Поднормено тегло

Полезни съвети ако сте болни
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Поднормено тегло

Мнение от Мърмори »

1.Детоксикация на организма по пълнолуние-уточнихме,че това не е диета за отслабване,а средство,с което се подобрява метаболизма.Поднорменото,както и наднорменото тегло са последици от нарушен метаболизъм,вследствие на "затлачване" на организма.
2.Сминдух- по 1 супена лъжица дневно. 6 г дневно или 100 г за 15 дни.
Варианти:
- Взема се директно 3 х 1 чаена лъж.
- добавя се в храната;
- добавя се 1 суп. лъж. към друг чай.

3.Geleee rojal-пчелно млечице 10 г + 200 г мед взема се сутрин по 1 чаена лъж.

4.Пчелен прашец- 2 чаени лъж. + мед- 2 чаени лъж. да се накисва през нощта и се взема на другия ден. Или да сес смуче сутрин по 1- 2 чаени лъж.

5.Shilajit (мумйо)- 2 пъти дневно по 1 капсула. 10 дни се взема и 7 дни се почива.

6.Бабини зъби- 1- 2 супени лъжици в 1/2 л вода 5 мин. ври, може да се съчетава и с други билки.

7.Бирена мая- или 3 х 5 таблетки

8.Calcarea phosphorica 9 CH- по 5 зрънца всяка сутрин
Mrav4o

Re: Поднормено тегло

Мнение от Mrav4o »

Аз се запиавам :954
Искам да попитам, през това време може ли да си ядем всичко или трябва да има ограничения.
Само да поясня отново, че аз съм слаба.
И кога точно да започна, аз за първи път ще правя детокс.
Тук бях чела, че най0-добре да се направи януари или февруари, но понеже не съм запозната, пак питам :222
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Поднормено тегло

Мнение от Мърмори »

Можеш да започнеш от другия месец.Няма проблем. Дните са 19-21 отново. Ограничения в храната няма. Каквото и колкото ти душа сака! :1062
Mrav4o

Re: Поднормено тегло

Мнение от Mrav4o »

Мърмори написа:Можеш да започнеш от другия месец.Няма проблем. Дните са 19-21 отново. Ограничения в храната няма. Каквото и колкото ти душа сака! :1062
Аз сега имам такъв апетит, че не знам.
Душата ми много и различно храни "сака" :1062

Благодаря ти за отговора. :329
Ivaila

Re: Поднормено тегло

Мнение от Ivaila »

Аз попрочетох съветите,но почти нищо не мога да накарам съпруга си да изпие ..за детокс пък съвсем.
Висок е 186 см и беше 68 кг. По време на престоя ми преди раждането и до него свали 8 кг и вече почти 1,5 година и половина не си ги е върнал.
Баща му и брат му са същата структура. Като седне се храни добре,но това е два пъти дневно. Третото хранене трябва да се скараме,за да го въведе в почивните дни. Като съблече направо се плаша като го гледам- костите му изглеждат като смалени :cry: . Говорим,че трябва да се храни повече,че явно това не е достатъчно,но той все на майтап говори,че може да е болен от рак :126
ЗА толкова години откакто сме заедно не иска да иде на лекар и да се прегледа. Никога досега не е ходил.Даже не знам коя е личната му лекарка за спешни ситуации.
Старая се да готвя разнообразно всеки ден...
Дайте съвет моля? :328 ПУши....преди по 2-3 кутии на ден,сега по 10-12 цигари дневно.Алкохол в умерени количества.
Ivaila

Re: Поднормено тегло

Мнение от Ivaila »

ДНес купих Апитонин и Бирена мая. Да видим ще изляза ли на глава с него да пие :1044
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Поднормено тегло

Мнение от Сиренце »

Ивайла, бих искала да ти помогна, но наистина не знам как. Мога само да ти стискам палци да убедиш съпруга си да направи нещо, защото е тежко да гледаш как човека, когото обичаш страда.
Нямам представа какъв е вашия случай, но някои хора са си просто много слаби и въпреки това са съвсем здрави. Познавам поне двама такива. Дано и при него е така!
Ivaila

Re: Поднормено тегло

Мнение от Ivaila »

БЛагодаря,Сиренце.
Засега започна да ги пие,но все трябва да напомням и следя. :126
Публикувай отговор