Обещано от Чери

Публикувай отговор
ellyto

Re: Обещано от Чери

Мнение от ellyto »

Последните снимки, които си качила по бански изглеждаш много много много добре. Имаш огромна промяна в начина по който изглеждаш. Самия факт, че си пуснала снимки по бански означава, че се харесваш как изглеждаш. Много се радвам, че си упорита и следваш определена стратегия и лека по лека целта се постига. Сега това, че понякога си + 1 2, друг път си - 1 2 - еми голяма работа. Не е болка за умиране, важното е тенденцията към покачване да не е постоянна!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Черитке, поне на 2 места във форума прочетох, че мислиш отново да започнеш режим, та реших да мина да те ръчна лекичко... :1062 , да кажеш започна ли ..., не започна ли ... ?!?! :roll: :222
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Ванчето написа:Черитке, поне на 2 места във форума прочетох, че мислиш отново да започнеш режим, та реших да мина да те ръчна лекичко... :1062 , да кажеш започна ли ..., не започна ли ... ?!?! :roll: :222
Ооооооо, Ванче, почнах и още как.... сега си кютам втората седмица от режима. От миналата съм доволна - намалих по 1 сант от всички обиколки. Но по-важното от това ми е..... да си усещам дрешките както преди - като дрехи, а не като обвивки на кремвирш :1062 :1062.

Моят план е да правя по 2 стриктни седмици на режим, а после 3-4 дена да си давам почивка и воля на душицата. И след това пак. Искам да си стигна летните 62 кг :plezya se :plezya se ..... А да видя сега дали мога да се самопредизвикам?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Ще ги стигнеш ти 62, че и под тях дори.Убедена съм :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Ще ги стигнеш ти 62, че и под тях дори.Убедена съм :524
Дай, Боже!!! :524 :524

Аз набързо да се отчета - след 2 седмици на моя режим, съм 2 кила надолу, намалени по 2 санта от гърди, талия и ханш и по 1 сант от бедра, прасци и ръце. :) :)

Еми.... друго си е да не ми стягат дънките! :1062 :1062

Тази седмица съм пас откъм режим... дано да не кача пак кг и размери.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Аз днес стартирах отново режима си с желание да направя нови 2 седмици, както в средата на февруари. С огромно задоволство тази сутрин установих, че..... в промеждутъка от между днес и края на първите 2 седмици не съм качила ни грам, ни сант :1062 ... Йеееееее! Доволна съм. Днес не съм така мотивирана както преди месец.... просто защото... и аз не знам защо, но стартирам, защото без начало, няма и край.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор