Обещано от мен :) Хриси

Hrisi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 212
Регистриран на: 22 Авг 2010, 13:50

Re: Обещано от мен :) Хриси

Мнение от Hrisi »

Вер, мила, ако знаеш предната седмица съм си мислила за теб.Два дни имах при Вихрен Петков и през цялото време все за теб си мислех.
Благодаря ти за куража, който ми даваш.надявам се скоро да се поява с положителен пост, а аватара на всяка цена ще сменя :)
Прегръщам те!
[img]http://lh4.ggpht.com/_BHk1DgHMxuQ/TCCTB35EBWI/AAAAAAAAKF0/aSEpkVesDH0/1337833_9d0899a2.jpg[/img]
УСМИХВАЙТЕ СЕ!ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН!
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от мен :) Хриси

Мнение от droidd »

Хриси, ще се справиш :923 :923 :923
А и виждам имаш опит и ЖЕЛАНИЕ :524 :326
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от мен :) Хриси

Мнение от Kleo »

Хриси, горе главата, млада личност!
Широка усмивка и кураж да започнеш отново!
С теб съм :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от мен :) Хриси

Мнение от cchery »

Хриси, всеки си има спадовете! Ама всеки! Те даже са необходимост, според мен, за да има качествен подем. И на мен ми се случи. Само че с диетата на Дюкан - някъде в темата за мечтите как искаме да изглеждаме имам снимка от този период - колко отслабнах и колко наддадох след това!!! Не мисля, че трябва да се криеш и да си посипваш главата с пепел!! Напротив - отвори очи, вдигни глава и бъди отново една от нас - та ние всички тук борим самите себе си! :923 :923 :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Обещано от мен :) Хриси

Мнение от Ver »

Hrisi написа:.Два дни имах при Вихрен Петков и през цялото време все за теб си мислех.
Слава Богу минаха, нали? :222 :1062
Успех с изпитите! Знам, че ще ги "опаткаш" :524
Публикувай отговор