Любовни мъдрости за жени от 1938-а година

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Любовни мъдрости за жени от 1938-а година

Мнение от cchery »

untitled.PNG
(356.59 KiB) Свалено 725 пъти

1938: Оправяй се единствено в будоара си, за да изглеждаш съблазнително. Не го карай да чака, а бъди готова в определения час. Поздрави го с усмивка!

2010: Kарай го да чака от 5 до 7 минути



1938: Мъжете не харесват момичета, които ползват техните носни кърпички и ги цапат с червило. Гримирай се пред огледалото вкъщи, не пред него.

2010: Днес е модерно да оставяш отпечатъка си



1938: Не заемай странни пози, докато седиш, и никога не изглеждай отегчена, дори да си. Бъди нащрек и ако в устата си имаш дъвка, дъвчи тихо и незабележимо.

2010: Ако ти е скучен, просто о



1938: Джентълмените не харесват небрежните жени. Не говори, докато танцувате, защото това е, което той иска да правите.

2010: Мъжете не танцуват.


1938: Не използвай огледалото на колата, за да оправяш грима си. На мъжа му е по-необходимо, докато шофира.

2010: Не отивай на среща със собствената си кола, особено ако е Mercedes CL 63 A


1938: Носи сутиен, ако имаш нужда. Не се загащвай (пред него) и обърни внимание дали чорапите ти са набръчкани.

2010:
Въобще не се притеснявай, ако на чорапогащника ти се появи бримка. Скъсай го повече!



1938: Не проявявай симптоми на близост на публични места. Всяка проява на чувства е проява на лош вкус и би го притеснила/злепоставила.

2010: Чувства? Просто имам нужда от секс.


1938: Не бъди сантиментална и не го карай да казва нещо, което не мисли в действителност, с помощта на сълзите си. Мъжете не обичат сълзи, особено на обществени места.

2010:
Момчетата също



1938: Не общувай със сервитьора, разказвайки му колко много си се забавлявала на някаква друга среща. Мъжете искат и заслужават твоето цяло внимание.

2010: Провокирай го да говори за себе


1938: Не пий прекалено много, тъй като мъжът очаква да се държиш с достойство през цялата вечер. Пиенето може да прави някои момичета по-умни, но повечето оглупяват.

2010:
Алкохолът сваля


1938: Не говори за дрехи и не възхвалявай новата си блузка. Харесай се и го поласкай, като говориш за неща, от които знаеш, че се интересува.

2010: Ако разговорът не върви, винаги можеш да му теглиш една..



1938: Не се опитвай да правиш впечатление, като говориш с други мъже. Чашата просто ще прелее, ако заспиш от прекалена консумация на алкохол. В този случай той никога повече няма да ти се обади!

2010: И по-добре да се разкара

untitled.jpg
(47.44 KiB) Свалено 725 пъти
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
zaika86

Re: Любовни мъдрости за жени от 1938-а година

Мнение от zaika86 »

Много съм любопитна как ли би изглеждало подобно сравнение при мъжете от 1938 и 2010.

"1938: Не говори за дрехи и не възхвалявай новата си блузка. Харесай се и го поласкай, като говориш за неща, от които знаеш, че се интересува.

2010: Ако разговорът не върви, винаги можеш да му теглиш една.." - аххахахах :1062

Мисля, че повече ми харесва 1938....
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Любовни мъдрости за жени от 1938-а година

Мнение от Kleo »

А на мен определено 2010 година пО ми е в стила :plezya se
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Любовни мъдрости за жени от 1938-а година

Мнение от Kleo »

По женски... :cry: :

[youtube]eVRVRUrzAeA[/youtube]

Само за жени с незабравимата Богдана Карадочева
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор