Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като магия

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
ellyto

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от ellyto »

За целулит - правилно хранене + масажи + много вода + някакъв наторален крем. Вълшебен крем за целулит, както и вълшебно хапче за отслабване просто няма никой да намери, колкото и да ни се иска.
Аз преди имах ужасно много целуит, въпреки, че съм слаба...сега вече краката ми се изчистиха доста и изглеждат добре, въпреки че в крайна сметка до достигане на напълно изчистена визия има още много път и пот да се излее...

За стрий - освен с някоя модерна технология за заличаване на белези да се пробва. Кремчета и ала бала не мисля, че биха помогнали за заличаването им.

И все пак ако някой намери вълшебния лек за себе си, нека да сподели.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от Ванчето »

Попаднах на интересна информация в сайта на Руми Илиева, докато си четях други неща. Споделям я с вас, нали ще се борим с гадните стрии заедно ...
Аз когато повдигнах темата имах в предвид да споделяме именно такива нестандартни, домашни рецепти за кремове и мазила, които да ни помагат в борбата. В никакъв случай не искам да разчитам на разни козметични продукти, защото отдавна съм се убедила, че не действат.
И най-важното - да не забравяме, че каквото и да предприемем, не бива да очакваме светкавични резултати! Като всяко нещо в този живот и това изисква търпение и най-вече постоянство от наша страна!
Ако и вие попаднете на различни материали по темата, споделете ги.
Успех на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор