Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Цвет, да ти мине бързо коляното!
Браво за мъдростта! :326 :524 :329

Влизам да отчета едночасова тренировка от днес.
Продължавам да въртя педалите.

Но не всеки ден успявам.
Искам да съм още по-редовна в заниманията си!
И ще бъда! Разбира се - слушам музика през това време. Иначе много би ми доскучало...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Отчитам интензивна едночасова тренировка от току-що :1216 влизам в банята сега. Чао!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Влизам да кажа какво "тренирах" през последните няколко дни:
13-ти септември - половин час ходене пеш по стръмен път с багаж.
14-ти септември - плуване около половин час в басейна на хотела, в който бях отседнала.
15-ти септември - плуване в морето и разходка до центъра на градчето.
16-ти септември - половин час интензивно ходене пеша по стръмен път с багаж.
Днес - още нищо. Но смятам довечера да повъртя велоаргометъра.
Чери, искрено ти се радвам и възхищавам за МАРАТОНА !!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Аз от днес отчитам 10 км вбягяне и 1 питбул с мераци за глезените ми. Днес за първи път в 7-годишната история на бяганията ми бях наистина уплашена, че ще свърша зле.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Чери, поговори ли си с питбула? Я ела и разкажи точно как се справи със ситуацията! Добре, че не си пострадала. :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Отчитам 70 минути на велоаргометъра - 315 изгорени калории - от тази вечер :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

1 октомври - утрешна гимнастика в група за около 15 минути :954
2 октомври - 4 часа интензивно ходене и катерене на Витоша :954
/специално си бях взела един ден от платения годишен отпуск :1028 /
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

От 19.41 до 20.31 часа тази вечер - интензивно каране на велоаргометъра вкъщи :1216 :1028 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Деси, супер си. Днес бях на зала.За утре велото и йога.Дет се вика върнах се на тепиха :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Цвет, и ти си супер! :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Добро утро и тук. :954 И аз продължавам да съм физически активна. Засега само с бягане и кратък 8-минутен комплекс от 5 серии упражнения за ръце и корем. Не съм решила, все още, накъде да се ориентирам и какво ми се тренира.....
Kleo написа:Чери, поговори ли си с питбула? Я ела и разкажи точно как се справи със ситуацията! Добре, че не си пострадала. :923
Това..... направо съм забравила да отговоря. Да не говорим, ча така тъпо пуснах съобщението, че нещо ми се е случило, че ако някой друг го пусне така, дори няма да го попитам какво се е случило :1062 :1062 :1062 . Ако искаш да разкажеш нещо, просто го направи...., ама не пускай "кукички" на хората и да се правиш на важен, че да те разпитват..... :221 :221 Самокритика.

Иначе - този питбул (аз после у дома разбрах, че такава му е породата) изскочи отнякъде, изневиделица - нито го бях видяла по-рано, нито го бях чула. Имах слушалки в ушите и тичах вече 10-ия си км - бях много уморена, а това определено намалява моето внимание. Направо го снижава. Та разбрах за питбула, когато го видях с отворена и разярено лаеща уста на около метър от мен.... Инстинктивно почнах да крещя неистово! НЕИСТОВО, следствие на което чух да се отварят прозорци от блока, пред който се разигра сценката. Виках и на висок глас на самото куче "Неее!!" с идеята да отстъпи назад. И то наистина отстъпи, но само за да скъси след това разстоянието на 50 см и в момента, в който го видях да прикляка на задните си лапи и да се готви за скок, ...... онемях!!!! Добре, че в този момент едно младо момче и изскочи отнякъде..... и си привика любимеца. А аз се строполих на земята - паднах! Съвсем буквално и от гърдите ми почна ди излиза свистящ звук.... дишах на пресекулки.

Не ми се описва повече от това, ще завърша с добро (аз винаги слагам доброто пред злото) - накрая отидох и дори погалих питбула, но.... уплахата беше сериозна. Вече на няколко пъти минавам от същото място, което междудругото е паркинга пред една панелка, т.е. не съм някъде на къра, и всеки път гледам със страх ..... дали още някой няма да ми се метне.

Цветка, тренираш, а?!? :1028 :1028

Деска, като ти гледам калориите, изгорени за 70 минути,:
Kleo написа:Отчитам 70 минути на велоаргометъра - 315 изгорени калории - от тази вечер :222
мога само да кажа, че е време постепенно да вдигаш интензитета на тренировката. Много добре се справяш дотук, но трябва и да продължиш нагоре. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор