Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от cchery »

Най-сетне успявам и с този въпрос и тема - когато бяхме във фермата за щрауси в "Долна Баня"

[img]http://inlinethumb26.webshots.com/4889/ ... 500Q85.jpg[/img]

собственичката на фермата ни разказа, че правят кремове с екстракт от ..... хммммм :523 мисля от мазнината на щраусовите бутчета :lol: :lol: . И техните продукти се продават в магазина на тази козметика "Христина". На място във фермата имаше кремове за ръце и пети, а аз попитах специално за околоочен крем - оказа се, че има и такива и се продават пак в този магазин. И исках да питам - някой знае ли го този магазин, ползвал ли е козметика с щраусова мас и т.н.?!?!

Сайта на козметика "Христина".
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
MortishaAdams

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от MortishaAdams »

Чери,заинтригува ме с тази козметика.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от cchery »

MortishaAdams написа:Чери,заинтригува ме с тази козметика.
Мда, и аз съм заинтригувана, но още нищо не съм направила за да си я набавя.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от cchery »

И така - купих си крем за лице и крем за околоочния контур с щраусова мас. От утре почвам мазането. Ако.... забележите някой ден да валят щраусови пера във форума, да знаете че са от мене :lol: :lol: :lol: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
MortishaAdams

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от MortishaAdams »

cchery написа:И така - купих си крем за лице и крем за околоочния контур с щраусова мас. От утре почвам мазането. Ако.... забележите някой ден да валят щраусови пера във форума, да знаете че са от мене :lol: :lol: :lol: .
:221 :221
креми

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от креми »

Няма да завалят щраусови пера спокойно.

Тази козметика е изключително качествена. Има най-различни продукти и то не само от щраусова мас. Ползват най-различни екстракти.

Има фирмен магазин и козметичен салон в едно на бул. Витоша 118, ет.1.

До колкото знам има и интеренет магазин на http://www.kozmetikahristina.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, но не мога да кажа дали все още работи.

Знам само, че съм изключително доволна от тази козметика!!!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Козметика "Христина" и кремове с щраусова мас

Мнение от cchery »

креми написа:Няма да завалят щраусови пера спокойно.

Тази козметика е изключително качествена. Има най-различни продукти и то не само от щраусова мас. Ползват най-различни екстракти.

Има фирмен магазин и козметичен салон в едно на бул. Витоша 118, ет.1.

До колкото знам има и интеренет магазин на http://www.kozmetikahristina.com/" onclick="window.open(this.href);return false;, но не мога да кажа дали все още работи.

Знам само, че съм изключително доволна от тази козметика!!!

Аз определно не съм впечатлена от тази козметика. :???:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор