Cheva влиза във форма - боят настанА

Публикувай отговор
tita

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от tita »

Браво, Чева! :326

Влязох специално да чета отчета ти, че да взема да се мотивирам и да си вляза пак в ритъм. Миналата седмица си дадох пълен релакс - от всичко. :954 Не съм си и помисляла за тренировки, отпуснах му края и с хапването ( ама то няма как и да се случи друго при тез вкусотии, дето ни приготви Сиренце) Сега все още не мога да вляза в "работен режим", така да се каже. Е ... поне се опитвам ... умствено :1062
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Cheva »

Ми аз от кого да търся мотивация, м ?! :1062
Ден 8-ми без режим. :???:
НО, днес си обух едни тесни дънки, които преди да започна режим ми бяха
много тесни. :mrgreen: , а днес се чувствах добре, нищо не стърчи над тях. :)
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от cchery »

Cheva написа:Ден 8-ми без режим. :???:
tita написа:................. че да взема да се мотивирам и да си вляза пак в ритъм. Миналата седмица си дадох пълен релакс - от всичко. :954 Не съм си и помисляла за тренировки, отпуснах му края и с хапването ( ама то няма как и да се случи друго при тез вкусотии, дето ни приготви Сиренце) Сега все още не мога да вляза в "работен режим", така да се каже.
Сега, мили момичета, и да ви прозвуча лоша и нахална, ще ви вляза в личносто пространство! Слушайте внимателно, че едва ли ще ви се чете втори път :mrgreen: :mrgreen: . Пръснахте една внушителна сума пари, за да получите индивидуалните си хранителни режими и тренировки! Получихте си първите добри резултати! Видяхте се с нов силует (Тита) и със старите си тесни дънки (Чева)!!! Да ви кажа честно, не ви отива да плачете, че не сте режимни, че трудно влизате в крак и т.н., и т.н. ....... Не че е много важно, но мнозина други нямат възможността да направят това. А МНОЗИНСТВОТО от останалите - куража да си признаят истината като вас, че сами не могат!!! Вие направихте най-важното - потърсихте професионална помощ и я получихте! Я по-сериозно....... :1058 :1058 :razz: .

Може и да не съм аз точния човек, който трябва да ви го каже, и не желая да ви обиждам по никакъв начин! Просто имам толкова много нещастен опит...... в общи линии 26 години от онази 88-а година, когато за първи път напълнях и така и никога за минута дори не съм била слаба или не съм имала хубаво тяло! Моля ви, стегнете се и докажете на всички ни........ (на вас си - само по желание :razz: ), че всичко има край! И че можете! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Cheva »

Така, така, Чери!
Ама аз това много добре си го зная. :lol:

Ето, нов ден - ново начало. От днес съм режимна. Аз казах.
Потърсих помощ за мотивацията и от инструктора и в отговор получих :
"Все пак ти се храниш така или иначе и защо да не е
по режим?" Ами така, де! Разумно. :)

При мен отпускането дойде, защото като се прибрах от пътуването, ми дойде цикъла.
В такива дни не се чувствам комфортно и не тренирам. Като бе тренирам и си похапвах и неусетно се събраха 8 дни.

Отчитам си някои грешки :
- Бързам! Ей, няма отърване от тази грешка! :1062 Хем знам, че е най-добре да се
отслабва бавно и трайно и пак очаквам да видя супер себе си в огледалото, едва ли не!
Ако може още вчера. :mrgreen:
– Бързам и с тренировките. Но вече спирам. Ще си търся мой ритъм. 1,2 или 3 кръга - няма значение. Важното е да се чувствам добре. В началото обзета от еуфория, си мислех, че и аз ще съм поредната фитнес манячка. Вече не съм убедена. Важното е да се раздвижвам резултатно.

Да споделя една хитрина за ядене на шоколад. При мен действа.
Установих, че не мога да си хапна 2-3-4 парчета и да спра или целия, или нищо.
И затова си купувам от най-малките разфасовки - 25гр. Аз имам допълнителни калории към
режима, заради кърменето и там едната опция е 50гр. шоколад.
Като изрично съм предупредена, че това ми дава калории, но не и хранителни вещества.
Но за мое успокоение - включен е . И така, като я закъсам, изяждам цял шоколад , а
реално съм изяла 1/2 от позволеното. :1209
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от cchery »

Чева, а защо не си правиш сама шоколада. Смлени сурови ядки, малко кокосово масло, прясно мляко, какао на прах и мед. Така - хем ще си хапваш шоколад, хем и само полза от съставките му.

Браво за "стягането" - сигурна съм, че още идната седмица ще ни пишеш за положителни резултати! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Kleo »

Чери, ти правиш ли си сама шоколада?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Cheva »

Chery, защото е по-икономично. И ще изям точно 25 гр.
Ако седна да си правя (рецепти много и всякакви), ще изям цялата доза. :)

Това с шоколада го споменах, за всички сестри по съдба . Който няма влечение към
сладко не ни разбира нас. :razz:
Вчера си мислих следното, може и да мога да откажа сладкото , но искам ли ?! НЕ!
Аз нямам други пороци, не пуша, не пия, едните сладкиши са ми страст и защо да
нямам радост от живота ? По-скоро стремежът ми за в бъдеще ще е по-малко, но с
високо качество. Което не значи само веган, а с истински продукти.
Удоволствието да изядеш един луксозен бонбон, примерно.
Или парче торта в сладкарница с атмосфера.

Отивам да тренирам.
Предстои финална седмица и приключвам първи месец от режима.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
tita

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от tita »

Cherry, това наритване и на мен ми повлия резултатно. Взех се У рЪце и вчера си направих супер тренировка, а и си хапвам според определените калории в режима. :222

Обаче, това което ме изненада е, че много по-лека ми се видя тренировката в сравнение с преди. В края й дори не се бях задъхала, а камо ли да съм потна, което си беше задължително. Сякаш съм заякнала повече. Такъв ефект съм имала, но след 1 седмица всекидневно трениране. А сега ... хм ... може би почивката, която си дадох има положителен ефект, а не отрицателен както си мислех аз. Килограмите и обиколките ми не са мръднали, но определено се чувствам тежка. Не ми е така леко, както преди почивката. Така, че ... продължавам по пътя! :222

Cheva, моята слабост е ... виното и биричката. От всичко мога да се откажа, но от чаша вино или бира, ей богу, не мога ... или просто не искам. Че що да искам ... както казваш ти. Останало ми е едно удоволствие на ден, не искам да се лиша от него! :1211
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Cheva »

Титка, от почивката е !
Тялото има нужда от почивка, особено след месеци тренировка, но ти го знаеш.
Аз тренирах на максимум преди да замина, точно с идеята да почивам докато съм на
гости. Абе всичко бях сметнала , ама се отпуснах накрая. :1062
Нищо, сега с нови сили и само напред и нагоре. :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:Чери, ти правиш ли си сама шоколада?
Да - по-често го правя, вместо да го купувам. Но и аз не ям шоколад всеки ден, все пак. :)

А Момчил също често забърква неговия си течен шоколад (real one). От тази рецепта сме заменили какаото от магазина с такова от ЗОЯ.БГ и маслото е наполовина краве, наполовина кокосово.


Браво, момичета (Тита и Чева)! Така вече съм щастлива и спокойна, че в скоро време пак ще ме смаете с резултати! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Cheva влиза във форма - боят настанА

Мнение от Cheva »

Ето и отчет след 5 седмици. Описани са 4, едната беше без режим .
untitled_4.JPG
(13.19 KiB) Свалено 435 пъти
Ами доволна съм. И визуално има промяна, но няма да кача снимки още. :plezya se
Продължавам. Ще се отчитам на 2 седмици вече.
Последно промяна от Cheva на 15 Май 2014, 14:03, променено общо 1 път.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Публикувай отговор