Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Важното е, че душата ми се зареди с нови сили.

...................................................................

На Великден ударих дъното и тръгнах нагоре. Ще изплувам, трябва да изплувам, заради себе си, заради семейството си, заради живота, който е прекрасен. Не искам повече да се лутам, а искам да живея пълноценно.
Ако това се нарича следродилна депресия (не разбирам много от тези неща), то нека това е краят й!
Оли! :922 :922 Била съм там.... там, където твоята душа е "празнувала" тазгодишния Великден. Измъкването е трудно и много коварно. Често пъти тялото поддава, но душата - буксува..... Всъщност душата просто иска това, което й е отредено за нея.... в някои случаи това не е гледането на дете...... :oops:

Не визирам теб! Не знам дали е така. Но знам, че след второто ми раждане изпаднах в тотална безизходица и безидейност. Нищо нямаше смисъл. Нито да почвам. Нито да свършвам. Животът беше един и същи... До момента, в който и аз не се осъзнах.... проумях най-важното - че никой не иска от мен да бъда майка, съпруга и домакиня. Всички искат от мен само едно - да бъда Анелия! Дори децата ми.... нямаше смисъл да ги залъгвам, че съм тяхна майка, но не съм онова момиче, което бях преди да се родят..... И какво ми пречеше да бъда и едното, и другото?! Не знам..... Но първата битка, която спечелих, беше битката за моята идентичност!!!! И това е и най-голямата ми победа и досега.... Така вече не лъжа никого и съм искрена към децата!!! Някъде и в този период на промени почнах да усещам най-голямата сила в живота си - ОБИЧТА..... обичам неистово, до полуда, докрай!!!

Оли.......... благодаря, че сподели!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Cheva »

олеся написа:При мен обратът настъпи.
Бавно и постепенно напред и нагоре, Олеся!
Тук съм. Не искам да пиша клишета. Просто съм тук и те чета. :922
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, как си?! Нещо ново при теб? :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Чери, по отношение на кг. - нищо ново. Но по отношение на тонуса и настроението :524 , което е по-важното за мен.
Обиколихме Париж за 1 седмица, ходихме и на тенис на Ролан Гарос, хапнахме френска кухня, откъснахме се от лудницата и заредихме батериите.
В началото ми беше странно, защото много спонтанно и внезапно взехме решение в началото на май за това пътешествие, но определено рязката промяна се отрази много добре на всички ни. Жалко, че малкия калпазанчо не беше с нас и се затъжихме едни за други, но всичко останало беше страхотно.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Еееееееее, Париж...... френска кухня.... малки, китни ресторантчета с маси за двама. Е не тонус, ми не знам какво може да ти се случи там! :954 Страхотно, Оли - сега съм сигурна, че си презаредила батериите! Стига малкият сладур да не ти ги е изтощил много бързо след завръщането. :D И аз съм като теб, когато отида някъде без децата - все те са ми в ума. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Олеся, :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, отдавна не съм те "виждала" тук - крепи ли те още спомена за Париж?! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор