Обещано от Бубалина

Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Бубалина

Мнение от bobichan »

bubalina написа:Ох,нищо не правя,но и не ми се прави...Някъде ми се изпари изходната нагласа... :1044 Яд ме е на мене си :126 Седя и чакам да ми мине :roll:
За съжаление Бубе, всеки от нас трябва да стигне "дъното" на собствената си търпимост, за да "узрее" за промяната. Явно ти още не си там. Не ти е дошл момента. Хубаво е да не се насилваш, да не се обвиняваш, а да се стараеш да си обективна и честна пред себе си. Когато нагласата ти поеме правилната посока ще се справиш! :329
Я междувременно да те питам не искаш ли да си от секси майките ? Щото аз искам. ТОва ми е едим от водещите мотиви, наред с радостта от лекотата на движенията и удоволствието да се чувстваш перфектно в кожата си. Била съм и 100 кила (е 82) и 48 и правя разлика.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Бубалина

Мнение от cchery »

bobichan написа:Я междувременно да те питам не искаш ли да си от секси майките ? Щото аз искам. ТОва ми е едим от водещите мотиви.........
И аз, и аз, и аз, и аз, и аз - даже това горе трябваше аз да го напиша :1058 :1058 :lol: :lol: !
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Бубалина

Мнение от droidd »

Бубка, как си мила :922
Публикувай отговор