Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Цвет, хлъцнах като ти видях снимката, на която си на колелото. Толкова много си отслабнала! Съвсем видимо си е даже! :326 Но ти само си знаеш колко много си направила, за да имаш такъв прекрасен резултат :524 С теб съм, продължавай :1216

Върнах се от морето вчера вечерта. 12 дни не бях влизала НИКЪДЕ в интернет, освен във вайбър. Много добре ми се отрази това тотално откъсване от виртуалното пространство. Бяхме си взели лаптопа с нас, но нито веднъж не го разтворихме. Нямахме телевизор, компютър, нищо - само телефоните, но и тях не взимахме с нас на плажа. Нарочно. Рядко ги взимахме, и то ги ползвахме само, за да правим снимки. Беше чудна, великолепна почивка :954 :954 :954

Кантарът вече показва минус 2 кила. От 70 кг сега съм 68 кг. Но на корема ми е определено много по-леко. Приятно е! На морето нямах велоаргометър, но не се спирах :1028 - ходене пеш, катерене по баирите и горите, плуване - плюс никакво преяждане, много риба, салати и таратор. Така че от днес продължавам с домашните тренировки на вело-то.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Kleo написа:Цвет, хлъцнах като ти видях снимката, на която си на колелото. Толкова много си отслабнала! Съвсем видимо си е даже! :326 Но ти само си знаеш колко много си направила, за да имаш такъв прекрасен резултат :524 С теб съм, продължавай :1216

Кантарът вече показва минус 2 кила. От 70 кг сега съм 68 кг. Но на корема ми е определено много по-леко. Приятно е! На морето нямах велоаргометър, но не се спирах :1028 - ходене пеш, катерене по баирите и горите, плуване - плюс никакво преяждане, много риба, салати и таратор. Така че от днес продължавам с домашните тренировки на вело-то.
Деси, благодаря.Виждам, че имам резултат и то видим, но става бавно.Много пъти съм бъркала, падала, ставала, продължавала......, за да стигна до това, което съм в момента.Истината обаче е, че имам още бая път до края, но продължавам :954
Поздравления за 2 килограма.Хората обикновено се връщат с+ от почивката а ти си с - :326 Получава ти се,браво!А ориентирала ли си се към някакъв конкретен режим или гледаш да хапваш по малко просто?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

По-малко и по-полезно - това ми е целта като цяло - без определен режим на хранене /засега/.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

1 час въртене на педалите тази вечер :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Половин час - вчера вечерта :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Ехе, Деска, браво.Виж как се обърнаха нещата и ти стана редовна в тази тема за сметка на всички нас :plezya se Аз също спортувам редовно.Карам велото 30 мин и после упражнения - става около 45 мин тренировчища.Не мога да правя изцяло на Руми или на др тренировките, защото имам проблеми с дясното коляно и си подбирам упражненията.Да се похваля вече правя по 13 лицеви мъжки опори една след друга без почивка.Целта ми е да мога 3 серии по 20 :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Браво, Цветка! :326

Отчитам 35 минути вчера вечерта. Бяха ми малко на зор, мързеше ме, но си надвих мързела. Ето, че е възможно и за мен.

Кантарът продължава да си сочи минус 2 кила, не мърда още надолу, но знам, че и това ще стане, ако продължа да въртя.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

21 юли вечерта - 70 минути здраво въртене!
22 и 23 юли - почивка от тренировки, но затова пък обилни разходки на открито и из Ловеч.
24 юли вечерта - 30 минути на велоаргометъра.
25 юли вечерта - 30 минути на вело-то.
Кантарът сочи вече минус 3 кила. Явно има значение и смисъл от всекидневното спортуване и движение. Освен това се чувствам повече от отлично.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

26 юли - 63 минути каране, 15 км, 330 изгорени калории :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Тази вечер - 1 час на колелото :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Току-що изгорих 444 калории за 84 минути на велоаргометъра и "изминах" 20.2 км разстояние /от място/.
Чувствам се чудесно тонизирана, влизам да се изкъпя и си пожелавам успех с постигането и задържането на целта ми!
:954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор