Моите желания, цели и обещания

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Kleo »

Ванче, у мен ти провокира ВДЪХНОВЕНИЕ и засили ВЯРАТА ми, че и аз мога да постигна желаното, ако си го поставя истински за ЦЕЛ :524 :326 :329 Благодаря ти! Единият от имейлите беше от мен. И беше доста кратък. Аз ти го преразказах.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
gerchok

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от gerchok »

Браво Ванче, :326 и аз да се включа, нова съм и не знам твоята история, но аз съм в същото
положение. И аз се лутах след второто раждане как да сваля многото кг
от бременността. След много търсене и опити, миналата година попаднах
на Руми, бях много доволна, че я намерих. За 2 месеца се промених,
хората се чудеха какво е станало с мен.
Само не прави моята грешка: зимата малко по малко спрях тренировките,
съответно и режима, и както се досещаш кг и см се върнаха. Сега се мотивирам
отново и пак започвам и знам, че ще успея, защото знам верният път.
Както го е писала Руми: трябва да намираш време за тренировки.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

gerchok написа: След много търсене и опити, миналата година попаднах
на Руми, бях много доволна, че я намерих. За 2 месеца се промених,
хората се чудеха какво е станало с мен.
Ха, Гери, привет и тук! Радвам се да прочета, че и ти си РумФитка :954 :954 . Станахме неколцина във форума. Пишеш, че си постигнала резултат с режима от нея - дали те има в някоя от историите ѝ в Алеята на славата?!? :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

gerchok написа:Браво Ванче, :326 и аз да се включа, нова съм и не знам твоята история, но аз съм в същото
положение. И аз се лутах след второто раждане как да сваля многото кг
от бременността. След много търсене и опити, миналата година попаднах
на Руми, бях много доволна, че я намерих. За 2 месеца се промених,
хората се чудеха какво е станало с мен.
Само не прави моята грешка: зимата малко по малко спрях тренировките,
съответно и режима, и както се досещаш кг и см се върнаха. Сега се мотивирам
отново и пак започвам и знам, че ще успея, защото знам верният път.
Както го е писала Руми: трябва да намираш време за тренировки.
Здравей, Гери!
Благодаря ти, че намина в моята темичка и ми писа!
Моята история можеш да прочетеш в началото на темичката , а начина, по който стигнах до тук е във всичките страници на темата... ако ти се чете - заповядай :954 !
На мен пък чесно казано през зимата ми е много по-лесно да съм сериозна и редовна с тренировките. Първо, защото не обичам да ми е горещо докато тренирам - не мога да издържам просто, второ - децата са на училище и успявам много по-добре да си организирам деня и задълженията, а освен това и не обичам да тренирам, когато има някой вкъщи, защото все ще се намери начин да ме прекъснат и да ми нарушът ритъма... :1062 :1062
Желая ти успех! И наминавай по-често тук и споделяй какво и как правиш - в спортните темички редовно обменяме опит с другите спортуващи момичета! А и ако случайно нещо ти падне мотивацията винаги можеш да разчиташ на нахъсване от наша страна! :954

Аз трета седмица не съм на режим. Но задържам убедително и килограми и мерки. Няма как да не съм щастлива от този факт! :1216
Тренирам с 2-ро ниво от тренировките, които получих с режима.

Също така да се похваля, че си правих профилактични кръвни изследвания и за първи път от може би 10 год насам желязото ми излезе в норма!!! Не на долната граница или под нея както е било винаги! Убедена съм на 100%, че този резултат се дължи само и единствено на режима на Руми! На огромното количество всякакви сурови зеленчуци може би най-вече. За пореден път се убеждавам колко е важно с какво и как се храним! И дори и сега да не съм на режим си спазвам някои неща от него. Много полезни неща научих от Руми и винаги ще съм и благодарна !!!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Kleo »

Честито ти нормално ниво на желязото, Ванче! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

Привет в моята си темичка... :954 :954

Почти една година откакто не съм минавала насам, но дойде момента :954

Споменах в спортната тема, че отново съм на режима от Руми и тренирам, ето и малко подробности:

До началото на декември миналата година успешно задържах свалените килограми и теглото ми беше 59 кг.
НО след коледно-новогодишните празници, имен ден, рожден ден и т.н. се оказа, че отново съм добавила 3-те килограма, от които се бях отървала благодарение именно на режима на Руми по-рано през миналата година. Явно около празниците се отпуснах повече със сладичкото, като се добави и по-малкото движение и резулатата беше на лице...
И така, започнах някак малко на шега, защото чакахме свекървата да ни гостува и дните на режим бяха така да се каже преброени, но исках поне малко да смъкна, защото пак ми бяха отесняли панталоните, пак ме стягаха коланите и шкембето отново беше пораснало...:1062 :1062 :1062 Но визитата на свекървата се отложи и аз си продължих с режима без да си поставям някакви конкретни цели и срокове. Започнах отново и тренировките, като започнах от най-най-първата програма за начинаещи в сайта на Руми, защото тотално бях излязла от релси... Но много спокойно и супер търпеливо си преминах през всичко и отново стигнах до ниво напреднали. Все още съм на него. Това, което отчитам като разлика с предишното "минаване" по този път е, че изобщо не бързам, няма я онази припряност и онова нетърпение, които изпитвах миналата година по същото време. Сега се чувствам по-скоро много спокойна и уверена, обръщам повече внимание на правилната техника на изпълнение и максимални повторения.
Резултат постигнах супер бързо - за 2 седмици 3-те кг вече ги нямаше и отново кантара показа 59. Но аз си продължих. В момента съм 58 кг (мерих се тази сутрин), но целта ми вече не е да свалям, защото си давам ясна сметка, че вече почти нямам нищо за сваляне. Пазя си режима, но вече не съм стриктна на 100%. Обикновено 1 или 2 дни във седмицата ми се случва да "прегрешавам", това обикновено са събота и неделя, когато пътуваме за българското училище и за футболните мачове на Гого. Опитвам се максимално да си спазвам нещата и в тези дни, но се случва да хапнем някъде по пътя и така. Понякога и вкъщи си позволявам някакви неща, но ми харесва това, че не ми се дояждат тестените сладкиши, които преди ми бяха слабост. Сега щом усетя, че ми се дояжда сладко и веднага си правя нещо по рецептите на Руми и така решавам проблема :D . От време на време ям хляб :razz: .
Интересено е обаче, че нямам промяна в обиколките. Стоят си все толкова. Мъжа ми казва, че вече няма накъде да смъквам обиколки, но аз все си мисля, че с тренировките все би трябвало да се променят по някое време, дали надолу, дали нагоре... :plezya se

Чери, да ти кажа честно, на мен единствената ми мотивация в момента е начина по който се чувствам! Нямам фикс идея да съм супер слаба, просто е факт, че с повече кг не се усещам добре в кожата си. Ставам тромава, пада ми тонуса, все ми е изморено, сънено, мързеливо. Освен това също голяма причина да пазя режима е проблема със жлъчката ми - за да нямам болки трябва да избягвам максимално мазнините, а режима е идеалният вариант за хранене без мазнини :) ! Истината е, че така свикнах с това ежедневие, че изобщо не ми пречи и не ми е проблем приготвянето на храната! Освен това да издам под секрет :222 , че от 2 седмици и мъжа ми се включи. Е, не с толкова строг режим като мен, но яде същите неща, но в малко по-големи количества. И така ми е още по-лесно, защото готвя едно и също за двамата :954 И пак под секрет :222 вече има и 2 кг минус... :D

Дали написах всичко, което исках... Сигурно ще дописвам по-късно, защото ме прекъснаха 100 пъти и колкото и да се опитвах да си следя мисълта, имам усещането, че все някъде съм я изпуснала... :1062 :1062
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cvety_rz »

... Но много спокойно и супер търпеливо си преминах през всичко и отново стигнах до ниво напреднали. Все още съм на него. Това, което отчитам като разлика с предишното "минаване" по този път е, че изобщо не бързам, няма я онази припряност и онова нетърпение, които изпитвах миналата година по същото време. Сега се чувствам по-скоро много спокойна и уверена, обръщам повече внимание на правилната техника на изпълнение и максимални повторения.
Адмирации за това :326 :326 :326 Явно сме си научили урока.Поздравления и за свалените килограми!
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Kleo »

Ванче, поздравления и от мен! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

Завръщам се с гръм и трясък на стената на срама... :oops: :oops:

През изминалите малко повече от 2 месеца много се отпуснах и резултата е +4 кг! :126 Започнах отново режима, но последните 2-3 дни покрай Марти не съм много редовна. Отново започнах и тренировките за начинаещи... :126 :126 Аз съм вечната начинаеща... :128 :128 Яд ме е на себе си. Много се отпуснах. И ми е много трудно да се мотивирам. Но трябва! Най-малкото, защото с това коремче снощи ме помислиха за бремена... и не повярваха, че не съм :1215
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

Ванчето написа: Най-малкото, защото с това коремче снощи ме помислиха за бремена... и не повярваха, че не съм :1215
Брех!... Абе, Ванче, да не е някой, който ти има зъб?! Чак пък толкова..... това са едва 4 кг и не вярвам само на корема ти да са се лепнали....... :1044 :1044
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

Нямам представа дали ми има зъб, Чери, става въпрос за зълва ми... Тя по принцип обича да се прави на Шерлок Холмс, въпреки че не и се получава много... Тогава на момента много се издразних, но вече ми мина :1062 Голям праз... :1062 :1062 !!! Кога ли ще се науча да не се дразня от глупостите на другите...? :1044
Вече съм - 1,5 кг :razz: И корема го няма почти... :222
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор