обещанието на Дива :)

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от Kleo »

Тайната е великолепен филм, а пропо!
И е жалко, че не си го доизгледала.
Много е важно какво мислим и как го мислим, за това какво РЕАЛНО ще ни се случи в живота ни :1216 :222 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

отчет и обещание

Мнение от diva »

Отчитам...
Първо - направих си първия ПОД на 18-ти декември - успешен!
- междупразнично не правих класическия ПОД, а 2-3 пъти разтоварващи дни. с по-леки храни - плодове, пресни салати...
Второ - кантара следпразнично ме радва. Няма желания за посока нагоре. Другия ми ориентир са дрехите - не са ми отеснели ;) Това ме радва, защото успях. Истина е, че след тези празници се чувствам леко и спокойно. Не мога да кажа, че не се изкуших от сладости, но не прекалих с количествата. Толкова съм доволна... :1099 Истина е... толкова ми е леко, че ми се и танцува ;)
Увлякох се... Да продължа по същество отчета :)
Трето - време е за януарските обещания ;)

Обещавам: /нека обещая за три месеца напред/

- всеки месец - детокс - чакам с нетърпения края на януари.
- ще лягам в 22:00, най-късно в 22:30 - каквото ще да става след мен...
- всяка сутрин - пчелен прашец - и никакви пропуски!
- всяка сутрин - тибетските упражнения - и никакви оправдания. Още утре сутрин... на килима ще се просвам... :1200
- да се храня бавно, с мисъл за всяка хапка - от днес започнах :) и да не го забравям, щото... :128
- витамин С - най-сетне да започна по-редовно да го пия - за януари ще се погрижа...
- грейпфрути - по два за всеки ден - не мога да ги ям, но сок ще пия - ще опитам за трите месеца да го правя или поне два.
- в неделя /всяка/ - ПОД - много ми допадна ориза с мед и канела... не мисля, че ще е проблем, значи ще го правя...

Очаквам: - три месеца ---> поне 6 трайно свалени килограма!!! Постижимо е, нали?

В следващите три месеца ще бъда тук...
а после...
пак отчет...
пак обещание...
докато променя трайно начина си на живот...
докато трайни навици си усвоя...
докато се почувствам добре в кожата си...
и в килограмите си...

Защо избрах три месеца?... струват ми се добър срок за дейности без да ми доскучава /осъзнах, че май това ми е проблем понякога/, срок достатъчен за видими и осезаеми резултати и най-вече осъзнати резултати.
Ами... това е...
:524 стискам си палци...

:951 ... време е...
Лека нощ!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от Cheva »

Много добър план,diva!
И аз мисля , че е съвсем постижима целта - успех! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от droidd »

diva написа:Очаквам: - три месеца ---> поне 6 трайно свалени килограма!!! Постижимо е, нали?
При спазването на твоя чудесен план е повече от постижимо :524 :922
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Cheva, droidd, благодаря ви за окуражаването момичета!
Днес е втория ден от обещанието ми. Вчерашния ден бях си "планирала" да е поолекотен за храна, но... направих го детоксов по всички правила. Първо мислех да е само един, но ето, че днес е втори такъв. За утре не съм решила, но има време. Каквото ми подскаже интуицията това ще бъде.
Истина е, че не знаех как ще ми се отрази като не е фазата на луната, но... /ще трябва да прочета повече за лунното влияние/ ми е страхотно леко, енергично и много вдъхновено и удовлетворяващо.
Признавам, че вчера не правих упражнения, защото ми беше един от най-обилните дни на месечния цикъл :( Изобщо не можех да си представя да си виря краката, но днес е друго.
Исках да се похваля :oops: разбираемо е нали? ;)
Усмихнат успешен ден!
:922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от Kleo »

Браво, Дива, само така и занапред :326 С теб съм :524 Ще се справиш :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Благодаря, vihrogonche!

Да се отчета малко ;)
Планът не тръгна по план, защото... на другия ден се събудих и... реших - денят ще е детоксов. Ок, ама на другия реших пак същото... И каква липса на въобръжение само, на третия ден реших същото...
И ето ме, в ранно утро на деня за захранване след успешен детокс по никое време.
Доволна съм, че си направих детокс по никое време. Успехът бе с мен. И още е ;)
Освен усещането за студ, което ме хвана втория ден, май друг дискомфорт не съм имала. Бих го определила като най-лекия, лесния и комфортен детокс. Той е трети, проведен по този начин. И няма да е последен. Сега очаквам с нетърпение /да, така е/ пълнолунните дни, за да го направя пак.
Това е... леко ми е и доволно.
:1144
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от Kleo »

Браво, Дива, ти си ФУРИЯ :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от droidd »

diva написа:Това е... леко ми е и доволно.
:524 е това е най-важното :326 :326 :326
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от cchery »

Боже, Дива, ти ме изненада! Браво, момиче! Толкова си сериозна! Ето един готин пример за всички! :326 :326

И как няма да е с теб успехът?! Той точно такива хора обича! Продължавай все така!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
diva

Re: обещанието на Дива :)

Мнение от diva »

Благодаря, момичета, че ме окуражавате!
cchery, да си призная... и аз се изненадвам от себе си ;)
Истина е, че наистина сега успявам успявам в делата си. Е, имам и издънки, опитвам да са по-редки и ми е странно, но по-често успявам. :)
Много ми е трудно в деня на захранване... нямам проблеми с вида храна, проблем ми е количеството... До обяда не е проблем - плод, овесени ядки..., проблем става след първото дневно хранене- обяда...
и още нещо - не мога да си наложа да правя упражненията. Сутрин ми е толкова студено... а после все нещо ме е поело и... май си мисля, че някакъв мързел ме гони. А това не е хубаво...
Момичета, днес изядох цял шоколад :126 пустите ми нервички... днес ги изпуснах и ги овладях само с шоколада...

Хайде, стига съм се оплаквала... искам да спя и утре да имам друг ден. Днес не беше моят ден...
Публикувай отговор