С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Ver

С какво се сдобих

Мнение от Ver »

Това е темичка, в която всеки може да се похвали (оплаче :1062 ) с новата си придобивка :222
Ето я моята:
[img]http://www9.pcmag.com/media/images/2599 ... screen.jpg[/img]

и калъфчето:
[img]http://www.notebook.bg/public/files/pro ... 20_fit.jpg[/img]

:954
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С какво се сдобих

Мнение от Мърмори »

Вер, честита ти нова придобивка! Да ти служи вярно и дълго, а ти с кеф да си я ползваш!
Само, че за да не се налага да се оплакваш (каквато опция си сложила в началото на поста си) е редно да почерпиш :222
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

Мърмори написа:... е редно да почерпиш :222
Няма проблеми :958 :1004
Пак уточнявам, темата е за всички :)
Айде Фалете се ;)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

Хайде и аз да се захваля - от събота съм горд собственик на това:

[img]http://hipermag.com/files/gallery/epila ... 115402.jpg[/img]



Пробвах го - много лесно се работи и маха бързо космите. Лично мен не ме боли особено, но аз имам висок праг на болката. Трябва да кажа, че мишниците ги почисти за секунди без почти да усетя нещо и най-сетне от много време нямаше зачервяване там. Защото напоследък на каквато и кола да попаднех, явно от дърпането да се отлепи, кожата ми се зачервяваше и подсичаше.

Сега остава да разбера дали все пак космите се изтръгват от корен, а не се късат :1062 . Макар, че червените точици по краката ми да показват именно отскубване. И дали няма да ми излязат много подкожни косъмчета.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

Със здраве да си го ползваш, Чери :1211
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

Ver написа:Със здраве да си го ползваш, Чери :1211
Благодаря, Верка. Ти четеш ли с кеф хубави неща от твоята придобивка?! :) Можеш ли вече да направиш сравнение между хартиената и електронната книга?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

cchery написа: Ти четеш ли с кеф хубави неща от твоята придобивка?! :) Можеш ли вече да направиш сравнение между хартиената и електронната книга?!
Чета и още как Чери :) Погледна ли в книжната темичка ;)
Сравнението го направих веднага: истинската книга е неповторима! Но, тази има огромно предимство с това, че мога да побера хиляди книги, без да се нуждая от допълнителна стая за библиотека ;) Също така е много удобна при по-дълги пътувания, носиш само нея и ако прочетеш едната книга, няма проблем :) започваш следващата.
Бих казала, че определено има място в дома на четящи хора :)
Да не говорим за финансовата страна на въпроса ...
Но, все пак остават и книги, които искам да имам на хартиен вариант, да си ми седят в библиотеката и винаги когато поискам да си ги взимам в ръка.
Мони, се запали да чете .... на за кратко :221 Май и е по-интересно да прелиства страниците само ;)
Иначе не натоварва очите повече от обикновена книга. :524
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: С какво се сдобих

Мнение от mari_ko »

Честито момичета.
Аз последно /преди малко повече от месец/, се сдобих с пералня - "Електролукс". До момента нямам забележки.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

Ver написа:
cchery написа: Ти четеш ли с кеф хубави неща от твоята придобивка?! :) Можеш ли вече да направиш сравнение между хартиената и електронната книга?!
Чета и още как Чери :) Погледна ли в книжната темичка ;)
Сравнението го направих веднага: истинската книга е неповторима! Но, тази има огромно предимство с това, че мога да побера хиляди книги, без да се нуждая от допълнителна стая за библиотека ;) Също така е много удобна при по-дълги пътувания, носиш само нея и ако прочетеш едната книга, няма проблем :) започваш следващата.
Бих казала, че определено има място в дома на четящи хора :)
Да не говорим за финансовата страна на въпроса ...
Но, все пак остават и книги, които искам да имам на хартиен вариант, да си ми седят в библиотеката и винаги когато поискам да си ги взимам в ръка.
Мони, се запали да чете .... на за кратко :221 Май и е по-интересно да прелиства страниците само ;)
Иначе не натоварва очите повече от обикновена книга. :524
Не, наистина не съм погледнала в "книжната" тема :oops: . В общи линии очаквах нещо подобно да напишеш - най-малкото, защото си човек с отношение към книгите. И това, че ненатоварва очите е много добра характеристика.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

mari_ko написа:Честито момичета.
Аз последно /преди малко повече от месец/, се сдобих с пералня - "Електролукс". До момента нямам забележки.
Ха, честито! Па макар и със закъснение, за което си си виновна само ти :126 :razz: . И аз се каня за нова пералня, но да видим кога.....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

mari_ko написа:..., се сдобих с пералня - "Електролукс". .
И чак сега се хвалиш, а?! Със здраве да си я ползваш :1211
Публикувай отговор