БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛАРК

Полезни съвети ако сте болни
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛАРК

Мнение от cchery »

Източник

УНИКАЛНОТО СЪЧЕТАНИЕ МЕЖДУ ОРЕХ, ПЕЛИН И КАРАМФИЛ - МОЩЕН ЩИТ СРЕЩУ ВСИЧКИ БОЛЕСТИ!

Използва се при: Билковата програма за основно пречистване на организма е мощно уникално средство за основно изчистване на тялото от токсини, бактерии, вируси и паразити, заседнали дълбоко в организма, за профилактика на организма и за лечение на широк спектър заболявания: чернодробни, бъбречни, на храносмилателната система, на отделителната система, на дихателната система, ставно-костни заболявания, болки от всякакъв произход, липоми, тумори, състояния след химиотерапия и други. Програмата повлиява и изключително добре при превантивната борба с туморните заболявания.

Замърсеният организъм не може да функционира правилно – той е задръстен от отпадни продукти. Ако организмът не може да се пречисти правилно, в него се натрупват всякакви отровни вещества. Това създава огромна вероятност за увреждания и е предпоставка за различни болести. Пречистването на организма е основен момент в постигането на оптимално здраве, повече енергия, жизненост и повишен имунитет.

Да пречистим основно тялото си с програмата за пълно изчистване на организма! Лесна за изпълнение и изключително ефикасна!

:idea: * освобождава организма от натрупаните тежки метали, мазнини, отпадъчни продукти от метаболизма, от кръвоносната и лимфната системи, от тютюнопушенето
:idea: * активира се дейността на клетките и тъканите в организма
:idea: * стимулира вегетативната и имунна системи
:idea: * изключително добро действие за храносмилателната, отделителната, дихателната системи и работата на черния дроб и бъбреците

Билковата програма търси, намира и атакува първопричината на отделното заболяване.

Съдържание:

♦ Концентрирана тинктура от орех (Juglans regia):

Изображение

представлява едно от най-мощните естествени средства, помагащи в борбата с паразитите, заседнали дълбоко в организма. Много ефикасно действащ натурален продукт, повишава имунитета, изхвърля токсините и допълва нуждата от витамини и микроелементи.

♦ Пелин (Artemisia absynthium): мощен унищожител на микроорганизми, които нарушават обмяната на веществата в организма. Горчивината на пелина стимулира дейността на организма ни и ни дарява с прекрасен тонус.

Изображение

♦ Карамфил (Caryophyllos aromaticum): мощен антидиоксант с антисептично действие.

Изображение


БИЛКОВИТЕ ПРОДУКТИ СА НАПЪЛНО ЕСТЕСТВЕНИ И НАТУРАЛНИ. НЕ СЪДЪРЖАТ ХИМИЧЕСКИ СЪСТАВКИ, КОНСЕРВАНТИ И ОЦВЕТИТЕЛИ!

Програмата за пълно изчистване на организма ще ни върне здравето, спокойствието, работоспособността и щастието!

Нищо друго не може да изчисти основно организма ни освен трите билки, съчетани в едно – орех, пелин и карамфил!

Начин на приготвяне и употреба:

ПРИЛАГА СЕ СЛЕДНАТА СХЕМА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА БИЛКОВАТА ПРОГРАМА ЗА ОСНОВНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА:

ТИНКТУРА ОТ ОРЕХ (№1)

Веднъж дневно сутрин преди ядене капки тинктура от орех, разтворени в 1/2 чаша вода, се изпиват на глътки по следната схема: 1-ви ден: 1 капка; 2-ри ден: 2 капки; 3-ти ден: 4 капки; 4-ти ден: 5 капки; 5-ти ден: 5 капки;6-ти ден:2 чаени лъжички. След 6-я ден веднъж седмично в определен ден се вземат 2 чаени лъжички до свършването на тинктурата.

КАПСУЛИ ПЕЛИН (№ 2)

Преди ядене на обяд се вземат капсули пелин по следната схема: 1-ви и 2-ри ден: 1 капсула; 3 и 4-ти ден: 2 капсули; 5, 6 и 7-ми ден: 3 капсули. От 8-мия до 16-тия ден: 4 капсули. След 16-я ден веднъж седмично в определен ден се вземат само 4 капсули преди ядене на обяд до свършването им.

КАПСУЛИ КАРАМФИЛ (№ 3)

Три пъти дневно по време на ядене се вземат капсули карамфил по следната схема: 1-ви ден: 2х1; 2-ри и 3-ти ден: 3х2; 4-ти и 5-ти ден: 3х3; 6-ти – 10-ти ден: 3х2. След 10-я ден веднъж седмично в определен ден се вземат само 2 капсули по време на ядене до свършването им. Да се спазва точно дозата за приемане!

За улеснение при изпълнението й, в табличен вид схемата на билковата програма е приложена към комплекта от трите билкови продукта.

:idea: Особености: Да се спазва точно схемата и съответните дози за приемане! Точната доза лекува, а не превишаването й! :idea:

Предлаганата билкова програма за пълно пречистване на организма е желателно да бъде съчетана с билкова комбинация за съответното заболяване.

Препоръчително е прилагането на програмата два пъти в годината.

Програмата не се препоръчва при бременност, кърмене и за деца!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛ

Мнение от droidd »

Чери,много ми допадна това, но цената им от 45 лв., никак не ми хареса.Жалко, че сезона на зелените орехчета премина и ще трябва да чакам до догодина.
http://www.zemianazaem.com/archives/162" onclick="window.open(this.href);return false;
В този линк намерих информация за същото с домашно проготвена тинктура и билките на прах, но нещо не ми стана ясно какво имат предвид за последователността.В един ден ли и трите или една след друга като дни.
Ох,дано ме разбрахте какво искам да кажа :221
Ver

Re: БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛ

Мнение от Ver »

Тъкмо се почудих за каква цена от 45 лв говориш, Дидка :)
Аз си направих тинктурата през юни.
Това за последователността и аз се зачудих, защото срещах 2 варианта.
В единния си пиеш тинктурата, после пелина, после карамфила.
Аз пиех тинктурата и пелина заедно, после карамфила.
Хубаво е да се повтори след 2 седмици (или нещо такова) пак.
Аз не го повторих :oops: Много съм зле, когато "трябва" да правя нещо редовно...
Само да уточня как го направих: тъй като не понасям горчиви неща, смлях пелина и до натъпкх в капсули :!: 1 капсула 1 лъжица. Така вече можех да го поема :) Същото направих и с карамфила, той пък ми лютеше :1062
Сутрин ставах, пиех си "ликьора", после прес деня си взимам по 4,5,6 капсули и така :)
Не изпълних програма до край и не съм сигурна, какво направих.
Мисля покрай постите, пак да я започна, защото имам и от тинктурата и от пелина. Само карамфилче трябва да смеля :)
Хубаво е, когато човек прави това пречистване да спре животинските продукти. Затова си харесвам периоди, в които съм на режим или постя.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛ

Мнение от droidd »

1227455375.jpg
Кат. No: 0 5 3 - БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА ПО МЕТОДА НА Д-Р ХУЛДА КЛАРК
(34.58 KiB) Свалено 3276 пъти
Ами това чуденце струва 45лв.
Ама следващия юни и аз ще си направя тинктурата.Тъкмо ще имам време да се настроя до тогава,че и аз не съм от най редовните. :221 Особено без предварителна нагласа.
Верка, благодаря за инфото.Това за касулите може да се окаже изключително полезно-ще видим догодина. :1062
Ver

Re: БИЛКОВА ПРОГРАМА ЗА ПЪЛНО ИЗЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА- Х. КЛ

Мнение от Ver »

droidd написа:.Това за касулите може да се окаже изключително полезно-ще видим догодина. :1062
Да, така е. Само дето много трудно се намират. Ако не бяха капсулите нямаше да мога да предглътна и една троха от този горчиляк :plezya se
Публикувай отговор