Моля за съвет за хомеопатия!

Полезни съвети ако сте болни
GALYA_30

Моля за съвет за хомеопатия!

Мнение от GALYA_30 »

На първо място целта ми не е бременност,защото имам три деца.Имам прогестеронова недостатъчност.Искам съвет за билково лечение или с монопрепаратите,изобщо не искам да се обръщам към традиционната медицина,която води със себе си "един вагон" странични последици.Главно имам проблем със задържането на вода ,направо нямам глезени,а преди М и корема ми се подува.Целулита е страшен от бедрата надолу(от талията нагоре ми стърчат кокалите) ,1-2 килограма ги качвам само като увелича напитките.Седмица преди М се чуствам уморена ,трудно се събуждам сутрин,боли ме целия гръб,нервна съм.Като допълнение имам чести вагинални инфекции ,то не беше,свещички, хигиена,бял равнец и тоалет с "Гинексид". :328 :328 :328 :328
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моля за съвет за хомеопатия!

Мнение от Kleo »

Здравей, Галя. Чак сега виждам темата и въпроса ти.
Аз ходя вече повече от година при един лечител, казва се Лъчо, кабинетът му е в кв. Борово, София.
Той ползва нетрадиционни терапевтични методи, включително иглотерапия и един специален метод на лечение, чието име забравих.
Много съм доволна от него! Ако искаш, мога да ти дам координати и да се свържеш с него.
Помага за ВСЯКАКВИ проблеми.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор