ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Ver

ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Ver »

Добро утро :528
След, като този уикенд направихме една петъчно-съботна Рила установихме, че варината вечерта да се спи около Сепарева баня, през деня да се разхождаме ( заведох децата до Скакавишкия водопад), а привечер да се размажем в минералните басейни е отлична :)
За това и аз имам предложение за среща :1062
Пак мислим да спим вечерта над Сепарева баня, но този път мисля да отидем до водопадите на Овчарица.
С. Овчарица се намира близо до Дупница и от селото нагоре има еко пътека, която води до подножието на водопадите. Пътеката е кратка, дори и за децата ;), но ще прекараме целия ден навън.
Разходката става и за един ден, със сутрешно тръгване от София. (до Сепарева баня са около 90 км по магистралата).
Това е предложението ми :222
Който е навит, може да ми пише на лични :)
********************
Фюти, бързо оздравяване!
Последно промяна от Ver на 16 Окт 2012, 09:57, променено общо 1 път.
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА до водопадите на Овчарица!

Мнение от Ver »

Хахахахх, Бабо Мецо! :221
Не беше нужно да отделяш темата :)
Както и да е .... то има огромна вероятност да не успеем да го осъществим, както го мислехме, че работа излезна,
НО, ако не стане ще направим една съботна разходка до Черни Връх .
Понеже ще сме с дечурлигата, ще вземем лифта от Драгалевци и с него до Голи връх. От там до Черни пеш.
Ей, това е резервния вариант :222
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА до водопадите на Овчарица!

Мнение от cchery »

Ver написа:Хахахахх, Бабо Мецо! :221
Не беше нужно да отделяш темата :)
В това никак не съм убедена! :) Нека си седи така - да се вижда от всички и да не се изгуби поста. Пък ако се осъществи, осъществи се. Ако не - другият път наново ще се кандърдисваме!

Не виждам обаче датички - за кога планирате тези походи? :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА до водопадите на Овчарица!

Мнение от Ver »

cchery написа:Не виждам обаче датички - за кога планирате тези походи? :)
Tаз събота , бре :)
Сега ще ме караш да смятам ..... 20.10.2012г :524

P.S. В тази връзка, може малко да промениш заглавието на темата :222 , за да не подвеждаме хората ...
P.P.S. A и между другото - предлагам заглавието да остане "Форумна среща разходка" и там всеки, който има мерак за срещи на открито из планини и паланки за драска някой ред; да споделя къде ще ходи и пр.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА до водопадите на Овчарица!

Мнение от cchery »

Ver написа: P.P.S. A и между другото - предлагам заглавието да остане "Форумна среща разходка" и там всеки, който има мерак за срещи на открито из планини и паланки за драска някой ред; да споделя къде ще ходи и пр.
гУтову! :1062 - много добра идея за постоянна такава темичка - предлагам да я държим в спортния форум като закована и когато има идея или предложение за разходка, ще я качваме както сега за да се вижда от всички форуми!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА до водопадите на Овчарица!

Мнение от Ver »

cchery написа:много добра идея за постоянна такава темичка - предлагам да я държим в спортния форум като закована и когато има идея или предложение за разходка, ще я качваме както сега за да се вижда от всички форуми!
Съгласна :)
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Ver »

Такааа .... :1058
Никой значи. :523
Ей, съседките от долната тема :421 Видяхте ли, че не само във вашата тема никой не пише, а?
Направо ви разбих по непостове :1062
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от cchery »

Ver написа:Такааа .... :1058
Никой значи. :523
Ей, съседките от долната тема :421 Видяхте ли, че не само във вашата тема никой не пише, а?
Направо ви разбих по непостове :1062
:922 :922

Верче, верно поставихме рекорд :1062 . Ха да речеш, че ти с твоето предложение се каниш да "умориш" хората от ходене, ми ние с нашето дето искаме да се повеселим?!? :955 :955 Ще се радвам, ако решиш да се присъединиш към срещата около Коледа! :954

Знам, че за вас това е част от живота и няма да ползвам други клишета за приятно изкарване, освен: Хубава, Слънчева и Зареждаща разходка!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Ver »

Мерси за пожеланията, Чери :)
Разходката наистина беше прекрасна. Поехме колкото можахме от щедрото Октомврийско Слънце :954
Copy of IMG_4454.JPG
(104.99 KiB) Свалено 1488 пъти
Copy of IMG_4457.JPG
(141.9 KiB) Свалено 1488 пъти
cchery написа:. Ха да речеш, че ти с твоето предложение се каниш да "умориш" хората от ходене, ми ние с нашето дето искаме да се повеселим?!? :955 :955 Ще се радвам, ако решиш да се присъединиш към срещата около Коледа! :954
:221 Нали?!
Другия път ще напиша "децата" с големи букви, че да не се плашат хората от умора :plezya se
А за Коледното празненство ви поздравявам за идеята, но нали ме познаваш поне малко :) Не знам накъде ще ме духне вятъра и не искам да казвам неща, които може и да не изпълня :1209
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от danid »

Забрави, този път няма да ни избягаш, ако трябва ще си цопнем срещата в Надежда да знаеш :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: ФОРУМНА СРЕЩА-РАЗХОДКА

Мнение от Ver »

danid написа:... ако трябва ще си цопнем срещата в Надежда да знаеш :329
:221 Не, не не трябва :221
Публикувай отговор