Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Ловци на мигове

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт

Re: Ловци на мигове

Мнениеот Ver » Пон 07 Юли 2014, 16:24

Чери, нещо в поста ти накара стомаха ми да се обърне. :923
Днес май наистина ми е разбъзикано съществото ...
Дано да правим хубави неща, кой знае :)
Имам познат, който като малък раодителите са му го влачили навсякъде по планините, и сега не ще да ходи ...
и аз понякога си задавам въпроса "Защо го правя?" и винаги първо си отговарям, че го правя за себе си. Пък ако на другите им харесва, още по-добре ....за всички :)
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

SoulArt - Изкуство от и за душата
Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Ver » Пон 28 Юли 2014, 09:58

Средногорско-Старопланинско- ходене-колоездене с елементи на боровинково преяждене

Меките баири на Средна гора
Изображение

Изображение

Залез над Средна Гора
Изображение

Старопланински Рогач
Изображение

Картината се сменя за секунди
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

От Старопланинското Конче
Изображение

Изображение

Туристически натюрморт
Изображение

Още снимки
Yesterday is a history, tomorrow is a mistery, today is a Gift. That's why we call it Present.

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Ver » Пон 04 Авг 2014, 19:47

Ей, тукинка нещо от Пирин-ът :)
Изображение

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Kleo » Пон 04 Авг 2014, 20:45

Вер, снимките ви "Из Пиринските циркуси" ме оставиха без дъх... запленена съм от прекрасните гледки... цветовете, багрите - божествени :326 :524 :329
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот Ver » Пон 18 Авг 2014, 07:43

Вълнуващи мигове от тазседмичния лов:

По зелените стъпала на първия водопад:
Изображение

По жицата
Изображение

В тангентора
Изображение

Преминаването на последния водопад искаше сила
Изображение

Групата следва приумиците на буйната река
Изображение

Когато скалите се хлъзгат, въжето е най-добрият приятел
Изображение

И да го гледам, и да не го гледам екипирането беше ужасно...газ надолу!
Изображение

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот cchery » Сря 20 Авг 2014, 07:52

Вер, каньонингът ми изглежда..... екстремен, стръмен и мокър :1062 . Обаче и адреналиностимулиращ....... :D . Никога не би ми хрумнало такова нещо, но ето... Интересно ми е - не се ли нараняваш когато се подхлъзваш по мократа скала докато се катериш през водопада?! И още нещо - вие сами ли си осигурявате оборудването - въжетата ииии всичките му там джаджи, на които не им знам имената, за които въжето се захваща?! И не те ли обхваща в някакъв момент съмнение, че нещо може да се скъса или... откачи от скалата? :1044

Иначе - нямам какво друго да кажа освен едно голямо БРАВО! :326 Нямаш ли чувството, че си се преборила успешно с природата? :)
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Ver » Сря 20 Авг 2014, 08:56

cchery написа:Вер, каньонингът ми изглежда..... екстремен, стръмен и мокър :1062 . Обаче и адреналиностимулиращ....... :D

О, да! Каньонингът е удивително занимание :) 100 % мокър, да :524
cchery написа:...не се ли нараняваш когато се подхлъзваш по мократа скала докато се катериш през водопада?!

Не се катерим, спускаме се. И да, имам ухлузвания и натъртвания по краката - главно на коленете и подбедриците. Ударих си едната ръка, когато попаднах под струята на едно скокче, но .....това е част от заниманието :) Екстаза е толкова силен, че не се чувства болка :)
cchery написа:... вие сами ли си осигурявате оборудването - въжетата ииии всичките му там джаджи... И не те ли обхваща в някакъв момент съмнение, че нещо може да се скъса или... откачи от скалата?

Ние имаме всичко необходимо - години наред се занимаваме с пещери и скали :)
Съмнение викаш :) ...заниманията от този сорт са урок по доверие :)
cchery написа: Нямаш ли чувството, че си се преборила успешно с природата? :)

Изобщо не го чувствам като борба. Би била безмислена борба с преопределен изход :1062
Не бих могала да преборя природата....,обаче след всеки преминат водопад чувствам дива и всеобхватна радост.

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Ванчето » Сря 20 Авг 2014, 18:36

Вер, страхотни снимки! Всъщност както винаги! :D
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот cchery » Нед 24 Авг 2014, 08:23

Ver написа:
cchery написа:... вие сами ли си осигурявате оборудването - въжетата ииии всичките му там джаджи... И не те ли обхваща в някакъв момент съмнение, че нещо може да се скъса или... откачи от скалата?

Съмнение викаш :) ...заниманията от този сорт са урок по доверие :)

В такъв случай май трябва да се заемете с поддръжка на асансьори.... като се замисля няма нищо смешно в моето "изказване", но предвид инцидента в София от тази седмица, доверието се превръща наистина в конвертируема единица, която ни липсва. За което мога да кажа, че ви завиждам :oops: .

Ver написа:
cchery написа: Нямаш ли чувството, че си се преборила успешно с природата? :)

Изобщо не го чувствам като борба. Би била безмислена борба с преопределен изход :1062
Не бих могала да преборя природата....,обаче след всеки преминат водопад чувствам дива и всеобхватна радост.

"Да пребориш природата" си е баш на мястото, когато се озовеш на място, където никой никога не те е предвидил :mrgreen: :mrgreen: . Щото, чини ми се, водопадите са си баш такова местенце - представи си само да беше нормално хората да живеем по и във водопадите :D - една колония от хора подобно на прилепова колония, която се държи със зъби и нокти по хлъзгавите скали ..... :lol: със сигурност щеше да отнеме чувството, което каньонингът предлага...

Струва ми се, че ни очакват интересни снимки и от тази събота и неделя, права ли съм?! :1028 :1028
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Ver » Нед 31 Авг 2014, 08:18

cchery написа:Струва ми се, че ни очакват интересни снимки и от тази събота и неделя, права ли съм?! :1028 :1028

Онзи уикенд преля в седмица на морето :954

Варварски изгрев
Изображение

Един от съквартирантите в лагера ни(Голям сечко). Освен него имахме семейство стършели в банята, и една местна кучица (Белка) в антрето. Прилепите не ги броя, те просто преминаваха. Виж видрата в морето беше неочакван бонус :)
Изображение

Частното плажче след Липите
Изображение

Чудна река е Велека. Там птиците живеят във водата....
Изображение

...а костенурките по дърветата.
Изображение

Водни лилии
Изображение

Отражения
Изображение

У дома след интересни преживявания :)
Изображение

Чрд Верка :1062 Натюрморта е шеметен :mrgreen:
Изображение

По скалите гущери...
Изображение

В морето змии...
Изображение

Ето как се раждат облаците
Изображение

Августовски изгрев
Изображение

Първия морски изгрев на Мони
Изображение

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот Нели » Нед 31 Авг 2014, 21:25

Невероятни снимки, Верче! Прекрасни!
С голямо закъснение, че се бях скрила на място без покритие за една седмица: ЧРД, Верка! :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
От писане глава не боли

Мнениеот Ver » Пон 01 Сеп 2014, 06:17

Нели написа:С голямо закъснение, че се бях скрила на място без покритие за една седмица: ЧРД, Верка! :954

Мерси Нели :)
Аз приемам и закъснели поздрави :1211

Аватар
Ver
Свободна душа

Мнениеот cchery » Сря 03 Сеп 2014, 10:22

Еееееее, няма какво да кажа!!! Изключителни снимки. :954 Сякаш носят вашето настроение.... Варварският изгрев е като рисуван пейзаж. Но все пак "раждането на облаците" я съзерцавах най-много. Честно - ако не знаех, че сте на морето, бих приела, че сте на някой много висок връх и морската пяна е всъщност утринна мъгла, която крие околните чукари и долини....... :)
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот Ванчето » Пон 08 Сеп 2014, 09:20

Верче, сега може и да ми се посмееш малко, но... :roll:
Признавам си, че до сега всеки път четейки твойте разкази и разглеждайки прекрасните снимки, все съм се чудела не ви ли е страх от змий...? :1044 Но след последните снимки от миналата седмица мисля, че вече знам отговора на този въпрос! Много ви се радвам! Мен лично въпроса с влечугите много ме притеснява... Но пък на вас БРАВО! :524
Днес да очакваме ли нова порция красоти и емоций в снимки ?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли

Мнениеот Ver » Пон 08 Сеп 2014, 10:21

Бъни написа: все съм се чудела не ви ли е страх от змии...? :1044

Никога не съм се страхувала от змии. Усещането е друго. По-скоро страх от непознатото ...., когато разбрах, че не са отровни и видях, че се плашат от хората (то кое ли животно не се плаши?!) не се стрясках толкова :) Просто беше толкова неочаквано да ги видя в морето :)
Това лято видях повече змии, от колкото през целия си живот :1062

Бъни написа:Днес да очакваме ли нова порция красоти и емоции в снимки ?

По-добре недей, защото няма :222

Аватар
Ver
Свободна душа

ПредишнаСледваща

Назад към СПОРТЪТ - НАЧИН НА ЖИВОТ и ЗДРАВЕ