... нещо изморена ли бях, извън тонус ли... не мога да си изпълня упражненията - ни за кръст, ни за корем...... краката ми треперят като ластици.... гъзът ми все навън хвърчи, не мога да направя права линия на тялото... никак не е приятно. :cry:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пилатес?

Мнение от cchery »

Такаааааааааа, чували ли сте за пилатес-овърбол?! Не?! :1044 .... И аз не бях, но вече го практикувам :1062 . Ето ви повече инфо - .

А сега искам да разкажа набързо за пилатес-уикенда, който изкарах отминалите събота и неделя. Нашата инструкторка Диляна (DK Body Factory) организира страхотна инициатива - 2 дена в родопското село Ковачевица в невероятната , комбинирани с двуразов пилатес, поход из планината и плуване в топъл минерален басейн в с. Огняново.

Освен със спорт, дните бяха комбинирани и със здравословно хранене, предложено и изпълнено от домакините ни от къща Лаванда. Излишно е да казвам колко прекрасно се чувствах тези 2 дена - за 10-е години, откакто децата са се появили на този свят, това ми е второто такова откъсване от тях и първото заминаване някъде без семейсвото ми! Да, беше ми странно! Да, беше ми неестествено. Да, беше ми притеснено донякъде, но се почувствах идиотски добре :1062 макар късното ми тръгване - петък тръгнах от София в 20,00 часа и след 3 часа и малко шофиране се добутах до с. Ковачевица....

Съботният ден мина в двуразов пилатес - сутринта след ставане и преди закуска и вечерта преди вечеря. А останалата част от деня изкарахме в поход - към 12-13 км из Родопите и плуване в басейн в с. Огняново. Неделя отново започнахме с пилатес и в крайна сметка на обяд си тръгнахме.

Трябва да си призная, че такава огромна и повсемесна мускулна треска отдавна не бях имала :1069 :1069 , а тренирам редовно - бях като разбита неделя вечерта..... За което причина има и шофирането на обратно, както и повредата в колата... но това е една друга тема. По-важното е прекрасното изживяване и останалото превъзходно чувство в мен!

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пилатес?

Мнение от cchery »

Pilates с Климент Койчев - един от изградилите име в Европа професионални инструктори. Спортна зала The Hall, 8 юни 2013 г. от 20 часа. Записване за участие - .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор