Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Полезни съвети ако сте болни

Модератор: Мърмори

PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнениеот zuzeto » Нед 02 Фев 2014, 13:16

Здравейте д-р Михайлов.

Искам да споделя проблема си с Вас и да Ви помоля за помощ!!!Аз съм на 23г,мъжът ми е на 27г.От 1година правим опити да забременея,но безуспешни за съжаление.До сега не сме се изследвали и не сме се допитвали до никого.Писах преди няколко дни на ймеила Ви,но не получих отговор!!!Надявам се тук да ми отговорите!!!
zuzeto
Една птичка пролет не прави

Re: PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнениеот cchery » Нед 02 Фев 2014, 15:28

zuzeto написа:Здравейте д-р Михайлов.

Искам да споделя проблема си с Вас и да Ви помоля за помощ!!!Аз съм на 23г,мъжът ми е на 27г.От 1година правим опити да забременея,но безуспешни за съжаление.До сега не сме се изследвали и не сме се допитвали до никого.Писах преди няколко дни на ймеила Ви,но не получих отговор!!!Надявам се тук да ми отговорите!!!

Здравей, Зузи. Д-р Михайлов не дава консултации в този форум. Тук можеш да намериш обобщени неговите съвети по различни теми. За целта използвай нашата . Успех!
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Re: PROBLEMNO ZABREMENQVANE

Мнениеот Kalia » Пон 03 Фев 2014, 13:04

zuzeto написа:Здравейте д-р Михайлов.

Довери се на личния си гинеколог.Той ще ти обясни точно какво се предприема в подобни ситуации - изследвания и пр..Успех! :524
"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Аватар
Kalia
Шампион по спам!

Назад към Бърза помощ за всякакви болежки