28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

В този подфорум родителите на деца от училищни класове и градински групи могат да пускат теми, в които да обсъждат предложения, инициативи и т.н., свързани с ежедневието на децата в учебните заведения
буби

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от буби »

Да съгласна съм,Пиргова е страхотен човек,винаги посреща децата с усмивка и т.н.Но немога да разбера какво е това лично отношение към Танева ,все пак не всичко зависи от нея,има хора които са над нея."Изпуснати възможности" ,истината е ,че това не е изпусната възможност ,а просто си нямате друга работа и се чудите с какво да се занимавате и да нападате хората.И с риск да се повторя,ако не ви харесва има и други детски градини.
Evcheto

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от Evcheto »

Буби, как ми се иска да те познавам ... :222 значи все пак има ВСЕОТДАЙНИ РОДИТЕЛИ, за които е важно, как се чувстват децата им ! Какви ГЛЕДНИ ТОЧКИ, КАКВА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ ? В ПРЕДАВАНЕТО НА МИЛЕН ЦВЕТКОВ ЛИ СМЕ ? Какво се ровите бе хора ! ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА Е НА ЛИЦЕ !!! Прекрасни хора, хубав двор, разнообразно хранене, уютна обстановка, чистота... КАКВО ПОВЕЧЕ ИСКАТЕ ?!
буби

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от буби »

Ще ти кажа какво искат,искат за 60 лв. на месец Дисниленд в двора на градината.Това са хора на които каквото и да се направи,все им се вижда малко.Поздрави Евче.
Evcheto

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от Evcheto »

Ей .. сладур (Буби) в понеделник 8:30 среща при лъчезарната и мила Пиргова много искам да се запозная с теб ! :940 Ще те чакам :)))
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от cchery »

Чудя се бялото сладко и кафето сега ли да ви го предложа или за понеделник при ПЪРВАТА ви среща! :) :) :)
Evcheto написа:Ей .. сладур .....................

(Буби)
Еййййй, що си писала това Буби в скобите, тъкмо реших, че "сладур" се отнася за мене! :1028 :1028 :1028 :1028 :1028
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
буби

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от буби »

Ами сладкото си го запази за себе си,а кафе аз лично не пия .Евче 8.30 при Пиргова, аз съм с руса коса и големи рога ,ще се радвам да се запознаем :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от cchery »

буби написа:Ами сладкото си го запази за себе си..........
Знаеш ли, това ме устройва, т.к. реално нямам сладко и ако бяхте приели, трябваше да търся ....... :1044 :1044
буби написа:Евче 8.30 при Пиргова, аз съм с руса коса и големи рога
Не се и съмнявам, че Ева ще те разпознае от пръв взгляд..... при този уникален отличителен признак!

Момичета, и да не забравите да ни направите съпричастни към срещата като се снимате и постнете снимките тук! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Evcheto

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от Evcheto »

Миличка, аз не ям сладко, защото е много калорично ... А къде ще бъда и с кой си е лично моя работа ! Бялото сладко го оставям на теб :423 Бубе ще те чакам без сладко и без ракия ... хахахахаха:221
Evcheto

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от Evcheto »

Cherry ... кога искаш снимката ми сега или в понеделник ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
буби

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от буби »

cchery,много се забавлявам с теб :221 и с удоволствие бихме постнали снимки ,но като гледам тази котка май ти се притесняваш да постнеш твоя.Колкото до косата ,мога да бъда с всякаква -руса, черна,червена ,кестенява и тн.и тн.И все пак тук не обсъждаме външния вид на хората ,а това ,че се занимавате с глупости .Ровите се като мишки по сайтове на общини и се опитвате да злепоставяте хората ,които по цял ден се грижат за децата ви.
Ягодка

Re: 28 ОДЗ Ян Бибиян - двор и материална база

Мнение от Ягодка »

Бубе , Evche бих искала да се присъединя към вашата компания :) . cchery бих искала да махнеш това извънземно коте защото доста ме плаши... А относно за градината, ГРАДИНАТА е супер ! Страхотна е ! ВСИЧКО Е НА ЛИЦЕ !!! cchery както Буби каза за 60 лв. какво искате ?
Публикувай отговор