Който се страхува от мечки, го е шубе!!!

Обещано от danid

Модератор: cchery

Re: Обещано от danid

Мнениеот danid » Пон 03 Юни 2013, 10:01

Отчет - детокс - пропуснат, кг - 81

От днес - нов старт на 90 дневната, дано този път ми потръгне
danid
Философска система

Мнениеот ellyto » Сря 05 Юни 2013, 17:02

Успех Дани! Ще чакаме да се отчиташ, така ще ти е по-лесно.
Когато човек иска нещо, намира начин да го постигне, а когато не иска, си търси причини!!!
Ръчно изработване на квилинг украшения
Аватар
ellyto
Философска система

Мнениеот cchery » Чет 06 Юни 2013, 11:58

Дани, аз вече веднъж се самопопитах, но ми се ще да поразмишляваме на глас.... колкото повече хора, толкова по-добре! Защо не ни се получава това прословуто отслабване?! Оки - имаме ДЕТОКСА! Това е едната страна на триъгълника (а може и да е четириъгълник). После - спазваме хранителни режими - ти 90-дневната, аз разделното! Спортуваме - ти танци, аз - какво ли не :1062 :1062 ! Добре, защо не ни се получава?! Какво липсва?! Има още нещо, което пречи? Не мога да спра да мисля по този въпрос..... и да се чудя!
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Стилиян Петров (капитан на НО по футбол на България)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот danid » Пон 10 Юни 2013, 09:56

Чери,

При мен причината е, че знам че мога и се отпускам - ям всичко и по всяко време, не ходя на танци, спрях и стълбоизкачването и резултата е налице. Тази сутрин кантара отсече 82 кг. Един панталон, който мислех, че никога няма повече да облека, защото ми е огромен ми е на дупето от сутринта...

Вече се срамувам да казвам, че съм започнала 90-дневната, но се надявам да е наистина така, а и Зори ''подлъгах'', не мога да я оставя сама. Не съм надничала в другата тема още как върви при нея.

Ако искаш да хвърля ръкавица и на теб?? Кой знае може от срам да се придържаме към режима??

Хайде сега отивам да изкачвам стълби, а довечер на танци. Боби вече е на село и нямам оправдания за отсъствие. Пък и пример трябва да давам, че Мария пак е над 60 кг :328
danid
Философска система

Мнениеот Мърмори » Сря 12 Юни 2013, 16:05

Анитко, замислих се и аз. Нямам идея, честно! И това при положение, че си здрава,млада жена. Защо не опиташ с и хомеопатия да добавиш? Май малко я позарязахме, а аз съм имала страхотни резултати с калкареята. Виж в книгата кой препарат ще ти пасне най-добре! Трябва да има начин, не може да няма! Аз отдавна казвам, че много си те харесвам така, но ти си знаеш как се чувстваш най-добре. Много искам да се видиш отстрани, затова (надявам се да не ми се сърдиш) ще пусна това:
Изображение

и това:

DSCI0136.jpg

DSCI0133.jpg

Според мен разликата е ОЧЕВАДНА- и в лицето ,и в тялото...

Дани, аз си карам по план, макар, че съм в цикъл. Засега няма промяна някаква, но реални резултати след седмица мога да дам.
Хайде, няма да ме изоставяш нали? Нали няма да ме лишиш от удоволствието да те направя на пух и прах?! Нали си ми приятелка все пак...
Аватар
Мърмори
Философска система

Мнениеот cchery » Сря 12 Юни 2013, 16:40

Леле, Зорита....... откъде ги изкопа тези архиви?! :1062 :1062 :1062 ..... Ама как съм се нахилила като тиква до док..... и верно какви бузи, какво нещо :1139 :1139 ..... Какво да ти кажа, Зори, аз наистина не мога да преценя.... За хомеопатията.... ами да, това е нещо, което все още не съм пробвала докрай - само спорадично, защото съм голяма шматка. След като изпих общо 5 туби :1215 :1215 с масло от черен дроб на треска, вит. Е, вит. В, вит. С и спирулина, може би "малката" хомеопатия няма и да я усетя...... знам ли! Край на :1024 :1024 в темата на Дани!

Дани, мен не можеш ме спечели за диетата....... просто нямам силите да почвам диета! :oops:
Изображение

"Когато видиш, че някой загърбва собствения си живот и този на децата, за да е сигурен, че ще оздравееш – това означава много. Тогава разбираш, че трябва да се бориш."

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот danid » Пет 14 Юни 2013, 12:21

Имаш, имаш, знам аз, ние със Зори леко поотложихме старта за 17.06.2013

Даваме ти 2 дни за размисъл и започваш с нас, че е много по-добре да победиш 2 ветеранки, отколкото 1 нали :221 Пък коя ще победи ще видим - само след 90-ина дни

Чери, наистина не е труден този режим за спазване, само плодовите дни са малко по-тегави в началото.
danid
Философска система

Мнениеот cchery » Пон 17 Юни 2013, 12:05

danid написа:Имаш, имаш, знам аз, ние със Зори леко поотложихме старта за 17.06.2013

Даваме ти 2 дни за размисъл и започваш с нас, че е много по-добре да победиш 2 ветеранки, отколкото 1 нали :221 Пък коя ще победи ще видим - само след 90-ина дни

Чери, наистина не е труден този режим за спазване, само плодовите дни са малко по-тегави в началото.

И почнАхте ли или?!?! :1058 :1058 :razz:

Аз няма да стартирам диета..... каквато и да била! Такова ми е решението. Но няма как да не ви пожелая успех и на двечките! :923
Изображение

Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнениеот danid » Пон 01 Юли 2013, 13:41

Даааа, започнахме, но аз сериозно от днес, а Зори може би другата седмица. До сега по-скоро репетирахме защото разни празници ни пречеха. Дано вече сме готови, че мнооого ми писна от лигавщините ми :126
danid
Философска система

Мнениеот danid » Пон 01 Юли 2013, 13:42

danid написа:Отчет - детокс - пропуснат, кг - 81

От днес - нов старт на 90 дневната, дано този път ми потръгне

срам, все едно не са минали 28 дни - е това горе мога да го напиша и днес и ще е на 100 % вярно
danid
Философска система

Мнениеот droidd » Сря 03 Юли 2013, 07:07

Данид,, може би трябва да освободиш съзнанието си от факта, че ще се подлагаш на диета :1044
Защо не опиташ просто с едно балансирано хранене, като намалиш порциите /кой ли го казва :oops: :oops: / и малко спорт и повече движение :954
Важното е да намериш формулата която има ефект при теб и те кара да се чувстваш комфортно :922
Аватар
droidd
Философска система

Мнениеот danid » Сря 03 Юли 2013, 09:55

Там е работата, че не мога. Аз съм от хората на крайностите, по-лесно ми е на строга диета, отколкото да се ограничавам...
danid
Философска система

Мнениеот Kleo » Сря 11 Сеп 2013, 10:15

ДаниД, и аз съм като теб. То и затова имам 2 гардероба вкъщи за себе си - такъв за слабия ми период, в който се докарвам до 47 кг, и такъв за дебелия ми период, в който достигам до цели 62 кг (влязах да раждам Алекс 65 кг, за сравнение, освен това съм 149 см висока, което си е важно, за да си направите изводите как лавирам с теглото си). В момента съм 58 кг. Искам да съм около 50-52 кг максимум. УСПЕХ, данидче! :524
Синът ми е на 13. Ах, колко го обичам! Децата са щастие и отговорност...
Живееща мечтите си. Центрирана в собственото си сърце. Блажена.
Изготвям хороскопи - за повече информация - на лични.
Kleo
Вятър в косите...

Мнениеот danid » Чет 12 Сеп 2013, 14:49

Благодаря, вече ме е срам да пиша, но днес ми е първи плодов на 90-дневната... за кой ли път. И на танци тръгнах от вчера. Кой знае може да ми се получи. А дано...
danid
Философска система

Мнениеот Мърмори » Чет 19 Сеп 2013, 10:59

Аз съм като препикано мушкато,даже ме е срам да застана до стената, но Дани , за пореден път ти стискам палци! Просто в момента не мога да се мотивирам, знам, че изглеждам ужасно, но ... нямам муза, както се казва. Имам бегли намерения за след 6.10. но няма да казвам нищо, защото ще се изложа за пореден път като кифла.
Успех!
Аватар
Мърмори
Философска система

ПредишнаСледваща

Назад към ДО СТЕНАТА