С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Цял ден се гледам и не мога да се позная такава :1209
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Със светлолилави памучни бикини. Харесвам се с тях. Удобни са и приятни на допир.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Купих си дълга, стелеща се много приятно, лятна рокля /вискоза и еластан/за 20 лв. от Илиянци днес. На цвят е подобна като този, с който пиша в момента. Сладка е :222 Щастливо ми е. Отдавна не си бях купувала дрешка. А и точно с тази рокля не си личи колко съм дебела сега. За вкъщи е идеална просто, държи ми и прохладно. А е красива. Честно казано, направих си подарък по случай факта, че напоследък работя страшно много и усетих, че съм заслужила радост с някаква покупка за самата мене си. Бях заедно с Алекс на пазар. И той също намаза, разбира се :mrgreen: На него взех страхотен нов бански, едни хубави сандали и страхотни маратонки, тип стоножки, за запознатите със спортни стоки. :1216 Хри в момента е в Поморие, но някак не можах да го пропусна и му купих два слипа, така че с чиста съвест мога да кажа, че днес направих достоен шопинг. Нещо нетипично за мен. Принципно изключително рядко излизам да пазарувам. Но този път ме гепи музата и се проявих като добър купувач. Важното е, че всички сме доволни. Хайде, със здраве! И влезте да се похвалите и вие с нови придобивки.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Ето я /снимах си я и си я постнах в албум в снимка.бг/:

[img]http://media.snimka.bg/s1/4803/035850831.jpg?r=0[/img]

[img]http://media.snimka.bg/s1/4803/035850830.jpg?r=0[/img]

Източникът - цък

Какво ще кажете, харесва ли ви? А вие какво си купихте напоследък? Или на някой ваш близък?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Да се похваля и аз - сама си направих подарък днес - пъзел :lol:

[img]http://umeia-shop.com/3607-6036-large/a ... garage.jpg[/img]

След малко отивам да си го редя - Яна ми освободи нейната масичка, там никой няма да ме гони и да ми припира - мога да си го редя до Коледа, ако искам :mrgreen: !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Декс, как върви реденето на пъзела? :524

Покупка от днес: взех си много добра имитация на парфюма на Долче и Габана "Императрицата". Цели 105 мл за 19 лв. Траен и изтънчен аромат, просто съм влюбена в него.

Магазинът се намира до Метростанция Бели Дунав. Обслужването е на ниво. Абе доволна съм, с две думи казано.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сутиен, бикини и дамски чорапки :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Lunigoe

Re: С какво се сдобих

Мнение от Lunigoe »

Обичам си перспектива дантела нощен клуб рокля, тя не е само секси. :221
[img]http://www.evewholesale.com/upload/thum ... -S9536.jpg[/img]
http://www.evewholesale.com/wholesale nightclub dresses
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

В събота си купих черни дънки, ластични, меки и топли, за зимата.

Преди това, в четвъртък вечерта, бях приятно изненадана от приятелка. Подари ми червено кожено портмоне. Предварително. За Коледа. Страхотно е!

Вие с какво ново ще се похвалите?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Хри ми подари ТЕЛЕФОН :1216 Алкател One touch C5, с тъч-скрийн, гръб и протектор, перфектен е. Има камера, радио, слушалки, връзка с интернет. Просто е едно сладко бижу, щастлива съм много! И беше неочакван подарък при това.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

- Два нови лака за нокти от Лили :1209 Класическо-червен и светло-лилав :222
- Декемврийския брой на сп. Космополитан с подарък вътре :1216 /шампоан + балсам 2 в 1/
- Италиански капачки на токчетата на зимните ми ботушки. И много хубави /меки и топли/ стелки. А вие с какво ще се похвалите?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор