С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

И аз имам нов смартфон - от 3-4 дни. Microsoft, което е бивша Нокиа. Какво да кажа... Не се радвам особено, по-скоро ми е безразлично. Не съм свикнала да използвам такова нещо, не ми е особено нужно. Но ще ползвам вайбър, за да си говорим с мъжа ми, когато е в Белгия. Телефонът не е лош, просто аз май съм останала в миналия век :221 .
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

dexter написа:И аз имам нов смартфон - от 3-4 дни. Microsoft, което е бивша Нокиа. Какво да кажа... Не се радвам особено, по-скоро ми е безразлично. Не съм свикнала да използвам такова нещо, не ми е особено нужно. Но ще ползвам вайбър, за да си говорим с мъжа ми, когато е в Белгия. Телефонът не е лош, просто аз май съм останала в миналия век :221 .
И на теб да ти е честит, Декс!!! В крайна сметка от теб си зависи като какво ще го ползваш така щото да не му се дразниш :222 . Дори и смартфонът може да го играе най-обикновен телАфон. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

cchery написа:
dexter написа:И аз имам нов смартфон - от 3-4 дни. Microsoft, което е бивша Нокиа. Какво да кажа... Не се радвам особено, по-скоро ми е безразлично. Не съм свикнала да използвам такова нещо, не ми е особено нужно. Но ще ползвам вайбър, за да си говорим с мъжа ми, когато е в Белгия. Телефонът не е лош, просто аз май съм останала в миналия век :221 .
И на теб да ти е честит, Декс!!! В крайна сметка от теб си зависи като какво ще го ползваш така щото да не му се дразниш :222 . Дори и смартфонът може да го играе най-обикновен телАфон. :)
Честит, Декс! Със здраве и радост да си го ползваш! Аз пък съм убедена, че малко по малко ще свикнеш с телефона и ще започнеш да усвояваш функциите му :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: С какво се сдобих

Мнение от cchery »

Мелнички за черен пипер и кристална сол

[img]http://cdn3.delimano.com/_24033588.jpg[/img]

Да, вчера се възползвах от промоционалната игра на Кауфланд и си купих 2 такива мелнички за общо 32 лв. Тази за солта не ме изненада с нещо по-специално. Но.. още с първото смилане на черен пипер си припомних колко силно, хубаво и приятно пикантно ухае тази подправка.... защото аз си купувам смлян черен пипер, който обаче е загубил огромна част от ароматите си, които се разгръщат само в момента на неговото смилане. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Честити ти мелнички, Чери, със здраве и удоволствие да си ги ползвате у дома!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Най-накрая, след дълго умуване и кумене, вчера си купих старомоден порцеланов чайник (бял, с изрисувана причка и капаче в небесносин цвят, с позлата :lol: :lol: ) и със стъклен буркан за курабии. И двете неща много ми харесват - не знам дали е ставало въпрос, но моите вкусове са доста старомодни, харесвам ретро и винтидж неща, за което постоянно съм упреквана от другите членове на семейството :plezya se . Вчера реших, че не ми пука и си угодих на вкуса. Коледа е все пак :954 !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Декс, браво на тебе, добре си го решила! Със здраве и радост да си ползваш чайника и буркана за курабийки! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ванчето »

Момичета, просто не мога да се сдържа да не се похваля ... :954

Сдобих се със съдомиялна машина... :1209 :1209
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Ванчето написа:Момичета, просто не мога да се сдържа да не се похваля ... :954

Сдобих се със съдомиялна машина... :1209 :1209
Че похвали се де :326 Със здраве, радост и облекчение да си я ползваш! :524 Много време да ти спестява, което да оползотворяваш за приятни занимания и дейности :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ванчето »

Kleo написа:
Ванчето написа:Момичета, просто не мога да се сдържа да не се похваля ... :954

Сдобих се със съдомиялна машина... :1209 :1209
Че похвали се де :326 Със здраве, радост и облекчение да си я ползваш! :524 Много време да ти спестява, което да оползотворяваш за приятни занимания и дейности :329
Благодаря ти , Деси!
Точно с тази цел решихме да си я вземем - за да ме облекчи с домашната работа и да имам повече време за децата, за мъжа, за тренировки... ами за всякакви такива приятни неща :222 !
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Току-що колегите ми подариха подарък за рождения ден - сребърно нежно колие с две пеперудки. Много съм щастлива и благодарна! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор