БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Vavilonova

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от Vavilonova »

Момичета, това с кубчето лед го правя на лицето, е не съвсем редовно, но се старя. Както и когато се сетя, също така и гърдите обтвиам с кубче лед.
Аз да си призная много късно започнах да си слагам и кремове по лицето.
Сега мога и да ви шокирам, но моята кожа е суха и в младите си години /защото сега съм на златните 43/ зимата си мажех сутрин лицето със свинска мас, от прасето на баба, обезсолана мас. С излизането на студа тя попиваше в кожата и не личеше с какво съм се мазала.
Сега вече ползвам кремчета за лице - имам си разни бръчици. Но като купувам прясно мляко и го варя, вземам каймачето в една чашка и през ден-два си мажа с него лицето.
Преди една година ходих на козметик, реших че като съм минала 40-те ми е време. Козметичката не спря през цялото време да ме показва на разни нейни колежки и клиентки каква кожа на тази възраст и то без да има черни точки и тем подобни недостатъци. След което ми препоръча, че било вече време да ходя на козметични процедури, ама аз се реших, че щом постигам добър резултат без козметик ще си продължавам по моя начин.
Та и сега си продължавам с бабините рецепти. Някак по-безвредни са ми.
Четох една сатия, че дерматологичните проблеми и алергичните реакции се дължат в голяма степен именно на употребата на козметични средва от най-ранна възраст. Визират - шампоани, бебшките лосиони, масла и т.н. Логично е от една страна и да е така.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от cchery »

Vavilonova написа: Сега мога и да ви шокирам, но моята кожа е суха и в младите си години /защото сега съм на златните 43/ зимата си мажех сутрин лицето със свинска мас, от прасето на баба, обезсолана мас. С излизането на студа тя попиваше в кожата и не личеше с какво съм се мазала.
Мен не ме шокираш, като се има предвид, че с това съм мазала и двете ми деца през зимата, когато са били бебета!!! Няма по-добро подхранващо и защитаващо средство от чистата и прясна свинса мас! Не случайно гените ни са доста близки.... :1048

Vavilonova написа: Четох една сатия, че дерматологичните проблеми и алергичните реакции се дължат в голяма степен именно на употребата на козметични средва от най-ранна възраст. Визират - шампоани, бебшките лосиони, масла и т.н. Логично е от една страна и да е така.
Честно казано, и аз споделям това мнение.... И затова моето мазане се ограничава до околоочен контур и от отскоро..... Що се отнася до шампоани, съм пробвала доста неща ииии нито ми стана по-гъста косата, нито с повече обем, да не говорим за..... чупливост или нещо подобно....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от cchery »

lisella написа:Здравейте сладурки, доста изчетох по темата за и против ботокса и определено за беше повече така че днес се престраших. Мазане мазане ама не можеш да пребориш гравитацията :lol: малко съм разочарована че не виждам ефекта веднага въпреки че ме предупредиха че ще се появи след няколко дни та сега съм в очакване. Ако някой друг е слагал моля споделете колко време трае ефекта на първта процедура че доста различни мнения прочетох.
Лисела, с интерес ще чакам да споделиш информация от твоята процедура! Как е минало? Колко време е отнело? Къде си слагала ботокс? Колко струва? Появи ли се очаквания ефект? Аз се интересувам истински от това! :) Благодаря, че се включи!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от Мърмори »

Lisella ако не е тайна, на каква възраст си?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от cchery »

lisella написа:През ноември ставам на 40
Лиселааааа, имаш ли вече съвсем конкретни резултати? :) Доволна ли си от тях?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: БОТОКС/ ХИАЛУРОНОВА КИСЕЛИНА - кога им е времето?

Мнение от cchery »

lisella написа:Да , разликата е огромна направо не мога да повярвам :)))
Супер тогава! Сега остава да направиш и едно изчистване на организма по пълнолуние иииии ефектът ще е перфектен. ;)

Беше ми много важно да знам.... определено не искам да остарявам толкова рано. И за съжаление вътрешната ми настройка не помага много на външната :mad: :mad: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор