ВЪВЕДЕНИЕ!

Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

ВЪВЕДЕНИЕ!

Мнение от metsababa »

Започва първия сезон на "ДО СТЕНАТА" :lol: :lol: :lol: . Тук, в теми от този вид ще закачаме всяко дадено обещание за промяна в диетата! А пиша диета, защото диета всъщност е начин на живот!

Готова ли е всяка от нас да обещае нещо публично иииии да го изпълни?!

Готова ли е всяка от нас да бъде пример за себе си и за останалите?

Готови ли сме да признаем, че свръхтеглото и болестите са реална заплаха за живота ни и този на нашите деца?


ГОТОВИ ЛИ СМЕ ВЪОБЩЕ?!?!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ВЪВЕДЕНИЕ!

Мнение от Kleo »

Естествено, че сме готови! Иска ли питане? И за да не бъда голословна, ... , заставам и аз до стената на честта :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ВЪВЕДЕНИЕ!

Мнение от cchery »

Абе, мацки!?!?! Абе нещо ми е самотно ДО СТЕНАТА :1044 :1044 :1044 . НЯКОЙ ДА ИМА ДА КАЗВА НОВИНИ, РАЗОЧАРОВАНИЯ, ТУЙ-ОНУЙ......... :1062 :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ВЪВЕДЕНИЕ!

Мнение от droidd »

Абе, cchery, тука сме си и ние, макар че не се показваме :221
Аз лично не съм готова още да застана до Стената, че изправя ли се там-мърдане няма!Ще трябва всичко да си спазвам.
Макар, че от години се старая да се храня и живея здравословно, все още не мога да се лиша от малките "прегрешения" на моменти, като един хубав запой с яка софра :1024 :128
Айде, няма да пиша повече, че да не развалям дисциплината :423
Ама нали прекаленият Светец и Богу не е драг :221
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ВЪВЕДЕНИЕ!

Мнение от droidd »

Всички "подпрели Стената", до които "не стигнах" персонално, да си знаете, че съм проверила кой кога е писал за последно, щото аз се уморих от писане......абе размърдайте се малко :1058
:922
Публикувай отговор