обещанието на Дива :)

Публикувай отговор
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Привет, Чери!
Показанията на кантара все още не са впечатляващи, но мотивацията ми вече е в по-добри граници. Все по-често усещам, че това съм си аз. Определено ми харесва. Така, че все още пристъпям с малки, понякога прекалено малки крачки. Но по-важното е, че тези крачки са напред.
За съжаление в блога все по-рядко наминавах. Предполагам, че като си посъбера мотивацията в по-добри количества пак ще съм по-редовна :)
Ето го, ако представлява интерес: http://pytqt.blogspot.bg/
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от Ванчето »

Здравей, Дива!
Хубаво е , че пак наминаваш насам :954
Искам да ти кажа, че те прочетох още на 25 май, но така и не успях да се включа до сега.
Много се радвам, че си успяла отново да се събереш и да намериш мотивацията си! Това, че временно си я била изгубила е мисля нещо съвсем нормално. Все пак - хора сме, изморяваме сме. Не е лесно постоянно да следваш режими, идва момент в който се отпускаш малко или много. Но ето - това е времнно! Отново си намерила силата в себе си, за да продължиш напред! Вече познаваш пътя, сега само трябва да вървиш по него! Сигурна съм, че успееш да стигнеш там , където искаш! :524 :923
Никога не е късно за ново начало!
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Ванче, благодаря ти!

:923 :923 :923
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Привет!
И така... в понеделник в деня на пълната луна си направих един пълен детокс с цяло пакетче ансол, много чай и вода.
Вчерашният ден на захранване се получи плодов до вечерно време. В тая жега нищо друго не ми се хапваше освен праскови и нектарини. За вечеря реших, че е добра идея да си направя картофки на пара. Сториха ми се изключително вкусни ;)
Днес започнах деня с разходката от 6 км, шепа черници и две праскови за закуска. Преди малко си накиснах малко овесени, ръжени, ечемичени ядки с пшенични и овесени трици, малко стафиди и червени боровинки.
Много съм доволна от себе си ;)
Хайде да търсим прохлада...
:048
Публикувай отговор