Зумба

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Зумба

Мнение от Kleo »

:221 :221 :221
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Зумба

Мнение от Kleo »

Сама на себе си напомням, че си обещах да се запиша на Зумба :954 Ще го направя в най-скоро време, имам нужда! :1216 Определено :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Зумба

Мнение от dexter »

Да се оплача - смени се треньорът ни по зумба :328 :328 . Това ме прави много нещастна, защото харесвах Съни, маниера й на работа, енергията, която излъчваше. Новият е мъж!!!! И да ме обвините в дискриминация, все ми е едно :221 . Първият път с него ми идеше да се разплача - показва упражненията срещу нас, с което тотално скапва координацията, импровизира в движение, което прави невъзможно хващането на каквито и да било стъпи. И много се поти! Не ми е приятен. Пък и неговите тренировки не са толкова натоварващи и хич не са ми забавни.
Мога и още да мрънкам, но схванахте картинката :lol: :lol: . Да видим сега ще ходя ли на зумба, няма ли. В момента Яна и тя реши да си даде почивка от йогата за няколко седмици, а аз без нея не ходя :).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Зумба

Мнение от Kleo »

Така ми се танцувааааааааааа!!!
Зумбаааааааааааааааааааааааа.........
[youtube]WpmILPAcRQo[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Зумба

Мнение от dexter »

Имам ужасна мускулна треска на бедрата вследствие с вчерашната зумба тренировка :328 ! Наблегнахме на упражнения за стягане на бедрата, което е ок, нооо - днес цял ден ходя като гъска... А предполагам, че положението ще се влоши, след като цял ден почти не съм се отлепяла от стола :plezya se .
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Зумба

Мнение от cchery »

dexter написа:Имам ужасна мускулна треска на бедрата вследствие с вчерашната зумба тренировка :328 ! Наблегнахме на упражнения за стягане на бедрата, което е ок, нооо - днес цял ден ходя като гъска... А предполагам, че положението ще се влоши, след като цял ден почти не съм се отлепяла от стола :plezya se .
Декс, при мен винаги на втория ден след тренировка мускулната е най-силна :roll: :roll: - дано да не важи за тебе и утре да си по-добре! Но пък си се раздвижила при всяко едно положение! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Зумба

Мнение от dexter »

Не съм по-добре, Чери, направо съм си по-зле :328 :328 . Тази сутрин едва слязох по стълбите..... Недоумявам защо така се получи, не е като да съм извън всякаква форма.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Зумба

Мнение от cchery »

dexter написа:Не съм по-добре, Чери, направо съм си по-зле :328 :328 . Тази сутрин едва слязох по стълбите..... Недоумявам защо така се получи, не е като да съм извън всякаква форма.
Днес вече трябва да се вижда началото на края, дали съм права?! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Зумба

Мнение от Kleo »

Нито до зумбичката стигнах,
нито до народните танци сколасах да започна,
защото ... все нещо друго ме грабва и отнася в личния интимен живот!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор