Имуностимулатор за човек на химиотерария

Полезни съвети ако сте болни
miavita

Имуностимулатор за човек на химиотерария

Мнение от miavita »

Здравейте, бихте ли ми препоръчали силен имуностимулатор, хомеопатичен за онкоболен на химиотерапия. Зная енгистол, но в него има захар, а захарта е противопоказна за онкоболните.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Имуностимулатор за човек на химиотерария

Мнение от Мърмори »

miavita Енгистолът не е имуностимулатор, а противовирусно средство. Д-р Михайлов не пише тук, макар да сме кръстили форума на негово име, защото той ни е дал много и ни е научил на страшно много неща. В тази връзка, не знам дали някой тук би се осмелил да даде препоръка за такова заболяване. Това е сериозно и отговорно, не е като да си говорим за сополи и кашлици.
Виж в БИБЛИОТЕКАТАкакво има писано на буква Р,може би ще намериш нещо подходящо.
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: Имуностимулатор за човек на химиотерария

Мнение от metsababa »

miavita написа:Здравейте, бихте ли ми препоръчали силен имуностимулатор, хомеопатичен за онкоболен на химиотерапия. Зная енгистол, но в него има захар, а захарта е противопоказна за онкоболните.
ПЧЕЛНО МЛЕЧИЦЕ В МЕД

10 г пчелно млечице се разбъркват много добре в 200 г чист пчелен мед. Пие се по следната схема:

І етап - 200-та г мед се разделят на 5 равни части и се консумират за 5 дена сутрин на гладно

ІІ етап - 200-а г мед се разделят на 10 равни части и се консумират за 10 дена сутрин на гладно

ІІІ етап - същата процедура, но за 20 дена

Прави се почивка и при нужда може да се взема отново след месец. Добре е да се направи консултация с пчелар и да се следи да няма алергична реакция към меда, макар че в ситуация с химиотерапия не е ясно кой може да е източникът на алергия :cry: . Успех желая на болния, за когото питате - сигурна съм, че има спасение! :923
Публикувай отговор