Моите желания, цели и обещания

Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

Ели, благодаря за съвета за вит Д, ще го имам в предвид. Аз изследването вече го направих, но още не съм ходила да разбера резултата. Тази седмица ще е, но не знам кой ден.
Аз си спазвам режима, но нямам много време и затова не минавам насам да споделям. А пък за капак Марти от снощи ми е с 39,4 Т, а от днес следобяд и мен ме боли гърло - не знам как ще ми се отрази евентуално боледуване. Може би най-вече на тренировките ще окаже влияние... От снощи съм превърнала кухнята в мандра :lol: - там се прави главно извара... И аз сега съм с компрес с извара, надявам се утре да съм по-добре.
Ами накратко - това е.
До скоро.... :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

Ванче, много се радвам, че режима ти върви по вода дет се вика. Действително Руми прави чудеса с тези режими - и на мен не ми тежи въобще!!!! Днес съм си правила чушки с доматен сос в режимен вариант..... кога ще ме видиш друг път да готвя това нещо за обяд, че и до офиса да го нося :1062 :1062 :1062 ..... Но, воала - стана!!!

И Бела ми е с една кашлица..... не е за разправяне. Аман значи.

Сподели, моля те рецептата за извара - обожавам домашната извара! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

cchery написа: Сподели, моля те рецептата за извара - обожавам домашната извара! :)
Ами, Чери, аз си правя по рецептата на д-р Михайлов - загрявам 1 литър прясно мляко и точно преди да заври добавам 2-3 супени лъжици оцет. Като се пресече добре прецеждам и готово. Но от 1 литър мляко се получават около 300 гр извара, ако искаш по-голямо количество си направи с повече мляко. Това е, много е лесно :D
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

Ванчето написа:
cchery написа: Сподели, моля те рецептата за извара - обожавам домашната извара! :)
Ами, Чери, аз си правя по рецептата на д-р Михайлов - загрявам 1 литър прясно мляко и точно преди да заври добавам 2-3 супени лъжици оцет. Като се пресече добре прецеждам и готово. Но от 1 литър мляко се получават около 300 гр извара, ако искаш по-голямо количество си направи с повече мляко. Това е, много е лесно :D
Ванче, да знаеш, че изварата си стана прекрасно. :954 Обаче тази, която се получава от суроватката, след като е правено сирене, ми харесва повече и на вкус и на консистенция - някак си е по-нежна и по-сладка. :) Но пък другата, от чисто мляко, ми напомня на италианската рикота.... така че е супер! Благодаря за рецептата! :923

Кажи набързичко как са нещата при теб?! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

Ванче, побутвам ти темичката, за да те ръчна да кажеш какво ново при теб?? :222
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Ванче, побутвам ти темичката, за да те ръчна да кажеш какво ново при теб?? :222
Благодаря за побутването, Ани! :954 :954 :954
Определено имам какво да споделя, но ще бъде утре!
Утре е деня за "отчет" и при Руми, тъй като 5-те седмици изтекоха. След това ще мина да споделя и тук какви съм ги сътворила... :D
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Ванчето »

Привет!!! :954

Вчера не успях да вляза и да пиша както бях обещала, дори и на Руми току що писах... :)
Но ето ме днес!
Искаше ми се да пиша повече по време на режима, да споделям как ми се отразява, как се чувствам. Но не се получи.
Вчера станаха точно 5 седмици откакто стартирах с режима и тренировките на Руми. Точно 9 дни след старта обаче ме споходи "прекрасен" грип, който ме извади от строя за доста дълго време. И най-вече с тренирането, защото нямах сили да си стоя на краката, остави пък да тренирам... Чувствах се меко казано прецакана! Но! Каквото - такова! Не мога да променя нищо, за това по-добре да се фокусирам върху това, което постигнах за изминалите 5 седмици с помощта на Руми :954 !


Това следващото е мой постинг от 25.01.2014 год. , началото на пътя към моето отслабване и целта, която си поставям:

Ванчето написа: Започнах януарския детокс 67,300 кг. Искам да стигана поне до 60кг. За повече ми е рано да мечтая...
И така: започнах от 67 кг.
Минах през различни неща, опитвах, сменях, връщах се към старите методи. За 1 година успях да сваля и задържа трайно 3 кг.
За следващата една година преборих трайно още 2 кг.
И накрая останаха едни 2 кг, който доста ме тормозеха. Бях в застой доста дълго време и цифрите на кантара отказваха да се променят каквото и да правех!
Накрая както знаете, си поръчах режима от Руми!

Към днешна дата съм много щастлива да споделя с вас, че мисията е изпълнена! Поне що се касае до килограми! Отчета , който изпратих и на Руми преди малко звучи ето така:
кг - 59
гърди - 86 см
талия - 77 см
ханш - 99
бедро - 56 см
прасец - 33см
бицепс - 26см

Най-много свалих от гърдите и талията. И направо останах без .... гърди :D , да не кажа нещо друго.... :lol:
Най-малко свалих от бедрата и прасеца. Но все пак имам в предвид, че от максимални 25 тренировки за периода, аз имах половината.



Вече знам верния път. Освен това за времето откакто съм тук във форума научих страшно много, за което сърдечно благодаря на всички ВАС! Вече знам, че едно красиво тяло далеч не значи само килограми, за това продължавам с тренировките!
Сравних си снимките от преди една година с тези от вчера ииииии...... ами разликата е много , много голяма! :1209
Щастлива съм от постигнатото! И продължавам напред!

Благодаря ви, че сте тук, че ме подкрепяте когато имам нужда, че ме съветвате когато не знам, радвате се с мен, когато съм щастлива и ме ръчкате :D когато имам нужда от ръчкане! БЛАГОДАРЯ!

:922 :922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от Kleo »

Браво, Ванче, изключително много се радвам за теб!!! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cvety_rz »

Ванче, страхотен пост, страхотен завършек на твоята приказка :326 Труди се активно и постигна резултати.Браво!!!
И аз си чакам режима от Руми :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от cchery »

Ванче, нарочно отлагам цял ден писането на пост в темата ти - защото искам да ти напиша нещо красиво и вълнуващо, т.к. ти буквално ме "докосна" с постинга си...... и ето ме - сега отново трябва да излизам!!! Искам да ти кажа.... макар и набързо, макар и само засега, че ти си първия... голям победител, който заслужава да напусне "СТЕНА"-та!!! Страхотно се справи!!! Повече от добре и си ми пример!!!! :922 :922 :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: Моите желания, цели и обещания

Мнение от ellyto »

Хей Ванче,
Много се радвам да прочета, че си постигнала целта, която заложи преди 2 години. Браво на теб! Определено, както е писала Чери ти си победител :) Радвам се много за твоя успех и ти пожелавам все така щастлива и мотивирана да бъдеш и занапред!
Отпразнувай този успех по някакъв начин - с нещо, което да подариш лично за себе си, лично за тялото си, защото то го заслужава! :922 :922
Публикувай отговор