Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Обещано от Бубалина

Модератор: Мърмори

Обещано от Бубалина

Мнениеот bubalina » Чет 13 Дек 2012, 11:26

"Тялото ти е натрупало излишните килограми в продължение на цялата бременност. Това са 9 месеца. Трябва да му дадеш поне толкова време, за да се възстанови напълно от преживяното. А ако кърмиш, минимум толкова месеци, колкото си кърмила."

Например лично аз не надебелявах по време на кърмене, но познавам майки, които напълняваха страшно много поради това, че кърмят. Познавам ги и знам какво ядяха и колко. Е, не беше заради храната им! А просто фактът на кърменето ги караше да пълнеят. Така че брой минимум 9 месеца след раждането като време, достатъчно за тялото ти да отслабне или ако кърмиш, първо спри кърменето, пък тогава помисли за отслабване и възвръщане на старите кг. Имай търпение, бъди спокойна и мила със себе си, в крайна сметка си дала ЖИВОТ! Ново човече е тук, благодарение на теб и на ЧУДОТО, което представлява твоето ТЯЛО! Дано съм ти била полезна с нещичко.

За Чева не знам,но на мен ми беше много полезна! :922 Просто нямах ИЗХОДНАТА НАГЛАСА (много добре казано Деси) Реших,че това е период от живота ми, че сега ще ям,спрях да пуша (веднага след като забременях) иииииииииииии напълнях! Опитах 1-2 детокса завършили с неуспех и тотално спрях със здравословното :oops: :oops: :oops: Срам ме е от себе си,много,но станалото станало! Дадох достатъчно време на тялото си и на себе си и време да заема изходна позиция на старт след точно 9 месеца и започна да се грижа за прибирането на всички уширения и любовни дръжки :1062 Как ще стане? С ДЕТОКС и ПОД. Бавно и славно! И здравословно :222 Бях решила да стартирам след коледно-новогодишното освинване, но Вихърче каза,че 13 декември е ден
подходящ за мечтаене, за стартиране на нещо ново, за определяне на мечти и планиране на цели

Е,какъв по-хубав старт да чакам!? Слагам начало в края на годината и смело заявявам,че ще влезна във форма! И напролет ще бъда с едни 5кг надолу например :222

Изображение

п.п.: Най-важното обещание е онова, което даваме пред себе си! Помня и няма да забравя твоето обаждане в онзи мартенски ден, когато ми съобщи за Чача. Гласът ти беше особен, независимо, че не бях го чувала преди, но се усеща, когато се е случило нещо изключително! Е, сега не съм чула гласа ти, но виждам същото вълнение в редовете горе! Бубка, от сърце ти желая успех в тази неравна битка!
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Re: Обещано от Бубалина

Мнениеот Cheva » Чет 13 Дек 2012, 11:33

Браво, Бубе!
Нагласата е първата сериозна стъпка. :954
Колко кг искаш да свалиш?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Cheva
Със словото напред

Мнениеот diva » Чет 13 Дек 2012, 11:35

Поздравления, bubalina!
Желая ти успех!
Вярвам, че 13-ти декември е най-добрия старт! /и аз направих своеобразен старт с ПОД днес/
:1078
Изображение
Аватар
diva
Аз пиша, пиша вече час

Мнениеот bubalina » Чет 13 Дек 2012, 11:56

Дива,благодаря!
Чева,забременях 58 -59кг Това са моите килограми,падна ли под тях започвам да приличам на болна :221 То тялото добре,но лицето ми става много бледо и изпито. Сега съм 73кг и крайната цел е 60кг. Но като за начало си позставям една отсечка от 5 - 6 кг до пролет дим да ги няма" :423
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот Cheva » Чет 13 Дек 2012, 13:05

Да и аз съм с подобни теглилки и цели. :954
Колко си висока ?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Cheva
Със словото напред

Мнениеот bubalina » Чет 13 Дек 2012, 13:35

Ох,не съм никак висока - само 164см съм. :1216
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот Kleo » Чет 13 Дек 2012, 13:46

Бубка, :326 :524 :922 и от мен!
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот droidd » Пон 17 Дек 2012, 07:10

bubalina написа:Но като за начало си позставям една отсечка от 5 - 6 кг до пролет дим да ги няма" :423

Бубка, УСПЕХ :524 :922
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот Kleo » Пон 17 Дек 2012, 20:26

droidd написа:
bubalina написа:Но като за начало си позставям една отсечка от 5 - 6 кг до пролет дим да ги няма" :423

Бубка, УСПЕХ :524 :922

Бубе, с теб съм и аз! :524 :923
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот cchery » Нед 23 Дек 2012, 10:17

Бубка, днес стават точно 10 дена от твоето "изправяне" тук :954 - имаш ли вече отчет, наблюдения над самата себе си?! То че сега тепърва предстои освинване, и охранване и опрасяване, е ясно :1062 ама как стартираш преди това?!
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот bubalina » Сря 16 Яну 2013, 14:11

Черииииииии, какъв отчет, какви 5 лв :1062 Лоша работа!!! Коледно-новогодишното отмина и замина... То не бяха Василовден,Йорданов, Ивановден,Татяновден...Миналата седмица заклахме прасето.И със Суджучко Луканков се простихме(телето) И сега :820 :958 :620 Не ям хляб,ограничила съм сладкотийките...Крайно време е да възстановя ПОД-овете :423
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот cchery » Чет 17 Яну 2013, 15:41

Бубка, я понимаю очень хорошо тебя :1062 . У меня неть Суджукча, но есть супермаркет.... и поетому ...... както и да е...... разбираш ме и ти.

Важното е, че се сети за обещанията си...... :1062 - и подсети и мен :oops: ! Хайде сега да залагаме кой ден ще те видим в темата за ПОД :razz: .
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот bubalina » Чет 17 Яну 2013, 23:12

Ооо, вы говорите по русски!? Я понимаю вас очень хорошо!Также в воскресенье появится :1216 :423
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Мнениеот cchery » Чет 17 Яну 2013, 23:43

bubalina написа:Ооо, вы говорите по русски!? Я понимаю вас очень хорошо!Также в воскресенье появится :1216 :423

:1062 :1062 :329 :329

Дет` е Възкресение, там и Петровден, тъй че можеш да не бързаш...... :1140 :1140 . Майтапя се, Бубка - дано не ми се разсърдиш! :922 Обожавам руския език...... макар и да не го говоря..... пуснах няколко любими песни на Филип Киркоров.

Съжалявам за :1024 :oops: .
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот bubalina » Пет 18 Яну 2013, 08:58

Абе гледай к'ва ни е веселба,какво сърдене :221 Чак да го обожавамм не,ама го харесвам-все пак съм раснала възпитана в любов към СССР,учила съм го мисля 9г,имах си руско другарче(което даже ми дойде на гости!)!Ходех всяко лято на лагер-школа на Равда и това беше единствения език,на който се разбирахме с другарчетата от Полша,Чехословакия(навремето) Унгария и СССР разбира се.Последно го възстанових и ползвах докато пишех дипломната си работа.И така-сега на мода са други езици...А руска музика обожавам!!!
Върнах се назад в годините и хич не съжалявам за :1024
Изображение
Аватар
bubalina
В началото бе словото

Следваща

Назад към ДО СТЕНАТА