Ловци на мигове

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Kleo »

Аааа, загрях :1062
Аз мислех, че темата е за ПЪТЕШЕСТВЕНИКА :222 , а тя била за ПРИКЛЮЧЕНЕЦА :lol:
Малка разлика, но СЪЩЕСТВЕНА :plezya se
Съжалявам тогава за оф-топика :oops: :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Ver »

Лескова 2012/3-4 Март/
По вълчата пъртина

Пак се отправяме към познатото, но всеки път различно място. Пътят белее мек. Кани ни. И ние нетърпеливо поемаме. От колко време го чакаме само!
Слънчо огрява гората и меки сенки застилат снежния път. Тежкото тяло пристъпва щастливо, а душата ликува! Отново няма граници. Само Чистота, Простор и Свободен полет.
Изведнъж чувството на лекота и възторг бива изместено от зараждаща се паника ... По Пътеката не е стъпвал човешки крак, но не сме и сами. Преди нас вълците са си направили пъртина в снега. Тях следваме сега. Започвам да се взирам в следите и тутакси забравям за Слънчо, за песента на есенните листа, за малките мухички, за ромона на реката .... Колко малко му трябва на човек?! Започнах да се питам ловуват ли вълците по обяд; дали не ни следят; на кое дърво мога да се кача и колко време мога изкарам бочкайки отгоре вълк с щеката си :1062 Интересно е да се върви по вълчата пъртина!
Едва след като се разделихме с вълчите следи пак успях да се потопя в атмосферата на Снежната Гора.
Бяло. Недокоснато. Спокойно.
Направо имам чувството, че богухулствам като навлизам с тежките си стъпки. И крещящото „Хрус-хрус” ... от обувките в снега.
Това е моята църква и моята изповедник...
Облаците порозовяват. Лескова махала отново ни приютява. Топла и гостоприемна, както винаги....
А на следващия ден :).
Извънземно. Съвършено. Белота. Стъпки. Радост. Щастие. Простор. Летеж. Белота. Слънце. Вятър. Покой. Безвремие. Усмивки. Трепет. Благодарност. Любов. Живот!
IMG_2849.JPG
Началото
(53.47 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2851.JPG
Как да не е щастлив човек :)
(57.81 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2857.JPG
Следваме вълците
(84.4 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2860.JPG
Следите се разделят
(50.81 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2862.JPG
Настроението се покачва
(47.91 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2867.JPG
Природна склуптура
(68.85 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2868.JPG
Животът
(86.22 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2878.JPG
Меките сенки застилат пътеката ....
(97.92 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2880.JPG
(90.34 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2896.JPG
Недокоснато
(88.71 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2902.JPG
(44.21 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2923.JPG
(144.64 KiB) Свалено 863 пъти
IMG_2937.JPG
Ивънземно ....
(143.94 KiB) Свалено 863 пъти
Dari09

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Dari09 »

Ver написа:
Извънземно ....
Абсолютно съм съгласна с теб! Само с няколко снимки и ме накара да се пренеса в безкрая и да усетя цялата тази тишина и спокойствие! Благородно ти завиждам за възможността да бъдеш там! :923 :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от cvety_rz »

Вер, Веер,Вееер..... :923 успях да съпреживея всичко с теб.Каква красота, каква хармония.Как искам и аз :mrgreen: Един ден, когато порастнат още малко децата се надявам и ние да си "възобновим "
разходките.Сега просто няма мераклии да ги гледат...що ли :1044
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Kleo »

Божичко, Верче, последните две снимки наистина мязат на извънземен пейзаж! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от lindorina »

Защо ли ми се стори,че косата ти е порастнала :1062
Страхотно изживяване Вер!
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Ver

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Ver »

cvety_rz написа:Сега просто няма мераклии да ги гледат...що ли :1044
Цвети, и а не мога да ги разбера тези баби и дядявци защо не си гледат внуците ?! :1044
lindorina написа:Защо ли ми се стори,че косата ти е порастнала :1062
Страхотно изживяване Вер!
Линди, значи времето за срещата наближава. Само коремечето трябва да сваля ;)
Дари, Деси радвам се, че ви се е харесало :923
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от lindorina »

То,когато е писано - и с коремче и без ще стане!Пък какво ти прече - да не ще се женя за тебе ,я :1062 :1062
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от cvety_rz »

Ver написа:
cvety_rz написа:Сега просто няма мераклии да ги гледат...що ли :1044
Цвети, и а не мога да ги разбера тези баби и дядявци защо не си гледат внуците ?! :1044
:1062 Сещам се за няколко причини напърво четене :1062 Защото са много и защото слушат по много :221 Обикновено майка ми взема каката + Калина или Симчо, но никога и тримата, защото и е трудно на жената.Фактически винаги и да вземат някой при мен остава поне едното дете от малките.Свекърва ми е болна и не мога да разчитам много на нея.Та така живея с надеждата, че като пораснат и ние ще сме повече сред природата.Иначе като се затопли още малко и започваме семейното колоездене до пчелина(местност близо до Разград), съчетано с пикник :954 Тати е с колата и малките а ние с каката :935
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Kleo »

Тъкмо щях да ти напиша, че децата не са пречка, когато човек е решил да излезе сред Природата, но виждам, че вие така и така го правите вече, моите поздравления и адмирации, Цвети :326 А иначе за децата, хубаво е да има наистина кой да те отмени, дори за ден, особено ако са повечко. Ето, аз уж съм с едно, но понякога пощръклявам с него и искам почивка. По темата: ние вкъщи май че не сме никакви приключенци.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Кратък пътеводител на приключенеца

Мнение от Ver »

vihrogonche написа:Тъкмо щях да ти напиша, че децата не са пречка, когато човек е решил да излезе сред Природата, ...
Много зависи ....
Не е хубаво да гледаме на децата, като "пречка", но много места и ходения са непосилни за малките крачета.
Публикувай отговор