Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от danid »

Успех, каквото и да е решението ще проработи, ако го спазваш. Аз засега не успявам, но силно стискам палци ти да успееш.

Колежка свали с диетите на Байкова и задържа вече 2-ра година. Но тя имаше 5-6 кг само да сваля.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчерашното захранване мина успешно. Резултата от детокса е налице - 72,200, а това е теглото от преди изкараните 2-седмични болести. Сега продължавам напред с настроение и положителни емоции и дано повече няма принудителни извънредни причини за следване на вярната посоката.
Равносметката за седмицата:
:954 Понеделник - ПОД;
:954 Вторник - стриктен детокс на цитрусов сок;
:954 Сряда - ден на плодове, сокове и много вода;
:954 Четвъртък - детокс на цитрусов сок, но без ансол;
:954 Петък - захранване, с леки отклонения от правилата, но имах готово сготвено и прецених да не правя нищо ново.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Днес графика бе следния:
Закуска - чай с мед, сок от портокали;
Обяд - тричава палачинка и 1 сварено яйце (беше ми изостанало от децата);
Вечеря - спагети с доматено-гъбен сос. На себе си не сложих кашкавал, както на останалите :cry:
И 2 л. вода + 4 ч. трамбоване из мола , от което всичко ме болеше :roll: , но по-важното е, че дъщеря ми е щастлива :1057
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от droidd »

Олеся, ще се справиш :524 :922
Хубаво е да си подредиш програмата така, че хем да се чувстваш добре, хем да изпитваш удоволствие от нещата които правиш. :922
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера тичах 25мин. и след това се чувствах страхотно. Утре (т.е. днес) ще имам възможност отново да тичам. Дано си наложа постоянен ритъм през ден да го правя редовно. Като се мъча повече от година с някакъв контрол на храненето + детоксите и резултатите са символични, може пък това да е ключето към свалянето на тегло :1044
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от droidd »

олеся написа:Вчера тичах 25мин. и след това се чувствах страхотно.
:524 Не е зле да включиш ежедневна лека гимнастика от рода на Петимата тибетци. При мен + 10х10 упражнения за коремната преса, отнема само 30 мин. с душа накрая. Зная, че и 30 мин. са много, когато имаш малки деца, но не е невъзможно. За себе си установих, че за да не пропускам гимнастиката, трябва да я правя веднага, като си изпия кафето. Започна ли да отлагам, докато "посвърша нещо"......оставам без нея :oops: И след 2-те си бременности съм сваляла килограми единствено с гимнастика /и то не малко/ Тогава не бях и чувала за здравословно хранене, а с диетите никога не ме е бивало. :1044
Така че.....Успех :524 :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Вчера тичах 25мин. и след това се чувствах страхотно. Утре (т.е. днес) ще имам възможност отново да тичам. Дано си наложа постоянен ритъм през ден да го правя редовно. Като се мъча повече от година с някакъв контрол на храненето + детоксите и резултатите са символични, може пък това да е ключето към свалянето на тегло :1044
Браво, Оли! Не знам какво мислиш ти, но и да няма така търсения ефект на заслабване, бягането си е БЯГАНЕ - зарежда, тонизира, активизира настроението!

При мен резултатите също са символични от всичко, с което съм се заела..... но няма спиране на спорта! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, хич не си се вясвала тук напоследък?! Как си? Има ли нещо ново при теб?! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

М-да, само влизам и чета, но не ми се пише.
Та с какво да се похваля... Теглото стабилно си го държа на старото ниво. Вчера се мерих - 73 кг.
Но има някаква промяна все пак - чувствам че започвам да се поприбирам. Някак си корема се посви, намаля, остана само ниско долу за прибиране. Чувствам се жизнена, с доста енергия и липса на гадния изкусителен апетит. Не съм яла шоколад доста отдавна, торти, баници, пица и пр.

Майския детокс пропуснах, но правих 1 ПОД и 2 пъти разтоварващ ден на прясно мляко 0,1% -2 л. в комбинация с 2 л.вода за периода, през който се покрих от форума. Днес отново съм на ПОД. Продължих да тичам по 20 мин. през ден (макар че от 1 седмица не съм го правила). Разхождам се с малкия интензивно из парка - 2-3ч. сутрин.

Но мисля, че най-важното е следното: избих от главата си фикцията за задължително сваляне на тегло. Огледах се добре и вече си се харесвам такава каквато съм. Послучай този факт в неделя си напазарувах 3 нови рокли и си казах: "Писна ми да чакам да отслабна и да се навра в старите. Искам да се харесвам такава каквато съм. Ето защо имам нужда от нови дрешки, пък дори и да ги нося само 1-2 месеца. АКО отслабна ще ги нося на шивач за корекция или ще ги подаря на майка ми, която след като отлабна вече е с моя настоящ размер."

Едно такова ведро ми е на душата и хич не ми пука, че трябва да махна 9 кг. от себе си. Знам, че ще стане и то - това лято. :1128
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

Оли, страхотен постинг! Имах нужда да прочета нещо такова! :954 :954 Сигурна съм, че ще свалиш точно това лято тези 9 килограма! И че ще бъдеш прекрасна в новите си рокли!

Денят ти е достатъчно натоварен с движение и няма начин да не се чувстваш изпълнена с енергия! Познато ми е това чувство! Аз също изоставих фикс-идеята да отслабна иииии взех, че слязох най-сетне под БАРИЕРАТА 70 кг - от една седмица се задържам между 69.2 до 69.7 кг........ явно фокусът е много важен!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Чери, благодаря за примера който даваш с линията, която неотлъчно следваш. Гледах снимките, които качвате от срещите и виждам една сияеща Чери. Следя и борбата с цифричката 70 и виждам как упорито и с постоянство се постигат резултати. Браво! Дано продължиш да се отдалечаваш от 70-те кг. и повече да не ги доближаваш.
Публикувай отговор