ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от cchery »

Имам една идея за тази тема. Преди малко прочетох за инициативата на една НПО - ВЕЛОСИПЕДЕН ТУР ИЗ ПАРКОВЕТЕ НА СОФИЯ. Провежда се 2 пъти на ден с придружаващ гид, който показва парковете на града. Т.к. не съм от София и не знам (ама наистина) не знам много за града, макар за 10 години доста да съм видяла, чула и разгледала, на мен ще ми бъде интересно да направя една такава обиколка. При това с колело. Коки и Бела си имат велосипеди. Аз ще си взема на място под наем - цената е 10 лв за 1 обиколка. Ако някой проявява желание, да пише тук и да се организираме. :)

Ето 2 линка, на които ще можете да прочетете повече за тази инициатива:

http://www.sofiabikerental.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sofiagreentour.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - само на английски.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Kleo »

Аз карам колело, но имам страх да не бутна някое куче, дете или бебешка количка :oops: Затова рядко ползвам велосипеда, само в парка и само в широките алеи, и само когато няма деца и кучета наоколо... Иначе благодаря за информацията!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от cchery »

Аз предполагам, че при тази обиколка всичко е така нагласено, че да няма инциденти. Аз нямам страх да бутна някого. Но когато караме двете с Бела.... направо ми се изправят косите :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Kleo »

А при нас пък - когато аз карам заедно с Алекс, на него му се изправят косите заради мен :mrgreen:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Ver »

Малее. ужасно заспала тема :)
Ходи ми се до Черни връх с децата,
което значи - с лифта :)

Айде да спретнем една група с дечурлига да им е
по-забавно?
Тази сб/нд?
Не знам дали ще съм с кола (надявам се поне един от двата дни да съм) :)
Публикувай отговор