С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Семейството ни се сдоби с:
- нов телевизор /супер е!/ - имахме нужда, определено;
- нов компютър /супер е!/ - и имахме нужда, определено;
- нова уредба /супер е!/ - страхотен звук вади :1216 :1216 :1216
Последният месец ни върви на покупки явно!
Алекс кара нов велосипед. Хри се радва на нови маратонки. А аз - на нови книжки.
А вие с какво ново ще се похвалите?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ivana

Re: С какво се сдобих

Мнение от ivana »

Здрасти !
Наскоро си купих бельо от http://www.tiarashop.bg/.Имат и добри бански за тази година. Какво мислите ?
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ванчето »

Днес си купих блендер ... :1209 !
Най-накрая! Отдавна се канех... :D
Още утре сутринта ще го изпробвам
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Честито, Ванче! :524
Какво ще си приготвиш с него?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ванчето »

Kleo написа:Честито, Ванче! :524
Какво ще си приготвиш с него?
Ами, Деси, главно смутита. И за крем супи ще го пробвам, макър че и с пасатора се получават добре. Но смутитата също с пасатора си ги правих до сега и имах голям мерак да пробвам как ще се получават с блендер :D . По-различно е - днес вече изпробвах :1209
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Ех, Ванче :221 Скрита лимонка си ти :329 Така и не ми каза какво точно си приготви с блендера - ОК, смути, но какво по-точно, с какви съставки? :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

От днес съм щастлива собственичка на:
1. Гадателските карти "Архангели" на Дорийн Върчу, 45 карти и ръководство, и на
2. Марселско ТАРО и Наръчник по Таро на Хайо Банцхаф, Енциклопедия на Арканите.
Ще ги ползвам, когато интуицията ме води за това, в добавка, при астрологическите консултации, които извършвам :) и при изразено желание от страна на клиентите ми, разбира се :)
Да бъде за Добро! И за най-Висшето Благо на всички заинтересовани :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Преди около две седмици си купих тъмносиня рокля с бели орнаменти - официална, делова, елегантна, изпипана, вталена, дълга до под коленете, ластична, по мен, стои супер с обувки с високи токчета - отдавна имах нужда от есенно-зимна рокля. Сефтето й направих на презентацията ми в Дряново. Чувствах се добре в нея, а това е важното, нали? Вие с какви покупки ще се похвалите напоследък?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Отдавна не съм се хвалила :plezya se . През последната година си ремонтирахме кухнята и покрай това се сдобих с всякакви нови джиджавки. Но това са тривиални неща. Идвам да се похваля с новата ни сокоизстисквачка - бавнооборотна, директен внос от Китай :lol: (сам-сама я освободих от митницата, за мен това е голямо постижение!). Имаме я от около месец и нещо и доста я експлоатираме. Това ни е първата сокоизстисквачка, така че си струва хваленето. Започнах да пия фреш всяка сутрин (най-вече защото не я почиствам, оставям я на мъжа ми, който става след мен и също си прави сок :1062 ). Сокът е чудесен, плътен, оставащото сухо вещество е нищожно количество и е наистина сухо. Сега ако можех да навия и Яна да пробва да пийне, ще съм на седмото небе :lol: !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Честита, Декс, със здраве и радост да си я ползвате! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Вчера вечерта си купих тъмносини към индиго термо-дънки. Хубави са и много им се радвам! От същия магазин и същата колекция, от които си взех и миналата година по същото време. Само че понеже се разтягат с времето /ластични са/, този път си взех № 34, а не № 35 като предишните ми. Вие с какво новичко можете да се похвалите?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор