Пищни и горещи

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Пищни и горещи

Мнение от Cheva »

[img]http://85.14.28.178/tialoto/files/artic ... 75c7f0.jpg[/img]

Те са модели, но телата им са далече от мерките на кльощавите им колежки


Кое е идеалното тегло? Този въпрос си е задавала всяка жена поне веднъж в живота си.Медиите ни заливат с безброй красавици, които са тънки като клечки и карат милиони дами по света да се подлагат на зверски глад и тренировки, за да се доближат до идеала за красота, наложен от киното, телевизията, музиката и модния подиум. Рубенсовите форми от миналите векове, вдъхновили дузини творци, вече не са пример за подражание.

В 21-век сред най-опасните болести наред с ХИВ се нареждат анорексията и булимията. И въпреки че нежният пол е запознат с последиците от глада и повръщането, жените продължават да правят и невъзможното, за да бъдат слаби. Защото слабото е секси... поне това се опитва да ни втълпят.

В действителност в света на модата има и дами, които далеч нямат кльощаво тяло. Точно обратното! Те са пищни в пълния смисъл на думата и се чувстват адски секси. Възможно ли е една по-едра госпожица/госпожа, която притежава екстра килца, да намери място сред фините си посестрими? Разгледайте следните примери и преценете сами.

Тара Лин

Тара е модел, който далеч не влиза в представите ви за кльощава красавица. Но дамата е била на корицата на френския Elle в брой, в който си прави „компания" с далече по-фини госпожици. Лин се чувства стопроцентова жена (така каза за себе си и пълничката Адел) и с гордост казва кой е нейният размер дрехи – 18 по американските мерки, което е 48 по европейските.
Tara_Lin.jpg
(15.07 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: Elle

Жустин Легол

Дамата е канадски модел и е в каталога на агенция за модели с по-големи мерки. През последните години тя успява да се сдобие с доста ангажименти и да се утвърди в модния свят... поне в Канада. Нейният размер е 14 (по американски мерки) или 44 по европейски мерки.
Justin.jpg
(71.34 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: Judgment of Paris

Кристина Мендес

Кристина е една от първите пищни дами, която успява да си пробие път в света на модата. Тя е била на кориците на сп. „Daily Venus Diva", "GEMINI", „POSHPULSE", „Essence Magazine", „Pose Magazine", „All You Magazine", „DTM Magazine" и куп др. списания. Размерът ѝ е 14 (44 европейски).
Ckristina_Mendes.jpg
(13.96 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: prettyplussize.tumblr.com

Барбара Брикнер

Тя е модел от повече от 10 години. Работила е с много дизайнери, най-вече от италианската компания „Elena Miro" като дори се появява в техния календар. През 2000 г. дамата стартира собствена линия дрехи с името „BB Maternity".
Barbara.jpg
(106.17 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: oddee.com

Силвия Ро

Тя е на 25 години и е с корейско-американски произход. Цял живот се е чувствала по-голяма от останалите, докато накрая не е започнала да вижда плюсовете в това. На модния подиум е от 2007 г. Участвала е в модно шоу за Nordstrom's, Macy's, Torrid, а също така е била и част от FFFWeek Los Angeles.

Ро е привлякла вниманието на сп. „Venus" и "Plus", а също така е станала част и от специалното издание за президента Барак Обама - "Sister Sister Magazine". Силвия е и едно от момичетата на пин-ъп календара за жени с повече извивки, който се продава по целия свят. Носи размер 14 (44 европейски).
Silviya.jpg
(15.52 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: ennoticias.net

Ананса Симс

Ананса Симс печели симпатии с красивото си лице и своята честност. Интересен е фактът, че майка ѝ е първата цветнокожа жена, която излиза на корицата на Vogue (1974) – Бевърли Джонсън.

Миналия месец стана ясно, че дамата очаква второто си дете.
Anansa.jpg
(19.79 KiB) Свалено 1319 пъти
Снимка: Glamour

Ашли Греъм

Ашли е модел за бельо, предназначено за по-едри дами. Заедно с мисис Симс, хубавицата участва в специалния брой на сп. Glamour посветен на пълните дами от модния бранш. Дамата си купува дрехи с размер 16 (46 европейски).
Ashli_Gream.jpg
(124.13 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: oddee.com

Флувия Лакерда

Ето и една гореща бразилка, която е далеч от мерките на Адриана Лима. Едрата дама работи като бавачка, когато един моден редактор я открива и ѝ предлага да работи като модел. В модната индустрия я наричат „Жизел плюс".
Fluviya.jpg
(29.48 KiB) Свалено 1337 пъти
Снимка: Vogue

източник : tialoto.bg
Последно промяна от Cheva на 20 Май 2012, 09:56, променено общо 1 път.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Ver

Re: Пищни и горещи

Мнение от Ver »

:1062 Супер!
Готини мацки ;
То е ясно, че красотата не се измерва в килограми. Излъчването е важно :524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пищни и горещи

Мнение от cchery »

Чева, страхотна тема.. такива неща трябва по-често да се виждат.... Не всичко е килограми. :940
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
MortishaAdams

Re: Пищни и горещи

Мнение от MortishaAdams »

cchery написа:Чева, страхотна тема.. такива неща трябва по-често да се виждат.... Не всичко е килограми. :940
Чери,абсолютно съм съгласна с твоя пост.
Чева,темата е супер!!! :326 :326 :326
tita

Re: Пищни и горещи

Мнение от tita »

Ехааа .. който не е разгледал снимките на Vogue, да заповяда:



Красиво, пищно, секси .. а бе, закръглена жена!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пищни и горещи

Мнение от cchery »

tita написа:Ехааа .. който не е разгледал снимките на Vogue, да заповяда:



Красиво, пищно, секси .. а бе, закръглена жена!
Уау...... чак сега ги видях тези снимки! Признавам - доста секси са....... направо...... ме подгониха....... :1033 :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пищни и горещи

Мнение от Kleo »

Чудесна тема :326
Една от най-сексапилните дами, която лично познавам, е с наднормено тегло. Но тя има такъв чар, такова излъчване, такива магнетични очи и привлекателни устни, че човек някак не гледа и не вижда килограмите и сантиметрите, а без да иска се съсредоточава върху цялостното й Аз. Така че съм напълно съгласна, че не само фигурата е определяща за общата визия на Жената! Поне толкова важни са още очите, маниерите, осанката, походката, погледът, цялостната аура около нея! :222
А показаните по-горе жени са наистина очарователни и прекрасни, спор да няма /въпреки че на места личат неперфектностите на телата им/! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Пищни и горещи

Мнение от Мърмори »

cchery написа:
tita написа:Ехааа .. който не е разгледал снимките на Vogue, да заповяда:



Красиво, пищно, секси .. а бе, закръглена жена!
Уау...... чак сега ги видях тези снимки! Признавам - доста секси са....... направо...... ме подгониха....... :1033 :1062 :1062
Започваш да ме притесняваш,бейби!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пищни и горещи

Мнение от cchery »

Мърмори написа:
cchery написа:
tita написа:Ехааа .. който не е разгледал снимките на Vogue, да заповяда:



Красиво, пищно, секси .. а бе, закръглена жена!
Уау...... чак сега ги видях тези снимки! Признавам - доста секси са....... направо...... ме подгониха....... :1033 :1062 :1062
Започваш да ме притесняваш,бейби!
Ееее, ти пък! Че аз отдавна си падам по женската красота. Не съм експериментирала още с бисексуален секс и като гледам така и ще си остана на сухо от тази гледна точка, но това не ми пречи да харесвам хубавите жени. А да желая .......... истинските мъже......... :221 :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пищни и горещи

Мнение от Kleo »

Присъединявам се към написаното от Чери :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пищни и горещи

Мнение от Kleo »

На всички дами, които страдат заради малките си гърди, можем да кажем: „Големият бюст няма нужда от силикон!”

Размерът на гърдите може да се увеличи по съвсем естествен и природен начин, с помощта на 3 билки, отдавна познати с полезното си действие върху женското здраве! Освен че увеличават размера, те имат супер стягащо действие! Няма как да ви обещаем, че резултатите ще бъдат силиконови. Можем само да гарантираме, че ще бъдат наистина впечатляващи!

Витекс, люцерна и сминдух: женските билки, които преобразяват гърдите!

Голямата тайна на големия бюст всъщност се крие в естрогена – хормонът, от чиито синтез до голяма степен зависи размера на женските гърди. Установено е, че недостатъчният синтез на естроген е най-често срещаната причина за малкия размер на бюста. В случая, жените могат да си помогнат, като приемат допълнително неговия растителен вариант – т. нар. фитоестроген, който има уникално въздействие върху женските гърди. Най-ефикасните растения, чиито състав е естествено богат на фитоестрогени, са сминдуха, люцерната и витекса. Тяхното въздействие върху женското здраве е добре проучено и доказано от науката, а фактът, че приемът им не предизвиква странични ефекти, ги прави перфектни за всички дами, които желаят да подобрят общото си здравословно състояние и да увеличат размера на гърдите си по естествен начин.

Люцерната и сминдухът са много добри източници на фитоестрогени, които по естествен начин имитират женския полов хормон, стимулирайки растежа на тъканта в гърдите, в резултат от което те стават по-големи и по-здрави. Витексът пък, не съдържа хормони, неговият ефект се дължи на оздравяващото му въздействие върху хипофизната жлеза.

Освен че увеличава размера на бюста, комбинацията от сминдух, витекс и люцерна:

• Подобрява хормоналния баланс.
• Намалява симптомите при ПМС.
• Оптимизира дейността на хипофизата.
• Потиска симптомите при различни гинекологичен състояния.
• Подобрява състоянието на кожата при акне.
• Повишава сексуалното желание.
• Оказва ефикасен контрол върху нивата на кръвната захар.

Доверете се на чистите билкови екстракти, с доказано американско качество!

За да бъде ефективен и напълно безопасен, билковият екстракт трябва да бъде на реномиран и утвърден производител. В това отношение, Nature’s Way е наистина лидер и то в световен мащаб! Nature’s Way е компания, специализирана в производството на първокласни продукти за здравето. Емблематичната марка е на пазара от повече от 30 години насам, ползвайки се с огромно доверие сред потребителите. Nature’s Way са първата компания, чието фармацевтично-лицензирано предприятие отговаря на стандарт GMP (Добри производствени практики). Nature’s Way е първият производител на гарантирано природни продукти.

Витекс, Сминдух и Люцерна на Nature’s Way, съдържат чисти, свежи екстракти от съответните растения. Тези продукти са отдавна на българския пазар, а хилядите положителни отзиви от жени, приемали продуктите, доказват тяхните качество и безспорен ефект.

Продуктите са в опаковки от 100 капсули и се приемат по различна схема:

Сминдух: по 2 капсули два или три пъти дневно. /Опаковката стига за около 16 дни/

Люцерна: 3 капсули три пъти дневно. /Опаковката стига за 11 дни/

Витекс: 1 капсула два или три пъти дневно. /Опаковката стига за около 33 дни/
Снимка: Ревита

Трите билкови екстракта се приемат заедно за период от минимум 1 месец. За най-добър резултат, приемът трябва да продължи не по-малко от 3 месеца.

Пакет „3 билки” за уголемяване и стягане на бюста само сега на специална цена! Вземи 10% отстъпка – спести 5 лв. с промо код 3bilki
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор