Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
tita

Re: Моята тренировка

Мнение от tita »

Хареса ми тази програма, Cheva. :1216

И аз ще разнообразя малко упражненията, ползвайки я. :222
Иначе съм на абсолютно същото мнение като теб - храна, която не разболява тялото, в количество, което не го натоварва и движение винаги, когато може.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Йога и Зумба и повече Ходене пеша
това съм намислила за себе си
и искам да ЗАПОЧНА :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Лелееееееее, в тоя подфорум няма мнение повече от месец! :1139 :1139 Никой ли не тренира, спортува за удоволствие или поне ходи пеша по 1 час на ден?! Аз ли включително?! :oops: :oops:

Отговорът е - ДА! Последното ми тичане в парка беше на 28.и декември! :oops: :oops: Оттогава - тотален мързел. Да, мързи ме сутрин да сляза в парка... Да, последните 2 седмици бях сама с децата иииииии трябваше аз да ги организирам сутрин, но повечето е това, че ме мързи... Просто ми се пие кафенце сутринта с вестник в ръка за 5 минути тишина и спокойствие. Това е!

Но се вземам в ръце и ако не утре, от другата седмица сматам да си пробвам новите :

[img]http://www.tobysshoes.com/images/w_bikila_1.jpg[/img]

:1062 :1062

А иначе онова, с което мога да "измия" поне малко срама от челото, е че увеличих 1 час тренировките по фитбол - вече ходя понеделник, сряда ииии събота съм 2 часа в залата - от 10 часа на фитбол и веднага след това на комбинирана гимнастика. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
tita

Re: Моята тренировка

Мнение от tita »

Не си сама, Черитка, ... в мързелуването :222 . Обаче аз те бия, щото абсолютно никакъв спорт не ми се подхваща напоследък. Карам го само на разходки ... пак е нещо, нали :1216 Иначе всяка сутрин се събуждам с мисълта, че е време отново да започна да ставам с час по-рано и да си правя упражненията, ама пусто така сладко ми мирише възглавницата на топло и сънливо, че си оставам само с мисленето. :1062
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Аз танцувам често, засега вкъщи само, но съм си наумила Зумба-тренировки в най-скоро време :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mishellinna
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 89
Регистриран на: 21 Окт 2010, 15:11

Re: Моята тренировка

Мнение от mishellinna »

Запис и от мен в тази темичка...Тъй като се пристрастих към всякакъв вид тренировки, не мога да я прескоча. При мен програмата от около 3 месеца насам е: понеделник + сряда - ЗУМБА, вторник - пилатес / кардио (взависимост до какво се доредя), четвъртък - кардио (с програми на Джилиън Майкълс, Джаки Уорнър или Боб Харпър), петък - каланетика!Събота и неделя почивам! Отделям около час на ден, защото имам мноооогооо работа върху себе си, но както при повечето ми е кът времето! Ако има и други трениращи, можем да отчитаме тренировките за деня, за да кръшкаме по-малко :222
"Ако правите нещо прекрасно и възвишено, а никой не го забелязва- не тъгувайте. Изгревът е най-прекрасната гледка на света, а повечето хора по това време спят."

Джон Ленън
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

mishellinna написа:Ако има и други трениращи, можем да отчитаме тренировките за деня, за да кръшкаме по-малко :222
Ей ме на - първа кипра за отчет! :1062 :1062 Кажи какво точно имаш предвид - как да се отчитаме, за да почваме и да не спираме?! :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mishellinna
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 89
Регистриран на: 21 Окт 2010, 15:11

Re: Моята тренировка

Мнение от mishellinna »

cchery написа:
mishellinna написа:Ако има и други трениращи, можем да отчитаме тренировките за деня, за да кръшкаме по-малко :222
Ей ме на - първа кипра за отчет! :1062 :1062 Кажи какво точно имаш предвид - как да се отчитаме, за да почваме и да не спираме?! :lol:
Ами ето това: неделя - 1 час каланетика + 10 минути упражнения за ръце
понеделник - 1,5 ч ЗУМБА

Бицепсът се оформя вече, трицепсът ми е до никъде...И сега с диетата съвсем увисна, но няма да го оставям!
Ти си на ред, Черко - по какъв начин раздвижи задни части вчера?!?! :plezya se
"Ако правите нещо прекрасно и възвишено, а никой не го забелязва- не тъгувайте. Изгревът е най-прекрасната гледка на света, а повечето хора по това време спят."

Джон Ленън
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

mishellinna написа:
cchery написа:
mishellinna написа:Ако има и други трениращи, можем да отчитаме тренировките за деня, за да кръшкаме по-малко :222
Ей ме на - първа кипра за отчет! :1062 :1062 Кажи какво точно имаш предвид - как да се отчитаме, за да почваме и да не спираме?! :lol:
Ами ето това: неделя - 1 час каланетика + 10 минути упражнения за ръце
понеделник - 1,5 ч ЗУМБА

Бицепсът се оформя вече, трицепсът ми е до никъде...И сега с диетата съвсем увисна, но няма да го оставям!
Ти си на ред, Черко - по какъв начин раздвижи задни части вчера?!?! :plezya se
Вчера - 1 час фитбол!
Тази сутрин - 30 минути крос в парка.

Мишо, това е много добра идея! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
mishellinna
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 89
Регистриран на: 21 Окт 2010, 15:11

Re: Моята тренировка

Мнение от mishellinna »

cchery написа:
mishellinna написа:
cchery написа:
mishellinna написа:Ако има и други трениращи, можем да отчитаме тренировките за деня, за да кръшкаме по-малко :222
Ей ме на - първа кипра за отчет! :1062 :1062 Кажи какво точно имаш предвид - как да се отчитаме, за да почваме и да не спираме?! :lol:
Ами ето това: неделя - 1 час каланетика + 10 минути [url= за ръце[/ur
Вчера - 1 час фитбол!
Тази сутрин - 30 минути крос в парка.

Мишо, това е много добра идея! :922
Ами добра е поради няколко причини - 1. така се амбицирам още повече, лично аз де, да правя нещо всеки ден, за да не се червя после тук :1046 и 2. ако всеки пуска линкове на нещата, които прави, не можеш да си представиш какво разнообразие от тренировки ще се съберат по някое време. Защото на мен лично ми писват еднообразните тренировки и си ги сменям често - просто гледам да са от една група - кардио, пилатес, каланетика (там съм си вярна на Калан де :D ) или зумба! Та, тъй, радвам се, че се присъедини :326
"Ако правите нещо прекрасно и възвишено, а никой не го забелязва- не тъгувайте. Изгревът е най-прекрасната гледка на света, а повечето хора по това време спят."

Джон Ленън
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

1 час фитбол от днес!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор