Моят дом е моята крепост

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от mari_ko »

Ver написа:Хей майсторките :421 как сте?
Аз вчера най-накрая направих това, което мислех още откакто направих ремонта на детската. Изумително е как 3 дървета стесниха пространството и внесоха уют в огромната стая. Много ми бъркаше в очите тази 7 метрова лавандулова стена и ми се виеше свят всеки път, като я погледна. Край :954 Вече сме в гората :1062
Браво Верка, уникална си, това се казва размах :923
Много съм любопитна за резултата. И как ще сменяш сезоните? През зимата, зима ли ще е /да има хармония/ или лято /да не ви липсват топлината и зеленината/?
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

И аз много искам да ви ги покажа Марианче, но нещо не мога да прехвърля снимките :1044 Апарата ми се изключва :roll: Но ще опитвам :)
А за сезоните: смятам да лепя разни неща по клоните. Сега са голи, зима е все пак ;)
Но по тях ще има птичи къщички (истински ;)), феи по клончетата на истински люлки, листа, плодове :)
Само дано се преборя с техниката :1028
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

IMG_2639.jpg
(55.28 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2640.jpg
Ъгловото
(132.16 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2641.jpg
(138.44 KiB) Свалено 800 пъти
IMG_2642.jpg
(116.15 KiB) Свалено 800 пъти
Така сега като гледам снимките, виждам, че не е същото. Явно не снимам много добре ;) Но като цяло усещането е за затваряне на пространството, уют и защитеност.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Cheva »

Браво , Ver!
Много дизайнерски дръвчета , страшно ми харесват !
С какво и как рисува?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Направих ги с оцветител за латекс.
Става с всяка акрилна боя, но те са доста по-скъпи.
Отиде ми почти цяло бурканче. Хубавото е, че въпреки наситения цвят, кафявото се покрива в случай, че ми щукне нещо друго :1062
Първо ги очертах грубо с едно пастелче, става и с тебешир.
И после ....юрооош! :1062
Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Не ми отне много време :1062
Готова съм с проекта за спалнята.
Той изискава повече време и прецизност, като имам предвид колко трих на листа докато го изкусуря :222
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Cheva »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Отстъпвам ти проектодетската ни. :222
Отлично се справяш с момичешки стаи. :1028
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от cchery »

Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Верче, у дома, в кухнята - на едната стена бих искала изглед от прозорец към узряло житно поле, покрай което обикаля прашен път, обрамчен от кървавочервени макове и едно дърво с голяма корона в далечината! А на другата - съндъчета с пресни подправки и билки: босилек, розмарин, мащерка, риган, магданоз... и тук-таме цъфтящи сакъзчета сред маслинова горичка :1062 :1062 :1062 !

Браво, момиче, страхотно се справяш!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Cheva написа:
Ver написа:Да си призная толкова ми хареса да го правя, че сега замислям къде, какво мога още да нарисувам :lol:
Отстъпвам ти проектодетската ни. :222
Отлично се справяш с момичешки стаи. :1028
Благодаря за доверието :1062
Като ниищо ще доприпкам до Казанлък, да знаеш ;)
cchery написа:Верче, у дома, в кухнята - на едната стена бих искала изглед от прозорец към узряло житно поле, покрай което обикаля прашен път, обрамчен от кървавочервени макове и едно дърво с голяма корона в далечината! А на другата - съндъчета с пресни подправки и билки: босилек, розмарин, мащерка, риган, магданоз... и тук-таме цъфтящи сакъзчета сред маслинова горичка :1062 :1062 :1062 !
Чери, със съндъчетата с подправките ще се справя: ще ги скова и напълня без проблеми.
За останалото .....абе, какво да ти кажа падам си повече по цветните и по - абстрктни импровизации и стилизирани фигури. Тази живописна картина картина за момента не е по силите ми, но ако държиш бих могла да опитам :1062 Гранции не давам :222
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Бързата кучка не ги ражда слепи, а.... рисува по стени :1062
Ох, май плодово-оризовия ден в съчетание с налегналата ме муза ми се отразил така :plezya se
Стига глупости!
Ето какво направих в спалнята:
IMG_2671.JPG
(51.09 KiB) Свалено 736 пъти
IMG_2672.JPG
(63 KiB) Свалено 736 пъти
Този проект беше по - прецизен. Исках това дърво да е по - елегантно и балансирано. Мисля, че се получи :)
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Сиренце »

Уау!!! :shock:
:326 :326 :326
Публикувай отговор