Обещано от danid

Публикувай отговор
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Обещано от danid

Мнение от danid »

И така както обещах изправям се и аз до стената, благодаря Момичета, че ме убедихте.

Ето и моите обещания за следващите 7 месеца и 10 дни или още по-точно 222 дни. Еха добре звучи нали? Не обичам особено четните числа, но дано този път са ми на късмет тези двойки:

1 Отслабване
1.1. Редовни детокси ако не всеки месец, през месец. От Април до сега съм безгрешна с тях и мисля, че малко почивка и наблягане на ПОД-ове ще е от полза за мен.
1.2. Минимум 1 ПОД на седмица, по възможност и два
1.3. Минимум 2 литра вода/чай на ден
1.4. Здравословно хранене с наблягане на зеленчуците за сметка на месо, тестени и други подобни
- да направим поне 2 седмици диетата при алергии всички в къщи
- да се опитам да покажа и на другите в семейството си ползите от здравословното хранене
1.5. Спиране на кръшкането от танци
1.6. Това е много трудно - повече движение - като начало да започна да ползвам стълби вместо асансьор

2. Самообучение
2.1. Английски - да отделям поне час всеки ден за усъвършенстването му
2.2. Опасни товари - подготовка и полагане на изпит Юни 2013

3 Лични
3.1. Да стана по-търпелива и добра майка и съпруга, но тук изобщо нямам идея как ще се справя. Като начало може би трябва да дам на всички около себе си по-голяма свобода. На този етап не мога да планирам други стъпки. Да го допълня в края на Януари 2013
3.2. Да спра да се ядосвам за неща, които не зависят от мен.
3.3. Да спра да се меся и ядосвам за неща, които не ме засягат пряко. Ако някой иска да стигне до Пловдив през Варна и за това не плащам аз, това си е лично негова работа :221

4. Служебни - Да отделя нужното време за задачите, които все отлагам в офиса - срок - 31 Март 2013, с преглед и подробен план до 30.01.2013

Цели за периода:
1. На 30 Юни 2013 теглото ми да започва със 6-ца
- да започна детокса на 26.12 от 80 кг
- да задържам поне по 1 кг от свалените на детокс до следващия
- ако е нужно да включа и по-строга диета към режима си - да го обмисля в края на Февруари 2013 ако не съм станала 75 кг след детокс до тази дата
2. Тестове и изпити по точка 2
3. Да нямам набелязани и неизпълнени задачи в офиса
4. Мими да е спряла да ни лъже :328

Като за начало стига. Сега остава по-трудната част - изпълнението, но с всички вас съм сигурна, че ще се справя поне с всичко обещано. Да бъде!!!

Начало: 19.12.2012
Междинни отчети: всяко първо число на месеца
Краен отчет и нов план: мислех да е 01, но нека е рождениият ми ден - 29.07.2013

И така, стискайте ми палци и ме скастряйте при нужда.

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецабаба: Дани, твоето ще го бъде! Защото то не е само обещание, то е план - осмислен, подреден и осъзнат! Може би точно това е необходимо тук - "До стената", за да се махнем най-сетне от нея с изпълнени цели! От цялото си сърце ти желая успех - едно, защото го заслужаваш и второ, защото знаеш какво искаш! :922
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от danid

Мнение от Kleo »

ДаниД, браво, момиче! Ошашках се от систематичното и плавно изброяване на личните си цели! Дерзай и само напред, с теб съм!!! :922 :326 :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Обещано от danid

Мнение от danid »

vihrogonche написа:ДаниД, браво, момиче! Ошашках се от систематичното и плавно изброяване на личните си цели! Дерзай и само напред, с теб съм!!! :922 :326 :524
Благодаря, виждам повечето само за теглото пишат, ама нека така всичко ми е накуп, да се засрамя и да променя нещата към по-добро във всички насоки ... надявам се
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от danid

Мнение от Kleo »

Може би защото лично аз пиша в дневника си тук повечето лични цели, а и в темата за мечтите ми за 2013 година също се отчетох :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от danid

Мнение от cchery »

Дани, поздравления за куража! "До стената" не е просто хрумка..... да, възникна спонтанно и то ..... "на чужд гръб" :lol: . Но пък имаше смисъл - изстрадан и обигран най-сетне да се спре с оправданията и притиснат до стената, човек да си признае грешките и продължи напред!

От това, което ти си писала в уводния ти постинг мога с чисто сърце да кажа, че ... си разбрала напълно идеята на това място и ни даваш един от най-добрите примери как трябва да се оползотворяват тези килобайти лично пространство в интернет! Човек не може нито само да върви, нито да се спре на едно място завинаги! Животът е такъв, че колебания винаги има - виждаме го - дори с времето е така! Но пък, за разлика от земята, ние съвсем не сме вечни и докато тя има и е имала милиарди години да намери своя път, ние разполагаме с няколко десетки такива! Нека дадем най-доброто от себе си през това време и да не забравяме, че "До стената" не значи разстрел, а честност - със самите нас си! Успех от мен, Дани и..... бих искала да сме 2 в този път, който ти си поела! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Обещано от danid

Мнение от danid »

Ами хайде Чери, така ще падаме, ще се поотупваме и ще продължаваме напред, не е важно кога, важно е, че ЩЕ стигнем там където сме тръгнали, аз вярвам в това и знам, че можем, не само ние, а и доста други момичета тук
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от danid

Мнение от Cheva »

danid, успех!
Аз ти предлагам да се отчиташ на 2 седмици, така ще имаш
повече време за реакция.
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Обещано от danid

Мнение от danid »

Благодаря, аз реално веднъж месечно ще се отчитам, само първия път ще е на по-малко време, да има кога да коригирам плановете ако се налага
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от danid

Мнение от Kleo »

С теб съм, ДаниД :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Обещано от danid

Мнение от danid »

Дойде време и за първи отчет.

Не успях да стартирам детокса от 80, но тази сутрин бях 81.5, така че съм доволна. Явно ще се отслабва през 2013.

Започнала съм да работя по повечето неща, но 2 седмици са твърде малко за сериозни неща, така че до края на месеца.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от danid

Мнение от Kleo »

Още не съм стартирала 90-дневната, отслабвам по други начини в момента :1216 На теб УСПЕХ, ДаниД!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор