ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Sladka Debelanka

ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от Sladka Debelanka »

Черитка, идейката ми допада. Ще споделя какво ще променя. Само да се похваля, че моят мил съпруг, който безкрайно много обичам, се съгласи да готвя на принципа на разделното хранене :1099 Та започва и той да става човек разгеле.

Какво ще променя ли? Ами май всичко.


  1. В пристъпи на нерви и яд няма да изяждам по 4-5 шоколадови вафли!
  2. Ще пия още повече вода!
  3. Ще си пия редовно глухарчето и джоджена!
  4. Ще си правя упражненията всеки ден!
  5. Ще си подредя онези мои хубави дрехи, които много отдавна са ми тесни, на преден план, за да се дразня като ги виждам!
  6. Ще извадя онези хубави дънки с ниска талия, които си купих с идеята "Ще сваля още няколко килограма и скачам в тях", и които килограми така и не свалих и дънките ми се смеят от гардероба!
  7. ЩЕ ПРАВЯ РЕДОВНО ПЛОДОВИ ИЛИ ПЛОДОВО-ОРИЗОВИ ДНИ!!!


Достатъчно ли е, а?

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от cchery »

Суити, все ми се струва, че вече има с какво да се похвалиш тук?!?! :222 :222 Едни 4 кг от обещаните 5 до края на юли май са се стопили?!?! :1129 :1129 :1095
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Sladka Debelanka

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от Sladka Debelanka »

Ааааа, трябва 5 след детокса. Трябва да видя девятката до края на юли. :) :222
Нека се отчета и аз. Днес намерих страхотни череши, които мисля да консумирам днес. Утре ще си направя протеинов ден. Всеки ден пия джоджен, опитвам да пия и друг чай, но не ми остава много време покрай детето. Ще си увелича броя на повторенията на упражненията за корем. Имам една мечта - за рожденния ден на съпруга ми (10.03) да изглеждам идеално в това [img]http://prikachi.com/thumbs/404/3488404.jpg[/img] Или това [img]http://prikachi.com/thumbs/411/3488411.jpg[/img] От много малка си падам по корсетите. Винаги съм искала да имам един там скътан в гардероба и да знам че мога да го облека, когато имам повод, но никога тялото ми не е било подходящо за корсет. :328 И сигурно сега гледате ника ми, гледате моя BMI и гледате корсетите и си казвате - няма начин, но аз знам, че ще успея мамка му! Няма начин просто! Знам, че ще сте тук в най-трудните ми моменти, знам че ще ме подкрепяте, както и аз вас. Благодаря ви, че ви има! ОБИЧАМ ВИ! :923
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от Cheva »

Sladka Debelanka написа: И сигурно сега гледате ника ми, гледате моя BMI и гледате корсетите и си казвате - няма начин,
ВМ не знам какво е, но
си казвам : "Ще успее! Тя може!"
Аз вярвам в теб ! :923

Sladka Debelanka написа: Ще си увелича броя на повторенията на упражненията за корем.
Сладка, прочети тази статия, ще ти е от полза.
Отслабване в Корема

Ела в темата, да си говорим за упражнения и трениворки в домашна обстановка. :923
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
точка

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от точка »

Успех, Sladka Debelanka, със сигурност ще се получи щом имаш такова желание!
Sladka Debelanka

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от Sladka Debelanka »

Чева, ще го прочета. BMI е индекс на телесно тегло. Вече гордо държа книгата на Док в моите ръце. безкрайно щастлива съм. :955
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от Kleo »

Сладка,
УСПЕХ!
П.П. Мисля, че никът ти ти пречи... смени го, ако можеш... и искаш, разбира се.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ОБЕЩАНО ОТ Sladka Debelanka

Мнение от cchery »

Суитиииииииии, ти беше началото за този подфорум :923 ! Даде идея на всички ни! Хайде, ела и пак ни мотивирай! :829 :829
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор