Обещано от Зори

Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

И така,записвам се и аз,защото не ме е страх публично да обещая промяната в мен.
ОБЕЩАВАМ


1.Всяка сутрин ще си ям закуската-ленено семе+ трици+сусам+мед
2.ще ям повече сурови храни и по-малко термично обработени
3.ще се храня по препоръките на Док за разделно хранене
4.ще вечерям рано,ако нямам възможност-няма да вечерям
5.ще пия много вода,мате и зелен чай
6.всеки ден ще си открадвам обедна почивка,в която ще се разхождам из Морската градина.Така ще се зареждам емоционално и ще спазя препоръката на Док за 5 км ходене пеш ежедневно
7.всяка седмица ще правя плодово-оризов разтоварващ ден.

Това е само много малка част от програмата, която съм си написала. Както вече казах-имам стъпките,имам желанието и хъса,имам всичко!

Обещавам,че ще достигна оптималното за мен тегло от 63 кг.На тези кг не съм била от 8 клас. Ще го постигна. Не не съм маниячка. Просто обичам да се състезавам със себе си.


Меци,бий печата!

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецабаба: С най-голямо удоволствие иииииии обич даже :221 ! :329
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

Успех ти желая, Зори от все сърце! Много искам тази стена да е не на плача, а на гордостта и самочувствието! :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Благодаря бейби! Сигурна съм,че ще е така. :224
Аз пожелавам успех на теб и другите момичета. Хайде, имаш всичко нужно!
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Мърмори написа:И така,записвам се и аз,защото не ме е страх публично да обещая промяната в мен.
ОБЕЩАВАМ


1.Всяка сутрин ще си ям закуската-ленено семе+ трици+сусам+мед
2.ще ям повече сурови храни и по-малко термично обработени
3.ще се храня по препоръките на Док за разделно хранене
4.ще вечерям рано,ако нямам възможност-няма да вечерям
5.ще пия много вода,мате и зелен чай
6.всеки ден ще си открадвам обедна почивка,в която ще се разхождам из Морската градина.Така ще се зареждам емоционално и ще спазя препоръката на Док за 5 км ходене пеш ежедневно
7.всяка седмица ще правя плодово-оризов разтоварващ ден.

Това е само много малка част от програмата, която съм си написала. Както вече казах-имам стъпките,имам желанието и хъса,имам всичко!

Обещавам,че ще достигна оптималното за мен тегло от 63 кг.На тези кг не съм била от 8 клас. Ще го постигна. Не не съм маниячка. Просто обичам да се състезавам със себе си.


Меци,бий печата!

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецабаба: С най-голямо удоволствие иииииии обич даже :221 ! :329
Точки 1,4,5 и 7 се изпълняват стриктно.
По точки 2 и 3 се мъча малко,свиквам,настройвам се и т.н.,но ще ги изпълня в най-скоро време.
ПО точка 6 работя , ето днес е факт!

Ще отслабна,няма начин!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Зори

Мнение от cchery »

Мърмори написа:
Мърмори написа:И така,записвам се и аз,защото не ме е страх публично да обещая промяната в мен.
ОБЕЩАВАМ


1.Всяка сутрин ще си ям закуската-ленено семе+ трици+сусам+мед
2.ще ям повече сурови храни и по-малко термично обработени
3.ще се храня по препоръките на Док за разделно хранене
4.ще вечерям рано,ако нямам възможност-няма да вечерям
5.ще пия много вода,мате и зелен чай
6.всеки ден ще си открадвам обедна почивка,в която ще се разхождам из Морската градина.Така ще се зареждам емоционално и ще спазя препоръката на Док за 5 км ходене пеш ежедневно
7.всяка седмица ще правя плодово-оризов разтоварващ ден.

Това е само много малка част от програмата, която съм си написала. Както вече казах-имам стъпките,имам желанието и хъса,имам всичко!

Обещавам,че ще достигна оптималното за мен тегло от 63 кг.На тези кг не съм била от 8 клас. Ще го постигна. Не не съм маниячка. Просто обичам да се състезавам със себе си.


Меци,бий печата!

[img]http://belkok.hit.bg/untitled%20copy.png[/img]

мецабаба: С най-голямо удоволствие иииииии обич даже :221 ! :329
Точки 1,4,5 и 7 се изпълняват стриктно.
По точки 2 и 3 се мъча малко,свиквам,настройвам се и т.н.,но ще ги изпълня в най-скоро време.
ПО точка 6 работя , ето днес е факт!

Ще отслабна,няма начин!
Зори, ми ти..... почти си към стоте процента на твоя план-график. Сега остава да почне да дава и резултати и да ни правиш съпричастни с тях :) :) . БРАВО! :326 :326 И това ако не е стимул, не знам кое ще да е! :324 :324
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Черолинке,душко,той ВЕЧЕ СИ ДАВА РЕЗУЛТАТИ! Днес,знаеш ли,ами чувствам се страшно секси! Едно ми е такова,как да ти кажа,готино. И явно ми личи,защото едната колежка каза,че много съм отслабнала.А имай предвид,че ме вижда всеки ден.
Сега за протокола:
Вчера обещах да съм само на череши,но след обяда така ми се изду корема от тях (явно имаха и мезе,което аз избягвам да търся,ровя и чистя,все пак са протеини :1062 ).
Та вечерта не успях да устоя на едни печени тиквички с чесън. Обожавам чесън!
Днес съм на ориз и отново протеинови череши (просто вчера добре се запасих с тях и все пак трябва да се изядат).
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Зори

Мнение от Cheva »

Мърмори, ти си нашата гордост!
Ще е успееш, нямаш избор! :954
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Зори

Мнение от Kleo »

Зори, УСПЕХ! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Благодаря мацки! Не мога да кажа,че на 100 % спазвам програмата,но да кажем около 86,58%. Дори и това ми гарантира запазване на всичко свалено до тук за последния месец-общо 5,5кг.
Последните дни имам малко проблеми с детето,та обръщах повече внимание на него и от тичане по доктори не съм пила нито достатъчно вода,нито съм си яла редовната "закуска",нито за храната съм внимавала кой знае колко,но днес се претеглих с известен страх,за да мога да се запиша за конкурса и бях приятно изненадана от моя приятел Дон Кантари.Запазвам до грам всичко от детокса и дори още половин кг е изчезнал от мен.
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Обещано от Зори

Мнение от lindorina »

Ехо,Зори - как си?От вчера се каня да ти пиша,че ми се струваш изпаднала в някакво минорно настроение - незнам защо-от такова разстояние,да мога да усетя вибрациите ти, си е направо чудо.Дано да греша все пак.И предполагам ,че с пълна сила плана ти работи.Вие там си имате море и може да му се наслаждавате.Освен това,сутрин рано праната край него е невероятна,може /за който има възможност де/да я използвате с пълна сила.
Хайде,успех към върха! :923
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Обещано от Зори

Мнение от Мърмори »

Благодаря Линди! Ти си невероятно чудо! Незнам как ме усети,защото по принцип гледам да не ми личи настроението,но явно ти си някакъв чувствителен сеимограф (незнам как се нарича уреда за измерване и прогнозиране на вулканичната дейност) НАистина ми е малко сдухано тези дни,по-скоро ми е някаква каша в главата.Искам да пиша в темата за позитивното мислене,защото много ви се радвам там,но първо искам да си избистря нещата за мен,да претегля ситуациите и после ще формулирам проблема си там.
Благодаря ти! Винаги ме зареждаш! :329
Отивам в Морската да погледам морето-дано ме поразведри!
Публикувай отговор