PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Полезни съвети ако сте болни
zuzeto

PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнение от zuzeto »

Здравейте д-р Михайлов.

Искам да споделя проблема си с Вас и да Ви помоля за помощ!!!Аз съм на 23г,мъжът ми е на 27г.От 1година правим опити да забременея,но безуспешни за съжаление.До сега не сме се изследвали и не сме се допитвали до никого.Писах преди няколко дни на ймеила Ви,но не получих отговор!!!Надявам се тук да ми отговорите!!!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнение от cchery »

zuzeto написа:Здравейте д-р Михайлов.

Искам да споделя проблема си с Вас и да Ви помоля за помощ!!!Аз съм на 23г,мъжът ми е на 27г.От 1година правим опити да забременея,но безуспешни за съжаление.До сега не сме се изследвали и не сме се допитвали до никого.Писах преди няколко дни на ймеила Ви,но не получих отговор!!!Надявам се тук да ми отговорите!!!
Здравей, Зузи. Д-р Михайлов не дава консултации в този форум. Тук можеш да намериш обобщени неговите съвети по различни теми. За целта използвай нашата . Успех!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Kalia

Re: PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнение от Kalia »

zuzeto написа:Здравейте д-р Михайлов.

Искам да споделя проблема си с Вас и да Ви помоля за помощ!!!Аз съм на 23г,мъжът ми е на 27г.От 1година правим опити да забременея,но безуспешни за съжаление.До сега не сме се изследвали и не сме се допитвали до никого.Писах преди няколко дни на ймеила Ви,но не получих отговор!!!Надявам се тук да ми отговорите!!!
Довери се на личния си гинеколог.Той ще ти обясни точно какво се предприема в подобни ситуации - изследвания и пр..Успех! :524
Публикувай отговор